• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • חיפוי חוץ אלומיניום – המלצות

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    חיפוי חוץ אלומיניום – המלצות

    פרגולות אלומיניום סגורות סילברגייט

    חיפוי חוץ אלומיניום המלצות

    אדריכלות מגדירה את הדור, ואדריכלות מודרנית עוסקת במיזוג בין אסתטיקה לפונקציונליות תוך יצירת מרחב המשקף את אישיותו של היחיד ושומר על קיימות. על בסיס שלוש המנטרות האלה, מגמות רבות הגיעו וחלפו, אך מגמה אחת שנותרה על כנה והתפתחה עם הזמן היא השימוש בלוחות אלומיניום מורכבות לצורך חיפוי אלומיניום דמוי עץ. במבנים בימינו, במיוחד מבנים מסחריים, חזית הבניין הפכה למרכיב בלתי נפרד. בין אם לצורך בניית בניין חדש בעל סגנון ייחודי או הענקת “מתיחת פנים” לבניין ישן, שום דבר לא הוכיח עצמו כשימושי וחסכוני כמו לוחות אלומיניום מורכבות.

    למרבה הצער, לאחרונה חומר בניין רב צדדי זה קיבל שם רע בעקבות סדרה של שריפות שהתרחשו באזורים שונים בעולם, כאשר האחרונה התרחשה במגדל גרנפל שבלונדון. כל התקריות הללו, באופן מסוים, היו קשורות לשימוש בלוחות אלומיניום מורכבות (עם ליבת פוליאתילן דליק) לצרכי חיפוי, על ידי אנשים ממגזרים שונים. בעוד שכולם, לרבות מומחים בתחום בטיחות האש התעקשו להסיר באופן מוחלט את חיפוי חוץ אלומיניום מהמבנים או לפחות ליישם מורטוריום על מבנים מאלומיניום, חברות לייצור מוצרי אלומיניום ויצרני לוחות אלומיניום מורכבות המשיכו לנסות לקדם את חוט המחשבה שלהם כדי להוכיח שמוצריהם חפים מפשע. מה שכולם פספסו בכל ההמולה הזאת הוא חוסר הציות לתקנים מצד חברות הדיור, אפילו הטובות בעולם.

    אך ניתן לרשויות לנתח ולבדוק את נושא הציות, בזמן שאנחנו נתרכז ביתרונות שמציעים לוחות אלומיניום מורכבות בתור חומר בניין עתידני.

    1. יתרון מחיר: אף חומר חיפוי אחר לא יכול לנצח את לוחות האלומיניום המורכבות מבחינת עלות. הם חומר החיפוי החסכוני ביותר שקיים כיום בשוק.

    2. גמישות בעיצוב: חיפוי אלומיניום מגיע במגוון צורות – החל מריבועים ומלבנים סטנדרטיים וכלה בצורות ייחודיות ועיגולים. יתרה מזאת, ניתן לעצב אותו בהתאם למפרט ייחודי של כל פרויקט על ידי שימוש בטכנולוגיית CNC מתקדמת. כמו כן, פני השטח של לוח אלומיניום מורכב מציעים מגוון רחב של ציפויי צבע, ליטוש, יצירת מרקם והדפסת סובלימציה.

    3. יתרון של משקל קל: מאחר שלוחות אלומיניום מורכבות מתאפיינים במשקל קל, ניתן להעבירם בקלות, להרימם לכל גובה ולהתקינם מבלי לדאוג לגרימת נזקים באתר. הלוחות מתאימים בצורה נהדרת למבנים ניידים בכל אזור בעולם.

    4. עמידות: כמו כל מוצר אלומיניום שטוח אחר, לוחות אלומיניום מורכבות הן קשיחות, עמידות וחזקות למדי, ולכן אדריכלים מעדיפים להשתמש בהם כדי להאריך את תוחלת החיים של הבניין.

    5. יתרון מוסף: לוחות אלומיניום מורכבות מתאפיינות בתכונות של בידוד חום טוב והפחתת רעשים. התכונות האלה מתאימות בצורה נהדרת ליצירת חללים לצרכי מגורים מודרניים.

    6. תחזוקה זולה: ציפוי מעולה ותכונת עמידות בפני תנאי מזג האוויר הופכים את חיפוי אלומיניום לכזה שלא דורש תחזוקה רבה ולכן כדאי להשקיע בו.

    7. אפשרות מחזור: בחירה בחיפוי חוץ אלומיניום היא בחירה בקיימות. את האלומיניום ניתן למחזר ב- 100% והוא לא מאבד את איכותו בתהליך המיחזור. לכן, את המתכת מהחיפוי ניתן להמיס מחדש בכל נקודת זמן והתהליך חוסך כמות אנרגיה משמעותית. זה מאפשר לקבל את תעודת המנהיגות בעיצוב סביבתי ואנרגיה מטעם המועצה לבנייה ירוקה של ארה”ב עבור בניינים “ירוקים”.

    חיפוי חוץ אלומיניום ובטיחות אש:

    כעת נגיע לחלק החשוב ביותר, אנו נודה בכך שהעדר דליקות לא מגיע כתכונה בסיסית בכל סוגי לוחות האלומיניום. הלוחות האלה מגיבים בצורה שונה לאש בהתבסס על הקצף שבו נעשה שימוש, עובי המתכת, הציפוי וכו’, והבנאי או המעסיק הוא זה שבוחר את סוגי הלוחות השונים, בהסתמך על התקציב והדרישות. מחקר שנערך על ידי איגוד המבטחים של בריטניה ומוסד לחקר הבניין בבריטניה הדגיש כי “לוחות אלומיניום לא מתלקחים מעצמם, וכאשר מערכות אלה היו מעורבות בהתפשטות שריפה, לעתים קרובות השריפה פרצה באזורים בסיכון גבוה כגון אזורי בישול, ולאחר מכן התפשטה כתוצאה מניהול גרוע של סיכוני אש, אמצעי מניעה ודיכוי.”

    עם זאת, ישנם כמה גורמים טכניים שקובעים את הדליקות של לוחות אלומיניום מורכבות:

    • אם עיצוב החלל שבין הלוח לקיר החיצוני של הבניין אינו ממוטב בקפידה, הדבר עשוי להוביל לשריפה משנית שתיגרם כתוצאה מהולכת חום.
    • שימוש בליבת פוליאתילן בתור השכבה החיצונית ביותר של הלוח עלולה לעתים קרובות להגדיל את הסיכוי לשריפה, אך זה תלוי בשימוש ובשיטת ההתקנה.
    • ליבה מלאה במינרלים, כמו אלה שבהם משתמשים היצרנים המובילים בעולם של לוחות אלומיניום מורכבות, נמצאה כמציעה הגנה סבירה נגד התלקחות.

    תמיד מומלץ שגופים אזרחיים יבדקו את המאפיינים האלה לפני שיאפשרו לסוגים מסוימים של לוחות חיפוי חוץ אלומיניום מורכבות להיכנס לשוק. גם בנאים וצרכנים צריכים להבין היטב את חשיבותם של רעיונות כגון “דרגת עמידות בפני אש”, “חומר מעכב בעירה” ו”עמידות בפני אש” טרם בחירת מוצר.

    לוחות אלומיניום מורכבות הן המוצר של העתיד

    כעת כמעט בטוח שלוחות אלומיניום מורכבות ישלטו בתעשיית הבניין במשך העשורים הבאים. טיול קצר של חצי שעה בערים הגדולות בעולם רק יאשר את המגמה הזאת. מבחינה עולמית, שוק לוחות האלומיניום המורכבות גדל בקצב צמיחה שנתי ממוצע של 6.27% בשנים 2017-2021, כך מראה הדו”ח האחרון של מחקר ושווקים. כאשר מספר בנייני המגורים והבניינים המסחריים עולה ופרויקטים לבניית תשתיות מקבלים אישורים, הדרישה ללוחות אלומיניום מורכבות תגדל אף יותר.

    כך שאין טעם להימנע משימוש בחומר החיפוי הרב צדדי והחסכוני הזה. במקום זאת, ספקים צריכים להשקיע יותר בפיתוח טכנולוגיות חדשות ולעקוב אחר התקנים העולמיים של בטיחות אש שיכולים לשפר את קו המוצר, בגלל שדבר אחד הוא ברור – אך ורק מותגים של לוחות אלומיניום מורכבות אשר יציעו למשתמשי הקצה פתרונות חיפוי טובים ביותר אשר עמידים בני אש, הולכים לשגשג. לא פחות ולא יותר.

    5/5 - (5 votes)

    מאמרים מומלצים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר. הבתים צמודי הקרקע

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג