אלטרנטיבות מומלצות לגדרות רשת

בעבר גדרות רשת היו נפוצות מאחר שהן היו פונקציונליות, לא יקרות וזמינות. עם זאת, זה לא המצב כיום.

לגדרות רשת יש מספר חסרונות שהופכים אותן לאפשרות פחות מועדפת בהשוואה לגדרות אלומיניום או ויניל.

חסרונות של גדרות רשת

הבה נתבונן בחסרונות של גדרות רשת.

העדר פרטיות

גדר רשת היא לא האפשרות הטובה ביותר כשמדובר בגדר לצרכי פרטיות. אם תתקין אותה, השכנים שלך יצליחו לראות את החצר שלך ללא כל הפרעה. זה לא טוב מבחינת פרטיות ובטיחות. יתרה מזאת, אם יש לך חיות מחמד, דעתן תוסח על ידי האנשים והמכוניות ברחוב.

העדר בידוד קול

הרשת הפתוחה לא עוצרת גלי קול שנכנסים אל תוך החצר ויוצאים ממנה. אם אתה מתגורר בקרבת כביש סואן או יש לך שכנים רועשים ואתה מעדיף שקט, גדר רשת לא תעזור לך לפתור את הבעיה.

לא נעימה לעין

גדרות רשת אינן נפוצות עקב המראה המיושן שלהן. גדרות אלומיניום טובות יעזרו לך לפתח יחסי שכנות טובים. אם הגדר שלך לא מוצאת חן בעיני השכן שלך זה עלול להוביל למצב לא נעים.

מדוע גדר אלומיניום זו בחירה יותר טובה

ישנם אנשים שמעדיפים להשתמש במתכת הודות לעמידותה, היתדות הצרים והסגנון שלה. במקרה כזה גדר אלומיניום יכולה להציע לחצר עיצוב מושך לעין ומותאם אישית לעומת גדר רשת פשוטה.

לא משנה אם אתה מעוניין בסגנון מודרני או מסורתי, גדר אלומיניום תספק את כל האפשרויות. ניתן ליצוק אלומיניום בצורות גאומטריות. זה הופך את האלומיניום לחומר הגידור הטוב ביותר עבור ביתך.

אף על פי שאלומיניום אינו מהווה את האפשרות הטובה ביותר לצרכי פרטיות ואינו מציע בידוד קול, הוא יספק מראה נהדר ובטיחות מצוינת לחצר האחורית. יתר על כן, קשה למדי לטפס מעל גדר אלומיניום או לפרוץ אותה.

גדר אלומיניום תציע לביתך אבטחה וסגנון יפה. אם האלומיניום מצופה, אז הוא יהיה גם עמיד בפני חלודה. אם תרצה גדר בולטת לעין, גדר אלומיניום מהווה אפשרות נהדרת.

סיבות להתקנת גדר ויניל

ללא ספק, ויניל הוא אפשרות הגידור העמידה ביותר וחלופה נהדרת לגדר רשת. לא כמו גדר הרשת, הויניל אינו מחליד או מתחמצן אפילו אחרי שנחשף לשמש. יתר על כן, גדר ויניל אינה חשופה להתפשטות חרקים כמו גדר מעץ.

כשמדובר בפרטיות, גדר אלומיניום היא האפשרות הטובה ביותר. גדר האלומיניום ניתן להתקין כמו גדר מעץ. היא תציע לך ולמשפחתך מידה מסוימת של פרטיות. אם אתה מעדיף מראה של גדר עץ אך מעוניין בגדר עמידה יותר, קיים ויניל בגווני עץ.

אנשים רבים לא מבינים שישנן אפשרויות שיכולות להחליף גדרות רשת ישנות. כאשר זמינים סגנונות וגבהים כה רבים עבור גדרות אלומיניום וויניל, שדרוג הגדר יגדיל את ערך הבית שלך ויעניק לו מראה מחודש.

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג