• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • חיפוי מבנים באלומיניום

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    חיפוי מבנים באלומיניום

    חיפוי מבנים באלומיניום

    חיפוי מבנים באלומיניום אפשר לראות כמעט על כל בניין בארץ. זהו בעצם הגמר של הקירות החיצוניים. אבל חיפוי לא שמור רק לחזיתות של בניינים ונעשה בו שימוש רחב גם בתוך הבית.

    אפשר לומר כי המגמה הזו אשר שלטה בעיצוב הבית בשנות השבעים, זוכה היום לקאמבק גדול עם חומרים חדשים לדקורציה וחיפוי פנימיים.

    החידוש הכי גדול מבחינת חיפוי חיצוני היום הוא חיפוי מבנים באלומיניום. זהו חיפוי אפשרי הודות להמצאת לוחות האלומיניום לחיפוי, שמעניקים לכל בניין מראה מבריק, נקי, אסתטי ומודרני.

    בטרם בוחרים את סוג החיפוי החיצוני לבניין, יש להבין מהם התנאים בשטח ומהו החומר של המשטח עליו יורכב החיפוי.

    יש לבחון את פרמטרים כמו חום, קור ולחות. חשיפה לשמש ועוד. למשל אי אפשר לחפות חדר אמבטיה שסובל בדרך כלל מלחות ורטיבות באבן גיר.

    זו סופחת לחות ולכן גם לא תחזיק מעמד. הדבר השני עליו יש לחשוב הוא מהו צבע החיפוי הרצוי ומה המרקם שלו.

    כאשר מדובר על חיפוי מאבן יש לשקול האם הקיר אותו רוצים לחפות, יכול להחזיק את המשקל של החיפוי. כאשר מדובר בקירות גבס, החיפוי צריך להיות רק עם אבן קלה ודקה.

    חיפוי מבנים באלומיניום

    חיפוי חוץ וחיפוי פנים- מצא את ההבדלים

    כאשר רוצים לבחור חיפוי פנים או חוץ, מופעלת מערכת שיקולים שונה לגמרי. יש חומרים המיועדים לחוץ ואלה חייבים להיות חזקים במיוחד נוכח פגעי מזג האוויר.

    ביניהם והמומלץ ביותר: חיפוי מבנים באלומיניום. זה היה רק עניין של זמן עד שהחומר האציל הזה יגיע מתוך הבית החוצה, בשל היתרונות הכל כך מיוחדים שלו.

    זהו חומר שאיננו משחיר, לא מאבד מצבעו. תמיד מבריק, לא דורש תחזוקה.

    מצד אחד קל משקל מצד שני קשיח מאוד מה שמקנה לו את היכולת להפוך לפרגולה מאלומיניום, לייצור שערי אלומיניום, מעקות אלומיניום ועכשיו המגמה הכי חזקה בעולם האדריכלות חיפוי קירות בניינים ומבנים.

    כל חומר שמתאים לחיפוי חוץ עשוי להתאים גם לחיפוי פנים, אבל לא להיפך.

    חומרים המשמשים לחיפוי פנים, לא יהיו מספיק חזקים כדי להגן על קירות החוץ כמו למשל שליכט מינרלי או שליכט צבעוני המתאימים לקירות פנים.

    הדרך כלל החדרים בהם נראה חיפויים יהיו סלון בו ניתן ליישם חיפוי של אבן טבעית או בריקים. בחדר האמבטיה עם חיפוי קרמיקה כמובן ואבנים שישמשו לחיפוי חיצוני יהיו, בזלת, שיש, גרניט ועוד.

    חיפוי מבנים באלומיניום זה זמן האלומיניום

    ככל שהטכנולוגיה מתקדמת כך אנו רואים יותר ויותר פיתוחים שמקלים עלינו את החיים.

    לדוגמה מי חשב בכלל שאפשר לעשות חיפוי מבנים באלומיניום, חומר שממנו עשויים גם הסירים שלנו.

    אבל ההמצאה של לוחות ההרכבה מאלומיניום, הם אלה שבעצם יצרו את האפשרות הזו, ממנה נהנים היום מבנים רבים עם חזות מבריקה ואסתטית.

    הטכנולוגיה מחפשת כל הזמן דרכים חדשות ליישם במעבדה פיתוחים חדשים עם תכונות שאין לחומרים באופן טבעי.

    כך למשל מי שאוהב דלת עץ בכניסת הבית שלו במראה כפרי, אבל מודע לחסרונות שלה בעמידה בפני פגעי מזג האוויר, ישמח לגלות כי הוא יכול לצפות את דלת הביטחון בכניסה שלו, בחיפוי אלומיניום דמוי עץ וכך להרוויח חיפוי חזק ומגן במראה של עץ טבעי.

    יש למשל גם ריהוט גינה שעשוי מחיקוי של רטאן שבדרך כלל מאבד ממראהו בשמש.

    לחיקוי מזריקים חומר המסנן את הקרניים האולטרא סגולות של השמש ובכך מעניקים למערכת הישיבה הזו אורך חיים ומראה חדש לאורך זמן.

    גם קוריאן למשל, המשמש למשטחים ואמבטיות נעשה כי אנשים רוצים צבע וזהו גם חומר עמיד למים וגם אפשר לרכוש אותו בצבעים שונים.

    הפיתוחים השונים הכוללים היום לוחות הרכבה מאלומיניום, באים לתת מענה ופתרון פונקציונאלי וגם אסתטי.

    בטון ואלומיניום- שניהם מסגנון העיצוב המינימליסטי

    מגמות העיצוב פונות היום לסגנון העיצוב המודרני עם פיתוחים והמצאות חדשות. חיפוי מבנים באלומיניום נחשב למילה האחרונה בתחום החיפויים ויש טרנדים נוספים כמו מראה של בטון חשוף.

    שניהם שייכים לסגנון העיצוב המינימליסטי- מודרני אשר דוגל במינימום של מראה ובעיצוב נקי.

    כאשר מחפים מבנה באלומיניום, גם גורמים לבידוד שלו, להגנה שלו.

    ליכולת שלו לעמוד בכל מזג אוויר ויש לו גם תרומה סביבתית בדיוק כמו לבנייני הזכוכית שצצים היום בארץ וגם ברחבי העולם.

    אלה הם חומרים טבעיים (גם אלומיניום הוא חומר טבעי) אשר נמצאו להם שימושים חדשים בהתאם למצב רוח העיצובי ולמגמות העיצוב בעולם.

    המראה של חיפוי מרוקע כסוף מבריק, עונה על הצורך במראה קצת “עתידני”, מאוד נקי ומאוד אסתטי.

    אלומיניום לא צריך שום דבר כדי להיראות נוצץ ומבריק כמו חדש. די בניקיון קל או ליתר דיוק בגשם קטן כדי לגרום לו להבריק למרחקים.

    אם לא רוצים את המראה המבריק הזה, אפשר ללכת על חיפוי אלומיניום במראה של עץ.

    חיפוי דמוי עץ מתאים לסביבה כפרית, טבעית אבל גם בנוף כזה מבנה גדול עם חיפוי אלומיניום יוביל חדשנות עיצובית.

    ליעוץ ופרטים נוספים פנה אל סילברגייט בנושא שערים חשמליים מאלומיניום, מעקות מאלומיניוםפרגולות אלומיניוםשערי אלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

     

    חיפוי מבנים באלומיניום שאלות ותשובות

    מה המחיר של חיפוי מבנים באלומיניום?

    חיפוי מבנים באלומיניום מחושב לפי מטר רבוע. המחיר נע בין 400-600 שח למטר רבוע, תלוי בעיצוב. מרכיב נוסף שעלול להשפיע על המחיר הוא רמת הגימור או אביזרים נלווים

    מה היתרונות של חיפוי מבנים באלומיניום?

    לחיפוי מבנים באלומיניום יתרונות רבים, שלושת היתרונות הבולטים הם: 1. אלומיניום אינו צובר קורוזיה או בלאי ובכך שורד תנאי מזג אויר קשים, 2. אלומיניום אינו מתכלה, 3. אינו דורש תחזוקה או ניקיון.

    איך קונים חיפוי מבנים באלומיניום?

    כנסו לאתר סילברגייט, ניתן ליצור קשר עם המומחים, לרוב מדובר בתהליך מדידה, תכנון הנדסי ועיצוב, ייצור והתקנה. החיפויים שלנו מיוצרים על פי בקשת הלקוח ובהתאמה אישית.

    למי נועד חיפוי מאלומיניום?

    לכל אדם אשר מעוניין לשפר את יופיו ועמידותו של מבנה או חזית כלשהי. ניתן לייצר לוחות אלומיניום שיתאימו לקווי המתאר של קירות ומבנים.

    5/5 - (2 votes)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג