• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • התקנת שערי כניסה מאלומיניום לעסק

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    התקנת שערי כניסה מאלומיניום לעסק

    התקנת שערי כניסה מאלומיניום לעסק

    כל הסיבות להתקנת שער אלומיניום בעסק שלך

    לאור האיומים הגדלים בתחום אבטחת האינטרנט הן מבחינת שכיחות והן מבחינת חומרה, עסקים יכולים לשכוח בקלות על הסכנות הפיזיות, כגון פריצות וגניבות. עם זאת, עדיין קיימים הרבה פושעים מיומנים שרוצים לחתור תחת המוניטין וההון של הארגון שלך.

    מהסיבה הזאת, חשוב מאוד להתקין מספר אפשרויות הגנה, כגון שערי בטיחות, כדי להגן על השטח שלך מפני מסיגי גבול בלתי רצויים. בנוסף לעמידה איתנה בפני פריצות אפשריות, לשערי בטיחות בעסק ישנם מספר יתרונות נוספים.

    התקנת שערי כניסה מאלומיניום לעסק

    גורם הרתעה פיזי

    שערי בטיחות לא רק מקשים על פושעים להיכנס אל תוך שטח מסחרי, הם גם משמשים כגורם הרתעה. לא הרבה גנבים ירצו לטרוח ולנסות לעבור דרך שערי בטיחות, שלא לדבר על לנסות לקבל גישה לשטח הנכס.

    חיסכון כספי

    עם אמצעים נוספים לאבטחת העסק, כגון סיורים ניידים, הוצאות השכר שלך יכולות להיות אדירות. עם זאת, עם שערים חשמליים שנפתחים באופן אוטומטי בפני סגל מורשה בלבד, אתה תחסוך כמות כסף ניכרת.

    שליטה טובה יותר

    גם אם תשתמש בשירותיו של שומר, תכונות נוספות כגון אינטרקום ומצלמה יכולות להעניק לך שליטה טובה יותר ולהבטיח שכל הצדדים מוגנים.

    החזר השקעה

    בין אתה מגן על בניין משרדים או מפעל, נוכחות של שערי אלומיניום איכותי תגן על מלאי יקר ערך ותמנע את האפשרות שתצטרך להחליפו במקרה של שוד.

    אפשרויות אסתטיקה

    יחד עם האפשרות להעניק לנכס שלך מראה בלתי חדיר, באפשרותך לשפר גם את האסתטיקה שלו כדי להרשים עוברי אורח ולקוחות. שערים חשמליים עם עיטורים או כאלה הבנויים בסגנון מרובה פרטים יכולים להעניק לעסק שלך מראה הרבה יותר מרשים.

    נוחות מושלמת

    אף על פי שאתה לא תמיד יכול להימנע מטעויות אנוש, שערי בטיחות חשמליים ניתנים לנעילה אוטומטית אם חבר צוות שוכח לעשות זאת לאחר עזיבתו. משמעותה של נוחות זאת, היא שאתה גם לא צריך לצאת מהמכונית כדי לפתוח את השערים החשמליים.

    התאמה לדרישות החוק

    את תבחר שאנחנו נתקין את שערי הבטיחות בעסק שלך, אתה תוכל להיות בטוח בציות לדרישות החוק המתאימות. אחרי הכל, ניתן להעמיד לדין את האדם שאחראי על התקנת השערים החשמליים אם אינם מצייתים לתקנות של מדינת ישראל.

    3.7/5 - (9 votes)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג