דלתות כניסה הפכו בשנים האחרונות לאלמנט עיצובי לכל דבר ועניין.

התפקיד שלהם הוא לא רק להקנות ביטחון ולהגן על הבית, אלא שיש היום קולקציות רבות ומגוון של עיצובי דלתות עם דגש על חומרי גלם והיבט עיצובי.

בשנים האחרונות ראינו שימושים רבים לחומר האלומיניום. אנו רואים אותו בריהוט לחצר ולגינה, יש המייצרים ממנו פרגולות אלומיניום, שערים, מעקות ועד חיפויים לקירות חוץ של בניינים שלמים.

היום יש העושים עמו שימוש רחב בסוגים שונים של חיפוי אלומיניום לדלתות כניסה.  זה מקנה להן עמידות, חוזק ומראה יפה לאורך זמן.

לאלומיניום יש מרכיב בתוכו שנקרא אלומינה- כאשר זו באה במגע עם האור היא משחררת ברק וזו הסיבה לכך שהאלומיניום מבריק ותמיד נראה כמו חדש.

זו הסיבה שהרבה אנשים אוהבים את המראה הזה על הדלתות שלהם. דלת עם חיפוי אלומיניום תמיד נראית חדשה.

לא דורשת שום תחזוקה ומלבד ניקיון קל לא צריך לתחזק אותה כלל, לעומת טיפול מושקע מאוד למשל שצריך לעשות עם דלת כניסה מעץ.

חיפוי אלומיניום לדלתות

חיפוי אלומיניום דמוי עץ לדלתות כניסה

הרבה מאוד אנשים מעדיפים את מראה העץ אם זה בפריטי ריהוט וחיפוי בתוך הבית או מחוצה לו. עץ משדר חום ונותן הרגשה של חיבור לטבע ולכפר.

זה לא במקרה שאומרים סגנון כפרי. מתכוונים בדיוק לזה שכל מה שעשוי מעץ נותן הרגשה של ירוק וטבעי.

כאשר מדובר בדלתות מראה העץ תמיד ניצח. ידוע הוא כי הסיבה לכישלון של דלתות פלדה בשנות השבעים בראשית ייצורן בארץ, נבע מכך שהם היו מצופים בויניל שהזכיר לאנשים מראה של מכונית ולא של דלת.

רק אחר כך ירד האסימון ליצרנים ומישהו שם הבריק את הברקת חייו, הוחלט לצפות את הדלת בציפוי דמוי עץ ואז נסקו המכירות.

מי שרוצה את כל היתרונות של חומר האלומיניום אבל רוצה דלת במראה עץ, יבחר בוודאי בציפוי חיפוי אלומיניום לדלתות כניסה דמוי עץ.

לדלת יהיה חיפוי מעולה, מבודד, לא משחיר, לא מחליד ונאה למראה ויחד עם זאת מחזיק מעמד לשנים רבות.

חשוב לומר כי יתרונות השימוש בדלת שיש לה חיפוי אלומיניום דמוי עץ, עולים אפילו על בחירה בדלת עץ שאומנם עשויה מחומר הגלם המקורי אבל יש לה חסרונות רבים.

רואים עץ מרוויחים אלומיניום

דלתות עץ הן פריט מאוד אהוב על בעלי בתים, אדריכלים ומעצבי פנים. אבל בעוד שלעץ יש חסרונות רבים, לאלומיניום יש את כל היתרונות שאפשר לחלום עליהם כאשר מדובר על חומר גלם חסכן בתחזוקה ונראה תמיד כמו חדש.

יש דלתות עץ שאם תתקינו אותן בכניסה לביתכם, אחרי חורף אחד כבר תצטרכו לעשות להן תחזוקה מחודשת ולטפל בהן.

עץ ומים כידוע לא הולכים ביחד למרות שאין מראה יפה מזה של דלת עץ כפרית, וזו הסיבה שכאשר יש דלת עץ בכניסה לבית, תמיד מעליה יהיה גגון אשר יחפה ויגן עליה.

אבל זה בלתי אפשרי לשמור עליה שלא תספוג לחות מהסביבה ולא תירטב בגשם ופה מתחילה בעיה.

שום דלת עץ לא עמידה למים. לעץ במגע עם מים יש נטייה להתנפח, להיסדק ולהירקב.

זו הסיבה שמי שרוצה לשמור על דלת כניסה מעץ, צריך לעשות לה אחרי כל חורף ציפוי של לכה והרבה פעמים הצבע שלה דוהה והיא דורשת גם צביעה.

טרמיטים נמשכים לעץ רטוב כמו פרפר לאור, לכן סביר להניח שאחרי תקופה מסוימת דלת העץ שלכם תהיה מדגרה לטרמיטים ולא תוכלו יותר להשתמש בה.

אבל זה לא יקרה לכם אם תהיה לכם בכניסה דלת עץ עם חיפוי אלומיניום לדלתות כניסה דמוי עץ. זו דלת שנראית כמו עץ, אבל מתנהגת כמו אלומיניום.

מה הסיפור של החיפוי?

חיפוי אלומיניום לדלתות כניסה הוא הדבר הכי חם היום בתחום הדלתות.

מעצבים ואדריכלים אוהבים את המראה ובעלי הבתים נהנים מדלת שלא דורשת שום תחזוקה ונראית מעולה.

כדי להבין מדוע חומר האלומיניום הפך לכל כך מבוקש בתחום עיצוב הבית, יש להבין מהו מקורו ואיך מפיקים אותו בכלל.

אלומיניום מיוצר מחומר בשם בוקסיט. מכיוון שהוא קל משקל כדי להפוך אותו לחומר גלם יותר קשיח, מערבבים אותו עם חומרים נוספים כמו צורן, מגנזיום ועוד.

הם מצליחים להעניק לו יותר חוזר ואז הוא מתאים לכל מיני שימושים.

לאחרונה החלו לייצר מאלומיניום חיפויי קיר לבניינים וזה אומר, שהדרך של החיפוי הזה גם לדלתות כניסה הייתה קצרה מאוד. זהו חיפוי שיש לו את כל התכונות של החומר.

לא מחליד, לא מעלה קורוזיה ולא משתנה בשום מזג אוויר. סתגלן ונשאר קשיח גם במזג אוויר הכי פרוע וזו הסיבה שהוא אידיאלי לשימושים חיצוניים.

מעבר לכך יש לחיפוי אלומיניום מראה שמתאים לסגנון העיצוב השולט היום והוא המודרני.

זהו סגנון שהמאפיינים שלו הם קווים ישרים, ניקיון ואסתטיקה וזה בדיוק מה שמשדר האלומיניום. משום כך הוא הפך לכל כך אהוב ושמיש בבנייה, בייצור מוצרים לגינה או לחצר ועוד.

ליעוץ ופרטים נוספים פנה אל סילברגייט בנושא שערים חשמליים מאלומיניום, מעקות מאלומיניוםפרגולות אלומיניוםשערי אלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג