התקנת מעקה בטיחות עבור בעלי חיות מחמד

מעקות אלומיניום נועדו להגן מפני סכנה על בני אדם ולא על חתולים וכלבים. אף על פי שאתה אוהב את חיות המחמד שלך, אתה לא יכול להכחיש שלעתים הן פועלות בחוסר הגיון. אז אם החתול שלך אוהב לטפס על המרפסת או הכלבים הקטנים שלך אוהבים להתרוצץ על הדק, יתכן שאתה מודאג מבטיחותן. איך אתה יכול להבטיח שמיצי לא תחליק מבעד לעמודי המעקה? איזה סוג של מעקה בטיחות מאלומיניום או מכשיר הגנה עליך לרכוש כדי להגן על סנופי? איך אתה יכול למנוע משוקו לטפס על המעקה? בוא נבדוק את האפשרויות שעמודות בפניך…

תקנה מוצר איכותי (ותתקין אותו כראוי)

במיוחד אם חיות המחמד שלך נהנות לקפוץ על המעקות. חשוב במיוחד לבחור מוצר איכותי ועמיד שיחזיק מעמד שנים רבות. הוא צריך להיות חזק במיוחד ולהיות מותקן היטב כדי למנוע תאונות מצערות. אל תתקין את מעקה האלומיניום שלך מאפס, ואם אתה לא בטוח בכישורי הבנייה שלך, תעסיק איש מקצוע שיבצע את ההתקנה.

תבחר מעקות עם פתחים קטנים וחלקים עליונים שעליהם לא ניתן לטפס

בנוסף למציאת מוצר איכותי, אולי כדאי לך לקנות מעקה אלומיניום על מנת ליצור בטיחות עם פתחים מאוד קטנים בין העמודים ומתחת למעקה התחתון. אם יש לך כלב קטן או חתול סקרן, פתחים קטנים ימנעו ממנו להחליק מבעד לעמודים או לזחול מתחת למעקה. בנוסף, אם החתול שלך אוהב לטפס על המעקות, תרכוש מעקה דק כדי שהוא לא יוכל לטפס עליו.

תקנה מחסומי בטיחות

לפעמים ילדים קטנים וחיות מחמד זהים מבחינת גודל ורמת משכל, לכן אל תחשוש לרכוש רשת בטיחות או מעקות אלומיניום יוצרים בטיחות עבור ילדים כדי להגן על חיות המחמד שלך. כמו כן, אתה יכול לרכוש חומרים כמו רשת שזורה או יריעות אקריליק ולחברן למעקה כדי ליצור מחסום זמני או קבוע. את החתולים קשה במיוחד לעצור בשל מיומנויות הטיפוס המרשימות שלהם, אבל אתה יכול להשתמש במחסום גבוה ומוצק.

תמיד תשגיח על חיות המחמד שלך

אל תשאיר את חיות המחמד שלך לבד במרפסת. בעלי חיים קטנים יכולים ליפול מבעד לעמודים או לזחול מתחתיהם, ובעלי חיים גדולים יכולים לקפוץ מעל מעקות אלומיניום. לפעמים חיית מחמד תיבהל מהגובה, ופעמים אחרות היא תבחין בסנאי ותרוץ אחריו ללא כל מודעות לסכנות האפשרויות. בכל מקרה, חשוב שתהיה בקרבת מקום כדי להבחין במצבים מסוכנים ולמנוע את התרחשותם. מעקה אלומיניום ימנע זאת.

תאלף את חיות המחמד שלך

אל תמעיט בערכו של האילוף. תלמד את הכלב שלך לא לזחול מתחת למעקות או לחמוק מבעד לעמודי המעקה. אם הכלב שלך חכם וצייתן, זאת יכולה להיות דרך קלה להבטיח את ביטחונו כאשר הוא ישהה איתך במרפסת.

אזהרה קלה לסוף: לעולם אל תקשור את הכלב שלך לרצועה ארוכה כשהוא נמצא במרפסת. כמו כן, אל תחבר רצועה קצרה לעוגן לא בטיחותי (כמו רהיטים זזים). אם הכלב יקפוץ מעל מעקות אלומיניום, הרצועה והקולר עלולים להיקשר סביב צווארו, ואתה מבין מה עשויה להיות התוצאה. אל תיתן לתאונה נוראה כזאת להתרחש לכלבך האהוב.

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג