מי שגר בבית דירות לא מכיר את הצורך ברכישה של גדרות ושערים, אבל כל מי שגר בבית פרטי יודע שלא משאירים בית פתוח וחשוף ללא שער ולא משאירים חצר ללא תיחום השטח הפרטי של הבית ע”י גדר.

כאשר רוצים לבחור גדרות ושערים מאלומיניום יש כמה אפשרויות לבחור אותם. ראשית צריך להחליט איפה מתקינים אותם, ולברר מהם החומרים מהם מייצרים אותם היום.

ההמלצה שלנו היא לרכוש שערים וגדרות מאלומיניום משום שאלומיניום הוא החומר הכי שורד ועמיד בתנאי חוץ.

בשנים האחרונות רואים מגמה הולכת וגוברת של שימוש באלומיניום בייצור שערים לבתים פרטיים וגדרות.

הם גם חזקים, גם נראים תמיד כמו חדשים ויש אותם גם כשערים חשמליים מכל מיני סוגים.

הם היתרון האידיאלי כאשר רוצים ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת וביטחון, וגם מעיצובים חדשים ומודרניים. הם מתאימים לכל מקום ומרחב ולכל בית. יש כאלה המתאימים לכניסת הבית ויש לחנייה. והם מיצרים במגוון רחב של סגנונות.

גדרות ושערים מאלומיניום

שערים חשמליים מאלומיניום

רבים בוחרים גדרות ושערים מאלומיניום אצל אותה חברה. חלקם מעדיפים שערים חשמליים. כך הם יכולים לנעול אותם מתוך הבית ולהיות רגועים בזמן שהילדים הקטנים שלהם משחקים בחצר.

שער חשמלי מרחיק זרים ומשמש להתרעה, והעיקר שלא צריך לקום מהכורסא בשביל לפתוח אותו. אפשר פשוט ללחוץ על האינטרקום או על השלט והאורחים יכולים להיכנס

שערים חשמליים מאלומיניום אפשר להפעיל באמצעות אינטרקום, שלט רחוק ואף טלפון סלולר.

הם מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ובסטנדרטים גבוהים על פי תקנים מחמירים ומהווים פתרון נקודתי מצוין של שער שהוא לא רק אלמנט לתחום בית אלא שיש לו גם היבט עיצובי שמשנה לגמרי את מראה הכניסה והחצר.

יש שערים פשוטים ויש כאלה שהם מורכבים ומעוצבים מאוד לפרטי פרטים.

איך בוחרים גדרות מאלומיניום?

גדרות ושערים מאלומיניום אלה הם שני מוצרים שונים לגמרי. מטרתה של גדר היא לשמש חוצץ בין השטח הפרטי אל הסביבה והיא חייבת להיות מספיק חזקה ויציבה ולמנוע כניסה של זרים.

מטרתה למנוע חדירה של בלתי קרואים הן מסייעות בהצללה של הבית. הגדר יכולה להיות בקווים ישרים או מעוצבת בכל סגנון ודוגמה, והיא כרטיס הביקור של כל בית.

השילוב בין חומר האלומיניום האציל לבין העיצוב של הגדר הפכו את גדרות האלומיניום ללהיט מבוקש בקרב כל בעלי הבתים. גדרות אלה לעולם לא יחלידו ולא יעלו קורוזיה.

הן עמידות ויציבות בכל מזג אוויר. לא דורשות שום תחזוקה ובגשם הכי קטן מבריקות שוב כמו חדשות.

לחומר האלומיניום הנקרא בעברית – חמרן יש שכבה שנקראת אלומינה אשר בחשיפה שלה לאור היא יוצרת את אותו ברק של האלומיניום.

זה לא משנה בני כמה יהיו הגדרות, הם תמיד ייראו מעולה.

אפשר להזמין אותם היום בכל גודל, מידה ודגם. הן ניתנות להרכבה בעזרת ריתוך, ברגים או ניטים והן מהוות היום המילה האחרונה בתחום הגדרות.

התקנה של גדר אלומיניום – איך עושים?

התקנה של גדרות ושערים מאלומיניום צריכה להתבצע ע”י חברה מקצועית עם ניסיון בתחום. התשתית דורשת יציקת העמודים  לביטחון מחוזק  ונפח היציקה הוא בהתאם לנפח הגדר.

התקנת התשתית היא שלב חשוב מאוד ויש לבצע אותו בצורה מושלמת. כאשר לא מבצעים זאת על הצורה הטובה ביותר, יש ליקויים בגדר והיא לא תהיה יציבה.

מבחינת אישורי לבניית גדר, הדרישות משתנות מעירייה לעירייה, ואם יש אכיפה אז לרוב הדרישה תהיה שגובה הגדר לא יהיה למעלה מ-160 ס”מ מעל השטח.

מי שאוהב את מראה העץ יכול להזמין גדר אלומיניום במראה של עץ. זהו באמת החומר הכי טבעי שהכי מתאים לחצר ולגינה, אבל גדר מעץ דורשת הרבה מאוד תחזוקה ופחות מחזיקה מעמד מגדר אלומיניום.

העץ עלול להירקב אחרי כמה חורפים ומדי פעם יש לצבוע את העץ כדי להגן עליו מפני ריקבון וטרמיטים.

שער מאלומיניום – איך בוחרים?

בכל בית פרטי, חניות, מפעלים ועוד יש שערים וחלקם גם מאלומיניום. יש חברות אשר מציעות את החבילה כולה גדרות ושערים מאלומיניום.

יש שערים ידניים ויש שערים חשמליים וכל בעל בית יכול לבחור בשער האידיאלי עבור הבית שלו.

כל דבר שאנו רוכשים, צריך לעמוד במבחן הדרישות. כדי להבין איזה סוג של שער אתם צריכים צריך להחליט מהו השער הנכון לכם.

שער לחנייה פרטית למשל הוא מסוג אחד, ושער לבית הוא מסוג אחר ולבניין הוא מסוג שונה וחניון ציבורי דורש שער יותר מאסיבי.

יש טווח מחירים רב ואין סוף דוגמאות ויש ממה לבחור. זה לא משנה איזה שער תבחרו, חשוב שתהיה לו אחריות גם על הרכישה שלו וגם על ההתקנה.

שער מאלומיניום הוא שער לשנים רבות. זוהי מתכת אצילה שלא מעלה קורוזיה ולא מחלידה ולכן כאשר בוחרים בשער כזה, אפשר להיות בטוחים שהוא יחזיק מעמד לזמן רב.

היתרון בבחירה של שער כזה הוא העמידות שלו לכל מזג אוויר. לאלומיניום לא קורה כלום לא בחורף ולא בקיץ, ולכן הוא חזק ויציב וגם המראה שלו תמיד מבריק כמו חדש.

ליעוץ ופרטים נוספים על מעקות אלומיניום, שערים חשמליים מאלומיניוםגדרות מאלומיניוםחיפוי מאלומיניוםפרגולות אלומיניוםשערים מאלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

חזרה אל דף הבית

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג