אם תביטו על הבניינים סביבכם, תגלו מהר מאוד כי לכל בניין יש איזה שהוא חיפוי, והרבה פעמים יש לבחירה של החיפוי הזה שיקולים הנוגעים לתחזוקה, ניקיון, השתלבות עם הנוף ומראה.

כל בניין כאשר מסתיים בנייתו מגיע שלב הגמר שלו וזה כולל חיפוי הבניין וזה נעשה לצורך הגנה על כתלי הבניין ממפגעים שונים כמו למשל מזג אוויר סוער, או חום קיצוני והמטרה השנייה היא ליצור איזה שהוא עיצוב לבניין, כדי שייראה יפה ומרשים בחזותו ולא רק בדירות שהוא כולל.

חיפוי מעניק גם בידוד נכון מבחינה אקוסטית וגם מבחינת הגנה על הקירות.

יש שלושה פרמטרים לפיהם צריך לבחור חיפוי לקירות חיצוניים כמו למשל חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, או חיפוי אלומיניום או כל חיפוי אחר.

צריך לזכור כי המטרה המרכזית של חיפוי הבניין היא להעניק לו מעטפת הגנה מפני מפגעים, כך שככל שתשכילו לבחור בחיפוי מחומר גלם עמיד, כך תוכלו להיות בטוחים שבגשם הראשון לא יחלחלו מים לקירות של הבניין ומהם חלילה וחס לדירות שלכם.

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ

בחירה בחיפוי בלתי עמיד – תגרום לרטיבות בדירה!

כאשר בוחרים בחיפוי בלתי עמיד והרבה פעמים אנשים עושים את הטעות של בחירת חומר גלם זול, הם בהחלט עלולים לגלות כי החיפוי לא עמיד למים, הם חלחלו לתוך הדירה שלהם וכעת יש להם רטיבות מסוכנת בבית.

יהיה להם ריח של טחב ועובש, פטריות על הקירות, ומעבר לזה שזה מראה מכוער מאוד, זה גם מסוכן מאוד למערכת הנשימה של ילדים וקשישים.

אפשר לומר שצריך לבחור בחיפוי שהוא לא יקר מאוד, אבל גם לא זול מדי ובעיקר עמיד לפגעי מזג האוויר, כך שתוכלו גם ליהנות ממנו שנים רבות, כזה שלא מתפרק במזג האוויר הראשון, לא סופג אבק ועוד.

ברור כי מחיר של חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, שזה בעצם אלומיניום עם ציפוי יעלה יותר אם השטח גדול יותר, זה יקרה עם כל חיפוי, אבל אתם יכולים להבטיח לעצמכם חיפוי עם חומר גלם שיודע להתמודד עם כל מזג אוויר ויספק להם הגנה מצוינת לבניין.

בעבר נהגו כל הבניינים (מלבד בירושלים) לבצע חיפוי עם שליכט, היום יש כבר הרבה מאוד חומרים חדשים ומעניינים כמו האלומיניום שהופך כל בניין מגורים או בניין משרדים ליצירת מופת.

סוגי חיפויים לבניינים – מומלץ אלומיניום!

מאז ומעולם היה לבניינים חיפוי ומי שהיה לו תקציב מעבר לשליכט הזול היה בוחר בחיפוי של אבן המקנה מראה טבעי מאוד, בירושלים יש חובה לבצע חיפוי לכל בניין עם אבן ירושלמית.

חומר גלם נוסף אשר מבצעים אתו חיפוי לבניין הם בריקים, אלה הם בריקים שמיוצרים בהזמנה לפי הגודל הנדרש, ויש המשתמשים בבריקים מפירוק של בתים ישנים ועתיקים ואף מייבאים אותם מחו”ל.

חיפוי מעץ ארז למשל מאוד נפוץ, שמו השני שלה עץ הוא סידר ורבים בוחרים בו משום שהוא עמיד בפני מזיקים ואפשר לעשות עליו גמר מגוון בשלל צבעים.

את השיש הסינטטי כולנו מכירים, הוא מקנה איזו חזות מאוד יוקרתית ויש הרבה מאוד בניינים בארץ שזכו למעטפת הזו, הוא מיד בפני פגעי מזג האוויר ואפשר לשטח אתו קירות וגם לסתום אתו סדקים וחורים בקיר.

חומר נוסף שמיש במסגרת חיפוי לבניינים הוא חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, מדובר בעצם בחומר פולימרי אשר אתו מכסים חומר אחר, כדי לשוות לחיפוי מראה של עץ המקנה לבניין מראה כפרי ומסורתי.

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ על אלומיניום

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם המועדפים היום על קבלנים ואדריכלים, בכל מה שקשור לחיפוי קירות חוץ של בניינים.

זהו חומר עמיד וחסין בפני פגעי הטבע, לא מחליד ולא דוהה, הוא לא זקוק לשום תחזוקה והוא תמיד נראה כמו חדש.

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ על אלומיניום נעשה באמצעות חומר פולימרי אשר עבר תקנים מחמירים מאוד ולכן גם קיבל אישור להוות חומר לציפוי חיפוי בניינים.

החיפוי נראה כמו עץ ארז, והצבע החום העמוק שלו לא דוהה ולא משתנה בחורף ולא בקיץ, הוא פשוט נותר כפי שהוא, המצאה מעולה למי שרוצה חיפוי עמיד אבל שייראה כמו עץ כי עץ הוא לא חיפוי עמיד.

יש יתרונות רבים לחיפוי דמוי עץ, הוא עמיד גם בתנאים הקיצוניים ביותר, הוא לא נשחק מהר והוא נותר כפי שהוא במשך שנים רבות, מכיוון שאף אחד לא יבחר חיפוי לבניין שיש להחליפו מדי כמה שנים, מעבר לכל אלה לבניין עם חיפוי עץ יש מראה חמים וכפרי.

אין ספק כי חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, הוא אחד המראות הכי יפים של בניינים אשר משתלבים בנוף הטבעי סביבם ובעיקר אם הם סמוכים לריאות ירוקות או פארקים.

השילוב המנצח של חיפוי העץ על הבניין יחד עם הירוק הטבעי מתייגים את האזור כחם, כפרי ומסורתי, כזה שמתחשק לך לרוץ בו ולגלות את היער הסמוך.

ליעוץ ופרטים נוספים פנה אל סילברגייט בנושא שערים חשמליים מאלומיניוםחיפוי אלומיניוםמעקות מאלומיניוםפרגולות אלומיניוםשערי אלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג