• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • חיפוי אלומיניום למבנים

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    חיפוי אלומיניום למבנים

    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]

    חיפוי אלומיניום למבנים

    יש מבנים שקשה להפסיק להסתכל עליהם, הם מרשימים הם מיוחדים והם משדרים אלגנטיות ויוקרה, כך שכל מי שעובר לידם, מרגיש סוג של חובה לעצור ולהתבונן.

    אם אתם חושבים שבכדי להפוך את המבנים הללו למה שהם, נדרשה עבודה מורכבת וארוכה של חודשים, אז תשמחו לגלות שלפחות לגבי חלק גדול מהמקרים, אתם טועים.

    אחת הדרכים להקנות למבנים את אותו המראה הייחודי והמרשים, עוברת בהליך של חיפוי אלומיניום למבנים באמצעות חיפוי שכזה, ניתן להעניק מראה מרשים וייחודי גם למבנים מיושנים.

    חיפוי זה, אשר מגיע במגוון עיצובים, מאפשר להקנות למבנים מראה מודרני, מרשים וייחודי וגם ליהנות “על הדרך” משורה ארוכה של יתרונות פונקציונאליים וכאמור, הודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, כל הטוב הזה, לא כרוך בעבודה שהיא ארוכה או מורכבת מדי.

    למי חיפוי אלומיניום מתאים?

    בגדול, הוא יכול להתאים לכל סוגי המבנים, הן לבנייני משרדים, הן לבנייני מגורים והן לבתים פרטיים – כל מי שמבקש להעניק למבנה מראה מודרני, מרשים, ייחודי, אלגנטי או חמים וכפרי, יוכל להשיג את מטרתו על ידי עבודות חיפוי אלומיניום למבנים.

    כאן חשוב לציין כי חיפוי אלומיניום יכול להגיע במגוון רחב של צבעים וטקסטורות לדוגמא, ניתן ליהנות גם מחפוי אלומיניום דמוי עץ.

    האפשרויות העיצוביות המגוונות, מאפשרות לכל אחד להעניק למבנה בדיוק את המראה ואת הסגנון המבוקש על ידו כך שמומלץ לעיין תחילה בכל האפשרויות המוצעות בתחום ורק לאחר מכן, לקבל החלטות.

    דגשים חשובים בבחירת החיפוי (והחברה אשר עומדת מאחוריו)

    בכדי שחיפוי מבנה יהיה עמיד, איכותי ומרשים, הוא חייב לעמוד בסטנדרטים הנדסיים מחמירים, עליו להיות עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר (גם כאלו אשר פחות נפוצים בארצנו כמו קיפאון או רוחות חזקות במיוחד).

    לכן, בשלב הראשון ואולי הבסיסי ביותר, חשוב לוודא שהחברה אשר נבחרת לצורך המטרה, אכן ערוכה לייצר ולהתקין חיפוי אלומיניום אשר עומד בסטנדרטים הללו.

    בשלב הבא, ניתן לגשת לנושא העיצוב וכאן חשוב לציין, שכל חברה מקצועית ומנוסה, תחזיק קטלוג (אינטרנטי או פיזי) אשר כולל תמונות של עבודות אשר בוצעו על ידה כמו גם של דוגמאות אופציונאליות לחיפוי.

    אומנם ההתקנה של חיפוי אלומיניום לא נחשבת למורכבת או מסובכת מדי (היא כוללת הרכבה של החיפוי על גבי שלד המבנה) וניתן לבצע אותה בתוך זמן קצר יחסית אבל, בכדי להשיג את התוצאה המבוקשת, היא חייבת להתבצע בצורה מקצועית ומדויקת לכן, בהליך בחירת החברה, כדאי לוודא שהיא מעסיקה מתקינים מקצועיים ומוסמכים, אשר ערוכים לבצע את ההתקנה בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

    פרמטר נוסף עליו כדאי לשים דגש, נוגע למחיר.

    אומנם חיפוי אלומיניום למבנים, נחשב לפחות יקר לפחות בהשוואה לחיפויים מחומרי גלם אחרים.

    יחד עם זאת, כדאי לוודא שהחברה הנבחרת מציעה את החיפוי במחיר הוגן, אשר תואם את מחירי השוק ניתן לבקש הצעת מחיר ממספר חברות שונות על מנת לוודא את הנושא הזה.

    תהליך התקנת חיפוי אלומיניום למבנים

    כפי שכבר הבנתם, עבודת החיפוי עצמה, לא אמורה להיות מסובכת מדי, כאשר במידה היא מבוצעת על ידי מתקינים מנוסים ומקצועיים, היא יכולה לארוך מספר שעות בלבד.

    אבל, יש כמובן שלבים מקדימים להתקנה, כאשר, מטרת השלבים הללו היא לתכנן בצורה מדויקת ומדוקדקת את החיפוי.

    בשלב הראשון, הלקוח אמור להעביר לנציג החברה את כל הבקשות והצרכים שלו מאותו חיפוי אם יש ללקוח שאלות או שהוא מרגיש שהוא זקוק לייעוץ מקצועי על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות, זה בדיוק השלב לעשות זאת.

    בשלב זה, הלקוח גם יבחר את הצבע המועדף עליו לחיפוי האלומיניום ואת הדוגמא הרלוונטית.

    כמובן, שהנציג המקצועי, אמור להגיע לשטח, לקחת מידות ונתונים, על מנת לייצר את החיפוי המדויק והמתאים.

    רק בתום השלבים הללו, ניתן יהיה לגשת להליך הייצור עצמו ובשלב הבא כאמור, לבצע את ההתקנה של החיפוי, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

    כאמור, המפתח להצלחת התהליך עובר בבחירה נבונה של אותה חברה אשר תבצע את העבודה מכיוון שחברה שכזאת, תקפיד לספק את כל קשת השירותים הנדרשים לצורך החיפוי החל מייעוץ מקצועי מקדים, דרך מתכנון החיפוי, ייצורו בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועד להתקנתו בצורה מדויקת ומקצועית.

    מכיוון שאלומיניום אינו דורש תחזוקה, בשלבים הבאים כל שיישאר למזמיני אותו החיפוי לעשות, זה פשוט ליהנות מכל קשת היתרונות של אותו החיפוי.

    בשורה התחתונה, כיום, הודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, ניתן ליהנות מחיפוי אלומיניום למבנים אשר מתאפיין הן בנראות והן באיכות ללא פשרות.

    כאמור, לכל מי שמעוניין בחיפוי שכזה, יש לא מעט כלים לדאוג שזה יקרה והכלים באים לידי ביטוי הן באיסוף המידע המקדים, לגבי כל האפשרויות והחידושים בעולם החיפוי, הן בקבלת ההחלטות הנכונות והן בבחירת החברה אשר תבצע את העבודה.

    אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל אותם היתרונות (ובלי לעשות פשרות), מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום ולעשות צעד ראשון ומשמעותי בדרך להשגת המטרה.

    5/5 - (3 votes)

    מאמרים מומלצים

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג