איך לבחור צבע ועיצוב גדר אלומיניום

גדר אלומיניום היא דרך נהדרת להוסיף קצת אופי לביתך ולשפר את מראהו החיצוני. עם זאת, אם אתה רוצה שהחצר שלך תראה אופנתית, עליך לשקול לצפות את הגדר שלך בצבע טרי. זה שימושי במיוחד אם הצבעים הקיימים של הגדר התחילו להתקלף או לדהות.

עם זאת, ישנם מספר דברים שעליך לקחת בחשבון לפני צביעת גדר אלומיניום. אחרי הכל, אתה רוצה שהתוצאה הסופית תהיה מרשימה. שימוש בכל צבע אקראי שבו אתה נתקל עלול לגרום לנכס להיראות ראוותני ומוזר.

לכן עליך לקחת בחשבון את הגורמים הבאים כאשר אתה מחליט באיזה צבע להשתמש לצביעת הגדר שלך.

הן מעצבות את הבית

תחשוב על העיצוב של ביתך ואפשר לו להכווין אותך בבחירת הצבע המתאים. אחרי הכל, גדרות אלומיניום צריכות לשמש כהרחבה של ביתך.

לדוגמה, בית בסגנון קולוניאלי או קוטג’ בסגנון מסורתי ייראו נהדר אם הגדר תהיה צבועה בגוון לבן. עם זאת, גימור שחור מתכתי יהיה עדיף עבור בתים מפוארים או כאלה שבנויים מלבים בגוונים כהים.

גדר אלומיניום

צבעי הבית

יש לקחת בחשבון גם את הצבעים של ביתך כשאתה בוחר את צבעי הגדר. בעוד שמראה הגדר ומראה הבית צריכים להחמיא אחד לשני, הם לא בהכרח צריכים להתאים.

בית אשר צבוע ברובו בלבן יכול להיראות נהדר עם גדר אלומיניום לבן, עם זאת, בית אשר צבוע בחום לעולם לא ייראה כה מרשים אם גם הגדר תהיה חומה.

לכן עליך לבחור צבעים שונים כדי לקבל את האפקט הרצוי. לחלופין, שימוש בגוונים שונים של אותו הצבע יכול לשפר את האפקט הכולל. מומלץ להתייעץ עם גלגל צבעים או כתבי עת בכדי להחליט איזה צבע של גדר יתאים היטב לצבעו של הבית.

צבעי הנוף

כשאתה בוחר את הצבע המתאים עבור הגדר אתה מוכרח לקחת בחשבון את הנוף.

לדוגמה, אם החצר שלך מתאפיינת בנוף טבעי וצמחייה מרובה, שימוש בצבעים בהירים עבור הגדר יהווה בחירה שגויה.

הבחירה הנכונה תהיה גוון ניטראלי. כתמי עץ או צבע ירוק כהה יהוו בחירה טובה מאחר שהם יעזרו לגדר להשתלב עם הסביבה. צבעים בהירים יותר עדיפים כאשר ישנם פרחים ושיחים רבים.

תיקח בחשבון את המדיניות המקומית

הקהילה שבה אתה חי ללא ספק תשפיע על הצבעים שתבחר עבור ה גדר אלומיניום שלך. אולי יש חוקים או מדיניות שמתייחסים לצבעים שבהם מותר להשתמש. בדרך כלל זה נעשה כדי להבטיח שהקהילה תתאפיין במראה זהה.

לכן נהל שיחה עם ההתאגדות כדי לגלות אילו צבעים מותרים לשימוש ובהתאם לכך בצע את הבחירה.

כשאתה צובע את הגדר, שים לב לסוג הצבעים בהם אתה משתמש. אחרי הכל, אם אתה צובע גדר עץ מומלץ להשתמש בצבעים שמיועדים למשטחי עץ. אף על פי שרוב הסיכויים תצליח לצבוע את הגדר, מומלץ לעבוד עם איש מקצוע.

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג