• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • חיפוי אלומיניום לקירות

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    חיפוי אלומיניום לקירות

    [contact-form-7 404 "לא נמצא"]

    חיפוי אלומיניום לקירות

    חיפוי אלומיניום יכול להתאים הן כחיפוי חוץ והן כחיפוי פנים, הוא יכול לתרום תרומה גדולה הן לדירות ולבתים פרטיים והן לבתי עסק ולמשרדים.

    חיפוי אלומיניום לקירות, טומן בחובו קשת רחבה של יתרונות ולכן, הוא נחשב להרבה יותר מאשר רק טרנד עיצובי חם.

    היתרונות הרבים של חיפוי אלומיניום לקירות, כוללים כאלו הקשורים להיבטים העיצוביים, חיפוי אלומיניום מתאפיין בנראות מרשימה ויוקרתית, כאשר, בשל העובדה שהאלומיניום הינו בעל גמישות עיצובית, ניתן לבחור בין מגוון רחב של דוגמאות מרשימות.

    לחיפוי אלומיניום לקירות יש גם לא מעט יתרונות הקשורים להיבטים פונקציונאליים, כמו: יכולות בידוד טרמי, המאפשרות חסכון בהוצאת האנרגיה כתוצאה משימוש מופחת במזגן.

    חיפוי אלומיניום אינו דורש אחזקה כלל, כך למעשה, אחרי ההתקנה, ניתן ליהנות ממנו לאורך שנים רבות, מבלי שיהיה צורך לנקוט בשום פעולה או לבצע השקעה כספית נוספת.

    יתרון נוסף של חיפוי אלומיניום, טמון בהתקנה היחסית פשוטה של חיפוי זה בהשוואה להתקנת חיפויים אחרים מה שמוזיל את עלויות ההתקנה ואת כלל ההוצאות על החיפוי.

    כאמור, אלו רק חלק מהיתרונות של חיפוי אלומיניום, אשר מהווים למעשה את הסיבות להיות כה פופולארי.

    בחירת חיפוי אלומיניום לקירות

    ההבדלים בין חיפויי האלומיניום באים לידי ביטוי בראש ובראשונה, בצבעים ובעיצובים.

    בכדי ליהנות מהתועלת המרכזית של חיפוי זה, אשר טמונה ביכולת שלו לשדרג במידה משמעותית את עיצוב הבית, חשוב לקחת את הזמן ולהשקיע מחשבה בטרם מבצעים את הבחירה.

    בחירת חיפוי אלומיניום אמורה להתבסס על טעם אישי, על מידת ההתאמה למבנה או לחלל (תלוי אם מדובר בחיפוי קירות פנים או חוץ) וכמובן, ליכולת שלו להשתלב בצורה הרמונית או עם עיצוב הבית או עם הסביבה.

    בכל מקרה, ההמלצה היא “לא ללכת רחוק מדי” ולבחור בחיפוי אלומיניום בעיצוב שהוא קצת יותר סולידי, על מנת להבטיח שגם אם יעלה הרצון למכור את הנכס, אז הסיכויים שהחיפוי יענה על טעמם של המתעניינים יהיו גבוהים אחת האפשרויות שכדאי להכיר, היא חיפוי אלומיניום דמוי עץ.

    חיופי זה נחשב לבחירה מאוד פופולארית ולו בשל העובדה, שהיא מאפשרת ליהנות מהיתרונות הרבים של אלומיניום כחומר גלם בשילוב עם העיצוב המרשים, הנעים והאסטטי אשר מאפיין את העץ, על סוגיו השונים.

    הליך התקנת חיפוי אלומיניום לקירות

    כל מי שניתקל במבנים עם חיפוי אלומיניום חיצוני, עתיד לחשוב שההתקנה של חיפוי זה היא מורכבת ומסובכת כי הרי זה לא נתפס שהתוצאה המרשימה המתקבלת, כרוכה בהליך התקנה שהינו קצר ומהיר למעשה, פעולת ההתקנה כוללת קדיחה במספר נקודות שונות בקיר והצמדת החיפוי.

    אז אם גם אתם נמנים על אותם אנשים אשר שוקלים אם להזמין התקנת חיפוי אלומיניום לקירות, מתוך חשיבה שמדובר בהתקנה מורכבת או מסובכת, תשמחו לגלות שמדובר בחשיבה מוטעית.

    אם מקפידים על בחירת מתקינים מקצועיים ומנוסים, אורכה של ההתקנה יעמוד על מספר שעות בודדות בלבד חשוב להדגיש, שאומנם עבודת ההתקנה של החיפוי איננה מורכבת, אך קיימת חשיבות גבוהה לבצע אותה בצורה מדויקת ונכונה ולכן, אי אפשר להתפשר על פחות ממתקינים מנוסים ומקצועיים אשר יבצעו את העבודה.

    כאן חשוב לציין, שטרם ההתקנה, יש לבצע מספר פעולות מקדימות, אשר מטרתן לתכנן את ההתקנה ולדאוג שהיא תבוצע בסטנדרטים בלתי מתפשרים בין אותן הפעולות: מדידת השטח (ישנה חשיבות גבוהה ללקיחת מדידות מדויקות לצורך ייצור החיפוי המתאים) ובדיקת תנאי השטח ברוב המקרים, במעמד זה, מזמיני החיפוי גם יקבלו הוראות והנחיות מה עליהם לעשות ואיך עליהם להיערך לקראת ההתקנה.

    אך כאמור, כאשר מגיע מועד ההתקנה, מדובר בעבודה אשר אמורה לארוך שעות בודדות בלבד.

    כמובן, שמומלץ ממזמיני החיפוי, להיות נוכחים לאורך כל הליך ההתקנה, בכדי לוודא שעבודת ההתקנה אכן מתבצעת לשביעות רצונם המלאה ועונה על ציפיותיהם.

    מהיכן להזמין חיפוי אלומיניום?

    כאמור, חיפוי אלומיניום טומן בחובו קשת רחבה של יתרונות ומי שנחשף ליתרונות אלו, ודאי יבקש להתחיל ולעשות את הצעדים הראשונים בדרך לשם..

    יחד עם זאת, חשוב לציין שבכדי ליהנות מכל היתרונות של חיפוי אלומיניום לקירות וזאת לאורך תקופת זמן ארוכה, יש להקפיד ולבחור בתבונה את החברה ממנה יוזמן החיפוי.

    יש לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה, אשר מתמחה בעבודה עם אלומיניום וכחלק מכך, עושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות, אשר מיטיבות את העבודה.

    מומלץ לבדוק האם החברה מתמחה גם בחיפוי קירות חוץ וגם בחיפוי קירות פנים ולוודא, אלו דוגמאות היא מציעה.

    אם יש אפשרות לקבל המלצות ייעודיות אודות העבודה של אותה החברה, דבר זה יכול לסייע בקבלת ההחלטה.

    מעבר לכך, מומלץ לבקש מאותה החברה לראות דוגמאות לעבודות חיפוי שונות אשר בוצעו על ידיה כל חברה מקצועית ומנוסה, תחזיק בתיק עבודות, אשר כולל תמונות של עבודות חיפוי חוץ ופנים מאלומיניום אותם ביצעה תיק עבודות שכזה, יכול לספק את התמונה המלאה על הרמה המקצועית של החברה ועל היכולות שלה ולאפשר קבלת החלטה מושכלת אם היא אכן מהווה את הבחירה הנכונה למטרה.

    5/5 - (1 vote)

    מאמרים מומלצים

    שערי אלומיניום סילברגייט

    איך מנקים מעקות אלומיניום?

    איך מנקים מעקות אלומיניום? איך מנקים מעקות אלומיניום? נראה שבימינו רוב האנשים עוברים במהירות מדבר אחד לאחר. למי יש זמן לנקות את המעקות בבית כשכולם

    פרגולות לגג – כל מה שחשוב לדעת

    מאז ומתמיד כיף להתחדש בשיפוצים בבית, ואילו הדבר הקטן ביותר יכול לגרום לשינוי אווירה. אם אתם מחפשים פתרונות הצללה המאפשרים לכם לשבת על הגג בנוח

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג