כל הבתים החכמים התחילו מתריסים חשמליים. כך החל בעצם הטרנד של שימוש בחשמל לפתיחה וסגירה של פרגולות, שערים, גדרות, חלונות ודלתות.

למה לטרוח ולקום מהכורסא אם אפשר פשוט ללחוץ על האינטרקום ולפתוח את השער או על השלט או באמצעות אפליקציה מה קל מזה.

גדר עם שער חשמלי היא מוצר שמיישר קו עם העידן הזה של כמה שיותר קל יותר טוב. נגמר העידן שכאשר מישהו היה עומד ליד שער הבית שלך ומצלצל, היית צריך לקום, להגיע עד הדלת ולפתוח לו אותה.

הרבה פעמים גם הצטערת על זה שפתחת, כי מי שעמד שם בהחלט לא הוזמן ועכשיו לך תתפטר ממנו.

בעידן של שערים חשמליים, אין סיכוי שזה יקרה. תוכלו לזהות מיהו העומד מאחורי השער, מה הוא רוצה ולהחליט אם להכניס אותו או לא.

את כל זה תעשו בלי לזוז מהכורסא, גם כאשר תחליטו לפתוח תלחצו על כפתור וכך תוכלו להמשיך ולהתפנק בכורסא שלכם.

גדרות אלומיניום ושער חשמלי

עיצובים של שער חשמלי

גדר עם שער חשמלי היא החלטה נכונה מול האופציות הקיימות. אז מה יש לנו? יש לנו גדרות ושערים מברזל ומעץ. שני הסוגים הללו דורשים תחזוקה רבה וגדר עם שער חשמלי מעץ בכלל לא משתווה מבחינת חוסנה לגדר עם שער מאלומיניום.

אם בכל זאת מעדיפים את מראה העץ, אפשר להזמין שער חשמלי עשוי מאלומיניום במראה של עץ וכך גם גדר.

שערים חשמליים נמצאים היום בכל בית פרטי ולא רק אצל עשירים. יש שערים בעיצובים יפים וחדשניים שמעידים על ההתפתחות הגדולה של ניצול חומר האלומיניום ועל הדגש ששמים היום על עיצוב גם בפריטי חוץ כמו גדרות ושערים.

השערים של היום מצטיינים באלמנטים בולטים ובעיצוב כמו למשל עיצוב שער עם איזו דמות מלכותית עליו או סמל, ממש כמו שהיה נהוג בעבר בארמונות ובבתי אצילים.

שער חשמלי יכול להיות מעוצב עם דמויות של ריבוע או חייל רומי סוס ועוד. האלמנטים יכולים להיות גם מוטיבים של הטבע כמו פרחים או גבעולים.

הם מרשימים מאוד ומהווים בעצם את כרטיס הביקור של הבית הזה. מה שחושבים על השער של הבית שלכם, זה בדיוק מה שחושבים עליכם.

שער חשמלי מתרומם

אפשר גם להזמין גדר עם שער חשמלי מתרומם. שער חשמלי מתרומם מאוד נפוץ היום ומותקן בכל מקום בו צריך שער כזה.

הוא יכול לשמש כשער כניסה לחנייה פרטית של בית, כניסה לחנייה של בניין, מבנים ציבורים ועסקיים.

הוא ניתן לעיצוב בכל מראה ודגכם ויש גם שערים חשמליים שהדלתות שלהם נפתחות כלפי פנים או חוץ, או על גבי מסילה.

שערים מתרוממים נבחרים מתוך מגוון רחב של שיקולים, תוך שיקול והתחשבות בתנאי השטח.

הם מיוצרים במגוון של צבעים, סגנונות ועיצובים ומשום שמדובר באלומיניום, אין כמו החומר החזק והקשיח הזה שניתן לעצב ממנו כל דוגמה של שער וגם הכי מסובכת.

שער אלומיניום עומד בכל מזג אוויר בכבוד רב ולא מושפע ממנו כלל.

בעוד ששער עץ עומד בגשם והוא עלול לספוג לחות ומים ולהירקב אחרי חורף אחד וגם למשוך טרמיטים ולכן יהיה צורך בתיקון ותחזוקה שלו, אם רוצים להמשיך ולהשתמש בשער הזה, הרי שמהבחינה הזו לאלומיניום לא יקרה מאום גם אחרי כמה חורפים והדבר היחידי שעלול לקרות לו, זו איזה שהיא תקלת חשמל פתירה.

החומר עצמו יציב ומחזיק מעמד שנים רבות.

גם שער מברזל לא יחזיק מעמד בתנאי חוץ והוא דורש תחזוקה שוטפת אם זה שיוף, צביעה מחדש ועוד.

מאז שהחלו לייצר שערים, פרגולות, גדרות ומעקים מאלומיניום הם הפכו בעצם להעדפה הראשונה של כל מי שמחפש מוצר חזק ויציב לשנים רבות.

גדרות מסביב לבית

בכל בית פרטי היום, בכל ישוב כפרי ושכונה מוקף הבית ותחום ע”י גדר עם שער חשמלי.

ההרמטיות של הגדר בתוספת השער, מעניקים ביטחון ליושבי הבית בעוד הם יכולים לשבת בביתם ולסמוך על ההגנה שהם בחרו לביתם.

גדר במהותה היא מוצר אשר אמור לתחום שטח מסוים השייך לבית ולקבוע את הגבול שלו.

יצירת הגבול אמורה למנוע השגת גבול ואת כניסתם של זרים אל המקום. את הגדרות אנו רואים כל יום מסביב לבתים הפרטיים וכן את הגדר הניצבת בכניסה, היום מעוצבת הרבה יותר ממה שהייתה עד היום, עדות לשינויים ולתהפוכות שעבר תחום ייצור הגדרות והשערים.

אם בעבר בחירת גדר ושער לבית נעשו מטעמי ביטחון והבחירה שלהם נעשתה משיקולי ביטחון ויציבות, הרי שהיום כמו שקורה עם החצר והגינה כולה, כולם רוצים שיהיה יפה ומעוצב.

כולם רוצים ליהנות מהסביבה שלהם יחד עם תחושת הביטחון.

גדר אלומיניום ושער חשמלי מאלומיניום נחשבים היום למגמה הכי שלטת בתחום. אלומיניום הוא חומר ירוק וידידותי לסביבה. הוא חזק וקשיח ולא דורש שום תחזוקה ולכן מבוקש היום ע”י רבים.

זהו חומר אציל אשר מבטיח עמידות וחוסן לאורך שנים ונבחר ע”י בעלי בתים, בניינים, מפעלים ועוד.

ליעוץ ופרטים נוספים על גדרות מאלומיניוםחיפוי מאלומיניוםפרגולות אלומיניוםשערים מאלומיניום, מעקות אלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

חזרה אל דף הבית

גדר עם שער חשמלי – שאלות ותשובות

כמה עולה גדר אלומיניום?

גדרות ושערים מאלומיניום בדרך כלל מחושבים לפי מטר מרובע. המחיר נע בין 800-1500 שח למטר רבוע, תלוי בדגם והעיצוב. מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר הם עובי החומר, צורות החיבור (ניטים או ריתוך) ורמת הגימור. בנוסף, יש לקחת בחשבון אביזרים נלווים שעשוים אף הם להשפיע על המחיר הסופי.

מתי מתקינים את הגדרות?

התקנת הגדרות מגיעה לרוב בסוף שלב גמר הבניה, אך מומלץ לתכנן את הפרטים הקטנים עוד בשלב השלד.

האם נדרשת תחזוקה מיוחדת?

בניגוד לברזל, האלומיניום חסין מפני תהליכי חימצון. עובדה זו מעניקה לגדרות אלומיניום סטטוס אמיד במיוחד לאורך שנים ללא תחזוקה מיוחדת.

איזה סוג שער עדיף תמורת המחיר?

שערים מאלומיניום נחשבים ליוקרתיים יותר משום שהם מעניקים תחושת ביטחון ועמידים לאורך זמן רב. למחפשים שערים זולים מומלץ שער ברזל, מתכת.

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג