התקנת שערי אלומיניום

התקנת שערי אלומיניום לעומת שערי נירוסטה

שערי מתכת מגיעים במגוון עיצובים וממדים. כדי לעזור לך להחליט איזה שער לרכוש, זכור שמומלץ לקנות שער שיתאים למטרותיך. אם אתה רוצה להפוך את הכניסה לנקודת מוקד, אולי כדאי לך לשקול לבחור בשער שמושך את העין. לדוגמה, אתה יכול לרכוש שער אשר מתאפיין בצורות מעוקלות בחלקו העליון או ששם משפחתך מופיע במרכזו.

בעלי בתים בוחרים בשערי אלומיניום על פני מתכות מחושלות קונבנציונליות אחרות בגלל שהאלומיניום יותר זול ויותר מבריק ממתכת מחושלת. החומר בו מצופה האלומיניום מונע קורוזיה. כמו כן, סגנון הריתוך מאפשר למנוע שחיקה. שערי מתכת נבנים מחומרים חזקים, מה שהופך אותם לעמידים.

ניתן למצוא שערי אלומיניום כפולים בכלי רכב גדולים. לעתים קרובות הם מגיעים בגדלים של 127 עד 152 סנטימטרים. עם זאת, באפשרותך לקנות שערים גדולים יותר או קטנים יותר, הכל תלוי בשימוש אותו תעשה בשער. את השערים ניתן להציב בכל מקום שתרצה.

מומלץ להשתמש בשערים בעלי נעילה עצמית כדי שילדיך הקטנים יתרחקו מהרחוב כאשר אינם נמצאים תחת השגחת מבוגר. כמו כן, אולי כדאי לרכוש שער אלומיניום עם מפתח כדי שילדים לא יצליחו לפתוח אותו בקלות. או שבאפשרותך לקנות מנעול כדי שהשער יהיה תמיד סגור כשאינו נמצא בשימוש.

אם אתה מעוניין בשער "היי טק" אלגנטי, באפשרותך למצוא בקר דיגיטלי עבור שערי אלומיניום. עם הפונקציה הזאת, אתה יכול לתת למישהו להיכנס מבלי לצאת מביתך. בקר השער הדיגיטלי משמש כבקר כניסה. אין צורך לצאת אל השער כדי לפתוח אותו. זה שימושי במיוחד כאשר תנאי מזג האוויר קשים ואינך מעוניין לצאת החוצה.

בעלי בתים בוחרים באלומיניום הודות לתחזוקתו המעטה והתקנתו הקלה. בעזרת ניקוי פשוט עם מים וחומר ניקוי, הוא יראה כמו חדש. התקנת השער זאת עבודה שדורשת אדם אחד שניתן לבצעה באופן עצמאי. אתה פשוט צריך כמה ברגים ומברג והשער שלך מוכן לשימוש.

מדוע לבחור שערי אלומיניום

שערי אלומיניום הפכו למאוד נפוצים בקרב בעלי בתים. ישנם גורמים רבים לשימוש במתכת זו. אם אתה בוחר להתקין שער, אתה יכול לבחור בשערי אלומיניום חזקים ועמידים במגוון עיצובים. בעלי בתים רבים בוחרים בשערים אלה בשל מגורמים רבים. אנחנו נדבר על כמה מהגורמים האלה.

התקנת שערי אלומיניום

פתרון חסכוני

האלומיניום פחות יקר מפלדה. באפשרותך לבחור שער יפה ומסוגנן במחיר סביר יותר משער פלדה או כל מתכת אחרת. בטווח התקציב המתאים לך, אתה יכול לבחור שער כניסה עבור ביתך. כשמדובר בטווח מחירים עבור שערים, בעלי בתים רבים לא רוצים להשקיע סכום רב מדי. המתכת הזאת חסכונית ומשרתת את צרכיהם של בעלי בתים רבים בעלי תקציב מוגבל.

מראה ועיצוב

כשאתה מעוניין לרכוש שער בעל מראה מושך לעין כדי לשפר את המראה הכללי של ביתך, שערי אלומיניום מהווים את הבחירה הטובה ביותר. ללא השקעה רבה, אתה יכול לקבל מגוון רחב של ממדים, עיצובים וגוונים.

עמידות

שערי אלומיניום אינם רק קלים ורב צדדיים, הם גם עמידים. הם לא נשברים כתוצאה משחיקה או הדרדרות. ליצירת שערים אלומיניום אלה משתמשים בצינורות אלומיניום חלולים. הצינורות תורמים ערך חזותי. עם זאת, הם פחות מתאימים כשאתה זקוק לשער לצרכי הגנה טובה. אלומיניום יצוק הוא המתאים ביותר כשאתה זקוק להגנה. שערים אלה עמידים יותר ויחד עם זאת קטנים יותר וזולים יותר משערים ממתכות אחרות.

משקל קל

אלומיניום הוא מתכת קלה שמספקת גמישות רבה וידידותית לסביבה. שערים אלה ניתנים להתאמה אישית וניתן לעצבם בצורות שונות. כשאתה רוצה להתקין שער ללא שימוש במערכת הפעלה חשמלית, שערי אלומיניום מתאימים לדרישה הזאת. יתר על כן, שערי אלומיניום עמידים ומפגינים פוטנציאל טוב יותר בהתמודדות עם שחיקה.

העדר הצורך בתחזוקה

כשמדובר בשערי אלומיניום, כמעט ואין צורך לבצע עבודות תחזוקה. מאחר שהמתכת אינה נשחקת או מחלידה, אתה לא צריך לנקות או ללטש את השער כדי למנוע שחיקה. אתה לא תצטרך לרכוש חומרים וכימיקלים נוגדי חלודה, צבע נוגד חלודה ומוצרים אחרים. שימוש בשער אלומיניום יאפשר לך לחסוך כסף.

בעבר, לוחות אלומיניום היו פשוטים ובעלי גוון אחיד. הדבר לא נראה מושך לעין, לכן אנשים רבים בחרו להשתמש בעץ. הסיבה שבגללה אנשים רבים השתמשו בעץ הייתה היופי והאורגניות של העץ, אך גם העובדה שניתן לצבוע את העץ בכל גוון. עם זאת, לעץ ישנם חסרונות רבים. העץ אינו עמיד כמו מרבית החומרים האחרים. אם תבחר בעץ בעובי מסוים, זה נכון שהוא יהיה עמיד, אך כשמדובר בבניית קירות, למשל, העץ אינו מעשי. חיסרון נוסף של עץ הוא שהעץ דורש תחזוקה מתמדת, לא משנה במה יהיה מצופה.

אם תבחר בחומר אורגני, אתה תגלה שעץ יירקב תוך מספר שנים, ברוב הסביבות, ומהר אף יותר בסביבות אחרות. אמנם ניתן להשתמש בציפוי הגנה בכדי לשמר את העץ, אך יש לבצע ציפוי חוזר מדי שנה. אם אתה לא מעוניין להתעסק ללא הרף בתחזוקת העץ, מומלץ לבחור בחומר אחר. העץ אכן ניתן לצביעה, אך יש לכך חסרונות רבים. הצבע יכול לדהות ולהיסדק בסביבות עם תנאי מזג אוויר נוקשים, כאשר זה קורה, הצבע מקנה לעץ מראה מאוד לא מושך לעין. כאשר הצבע מתחיל להיסדק הוא מתחיל להתקלף מהעץ. מעבר לכך שזה מעניק לעץ מראה מחריד, זה גם פוגע ביכולת ההגנה על העץ. כאשר הצבע מתחיל להיסדק יש לבצע במהירות צביעה מחדש.

ליעוץ ופרטים נוספים על שערי אלומיניום , גדרות אלומיניוםחיפוי אלומיניום, מעקות מאלומיניום, פרגולות אלומיניום או שערי אלומיניום חשמליים ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

התקנת שערי אלומיניום
4.2 (83.72%) 43 vote[s]

צור קשר