• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • השפעות מזג האוויר על הגדר שלך

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    השפעות מזג האוויר על הגדר שלך

    התקנת גדרות אלומיניום

    השפעות מזג האוויר על הגדר שלך

    סביר להניח שהגדר שלך מתמודדת עם אויבים ויריבים רבים במאמץ להישאר איתנה על מקומה. עם חלוף השנים, היא עשויה להיתקל בגשמים, ברד, שלג, קרח ורוח כמו גם חרקים, בעלי חיים, בני אדם ועוד. כשאתה בוחר גדר חדשה, הקפד לקחת בחשבון את עמידותה בפני לחץ.

    גדרות מסוימות יכולות לעמוד בפני אויביהן, בעוד שאחרות עלולות להישבר. בנוסף, גם אם גדר יכולה לעמוד איתנה (לשמור על השלמות המבנית שלה) כשאמא טבע מכה בה, זכור שהיא עלולה לאבד את יופייה. במיוחד אם אתה מתגורר באזור שחשוף לטמפרטורות קיצוניות, רוחות חזקות ומשקעים כבדים, תיקח בחשבון את השפעת תנאי מזג האוויר על הגדר. גדרות אלומיניום יפתרו בעיה זו.

    חום וקור

    כשבתקופת החורף הטמפרטורה צונחת, גדרות מסוימות הופכות לפגיעות ופחות גמישות. כשהפגיעות הזאת משולבת עם לחץ, הגדר עלולה להיסדק או להישבר. בנוסף, גדרות מסוימות מתרחבות בטמפרטורות חמות, דבר שיכול לגרום נזק אם הגדר אינה גמישה מספיק כדי להתרחב ולהתכווץ. כמו כן, הטמפרטורה עשויה לגרום לגדר להתעקם, מה שיכול להוריד את הלוחות ממוקדי החיבור שלהם. חפש גדרות אלומיניום שנבנו כך שיתאימו למגוון רחב של טמפרטורות.

    אור שמש

    תכונות הטבע האהובות עלינו, כגון אור השמש, גם משפיעות על גדרות. אולי אתה אוהב להתחמם תחת קרני השמש בימי הקיץ החמימים, אבל גדרות מסוימות יכולות לאבד את צבען או שאיכותן עשויה להידרדר אם הן ייחשפו לקרני על סגול. גדרות עץ, למשל, ידועות ככאלה שצבען דוהה במהירות כתוצאה מחשיפה לאור השמש. חפש גדרות אלומיניום שיכולות לעמוד בפני אור שמש חזק. לדוגמה, גדרות ויניל מודרניות רבות מכילות טיטניום דו-חמצני (TIO2), אשר מונע הדרדרות באיכות כתוצאה מקרני על סגול וגימורים מסוימים מעניקים הגנה מפני קרני על סגול.

    לחות

    כשהמים מתיישבים על חומר חדיר הם יכולים ליצור עובש, טחב או ריקבון. גדרות עץ בדרך כלל חשופות יותר לנזקי לחות. גדר רכה למגע יכולה להוות אינדיקציה לריקבון (אותה יהיה צורך להחליף), וחורים או סדקים קטנים בגדר דורשים תיקון בעזרת דבק שפכטל. חפש גדרות אלומיניום עם גימורים חסינים בפני מים, או פשוט תבחר בחומר בלתי חדיר כמו ויניל או אלומיניום.

    שלג וקרח

    כמובן שלשלג יש חסרונות רבים מאלה שקיימים אצל גשם, שלג מימי וצורות נוספות של רטיבות. כשמזג האוויר מתחמם והשלג נמס, עשויים להופיע עובש, טחב וריקבון. בנוסף, שלג וקרח יכולים להציב לחץ רב על הגדר אם הם מצטברים על גביה.

    בגדרות מסוימות (כמו אלומיניום דק), סביר להניח שזה לא יהווה בעיה רצינית. אבל אם לגדר שלך יש שטח פנים רחב ושטוח או ראשי עמודים גדולים, משקל השלג או הקרח המצטבר עשוי לגרום לנפילה, התעקמות או שבירה. הקפד לבחור גדר אלומיניום יציבה וחזקה והתקן אותה כראוי כדי להימנע מנזקים שעלולים להיגרם כתוצאה ממזג אוויר חורפי. בנוסף, אם כמויות גדולות של שלג מתחילות להצטבר על גבי הגדר, דאג לנקות את הגדר.

    ברד

    אם יצא לך להיות עד לברד בגודל של כדור גולף או כדור בסיס, אתה יודע כמה הרסני הוא יכול להיות. בנוסף לפגיעה בגגות ומכוניות, הברד יכול לפגוע בגדרות וליצור סימנים לא יפים לעין. שוב, גדרות עץ חשופות למדי לנזקים. אם הברד מהווה מבחינתך סיבה לדאגה, תשקול לרכוש גדר אלומיניום, אותה לא ניתן להשחית בקלות.

    רוח

    אף על פי שרוחות מתונות לא צריכות ליצור בעיה עבור מרבית הגדרות, רוחות מאוד חזקות יכולות להפיל את הגדר. בשל כך, חפש גדר מאלומיניום אשר יציבה מבחינה מבנית אשר מורכבת מחומרים קשיחים. בנוסף למבנה, עליך להתקין את הגדר כראוי אם אתה רוצה שהיא תהיה עמידה לרוחות.

    אם אתה מרגיש בטוח בכך שאתה יכול לבצע את ההתקנה בכוחות עצמך, עשה זאת (הקפד לבחור גדר אלומיניום עם אפשרות להתקנה קלה). אם לא, תשכור איש מקצוע. לבסוף, זכור שרוח יכולה להעיף אבק, עלים, דשא ועצמים נוספים על הגדר שלך. בכדי להימנע מתחזוקה שכרוכה במאמצים רבים, חפש גדר אלומיניום שלא תתכסה בכתמים וכזאת שניתן לנקותה ללא מאמץ רב.

    השפעות מזג האוויר על גדר אלומיניום

    השפעת מזג האוויר על הגדר יכולה להיות משמעותית. רוב הגדרות מיוצרות כך שהן יכולות לעמוד בפני איתני הטבע, אך ישנם חומרים חזקים ואמינים יותר מאחרים.

    לכן כאשר אתה משווה בין אפשרויות הגידור שעומדות בפניך, תיקח בחשבון את עמידותן בפני תנאי מזג האוויר. האם הגדר החדשה שלך תהנה מהתחממות תחת קרני השמש במהלך ימי הקיץ? האם הגדר שלך תיסדק תחת לחץ של טמפרטורות קיצוניות? האם היא מספיק עמידה כדי לעמוד בפני פרצי רוח חזקים?

    גדרות שדורשות תחזוקה מועטה, כמו ויניל ואלומיניום יכולות לעמוד בפני מזג אוויר סוער. הן בנויות כך שהן יכולות להתנגד למגוון נזקים שנגרמים כתוצאה מתנאי מזג אוויר קיצוניים, לרבות קורוזיה, דהייה, ריקבון, טחב, עובש, נפילה, קילוף, סדיקה, העלאת חלודה ואובדן צבע.

    שים לב שרוב סוגי האחריות לא מכסים נזק שנגרם כתוצאה ממזג האוויר. עם זאת, פוליסות ביטוח שמבטחות בתים לעתים קרובות מכסות נזקים שנגרמים לגדרות. אלא אם בפוליסה נכתב אחרת, סביר להניח שהגדר שלך מכוסה על ידה. צור קשר עם סוכן הביטוח שלך כדי לוודא זאת. בנוסף, דע שלעתים עלות תיקון גדר אלומיניום היא הרבה יותר גבוהה מדמי הביטוח. במקרה כזה, תעריך האם כדאי לך להגיש תביעה.

    5/5 - (3 votes)

    מאמרים מומלצים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר. הבתים צמודי הקרקע

    פרגולה אלומיניום למרפסת הבית

    פרגולה אלומיניום למרפסת

    [Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”pergula”] פרגולה אלומיניום למרפסת הבית רבים מנצלים את מרפסת הבית שלהם, ובעיקר כאשר מדובר במרפסת בגודל סביר להפכה למקום ישיבה נוח, והם משיגים

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג