• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • טיפים לתכנון התקנת גדר אלומיניום

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    טיפים לתכנון התקנת גדר אלומיניום

    התקנת גדרות אלומיניום

    טיפים לתכנון התקנת גדר אלומיניום

    בין אם אתה מעוניין בגדר אלגנטית שתקיף את חצר ביתך, גדר כבדה שתגן על הנכס שלך, או גדר גבוהה וחזקה שתתרום לתחושת הפרטיות, תכנון גדר יכול להיות משימה קשה שדורשת זמן רב. איזה שטח היא תכסה? כמה היא תעלה? אילו חומרים זמינים? מה אם השכנים יארגנו מחאה? אם זה עתה התחלת לתכנן התקנה של גדר, גלול למטה כדי לקבל מידע נוסף על התהליך ולקרוא את העצות והתכסיסים שלנו.

     תבין את הסיבה

    ראשית, אתה צריך להבין למה בדיוק אתה זקוק לגדר ומה אתה מקווה להשיג בזכותה. בין הסיבות הנפוצות לבניית גדר הן בטיחות, אבטחה, ביסוס גבולות, ביסוס תחושת פרטיות ושיפור מראה חיצוני. הבנת מטרת התקנת גדר אלומיניום תעזור לך לבחור את מערכת הגידור בהמשך התהליך. אז למה אתה רוצה את הגדר הזאת? אנשים רבים בוחרים לבנות גדרות אלומיניום עקב אחת או יותר מהסיבות הבאות:

    • לאבטח את החצר מפני גנבים וונדלים.
    • למנוע מילדים ועוברי אורח לעבור בחצר שלהם.
    • למנוע מילדים וחיות מחמד ליפול אל תוך בריכה.
    • לבסס גבול כדי למנוע מהשכנים שלהם לעבור אותו.
    • להדר את הדשא שלהם עם קישוט יפה ואלגנטי.
    • להרחיק את המסיבות הרועשות של שכניהם.
    • להסתיר את החצר המבולגנת או הבית הלא יפה של השכנים.
    • לשפר את תחושת הפרטיות בחצר הבית.
    • למנוע משכנים לעקוב אחריהם או לצותת להם.
    • לספק לכלב שלהם אזור בטוח בו הוא יוכל לרוץ ולשחק.

    כאשר הבנת את העדיפויות שלך ומה אתה רוצה להשיג בעזרת הגדר, אתה יכול להתקדם בתהליך. ההחלטה שלך תעזור לך לבחור את סוג הגדר המתאים. לדוגמה, אם אתה מודאג מכך שהשכנים שלך מציצים כשאתה טובל בבריכה, סביר להניח שכדאי לך לרכוש גדר גבוהה לצורך יצירת תחושת פרטיות. אם אתה יותר מתעניין במראה האסתטי של הגדר, אתה יכול לחפש גדרות לצרכי קישוט.

    קבע את הגודל והתקציב

    לאחר מכן, תעריך את גודלה של התקנת גדר אלומיניום העתידית שלך ושל התקציב שלך. תיקח סרט מידה, תחום מספר גבולות (או תבדוק במסמכי הבית שלך את הגבולות), ותרשום את המדדים. הדבר יעזור לך להבין איזה סוג של גדר אתה יכול להרשות לעצמך.

    כמו כן, מומלץ שתבדוק את חשבון החיסכון שלך ותחליט כמה כסף אתה מוכן להשקיע בפרויקט הזה. יכול להיות שתצטרך לבצע שינוי בתקציב כשתראה את העלויות של החומרים המועדפים עליך, אך מבחינה כלכלית מומלץ לתכנן תכנית התחלתית ולעבוד לפיה, במיוחד אם יש לך מגבלות תקציב. גדרות יכולות להיות יקרות להפליא כאשר לוקחים בחשבון את עלויות החומרים והעבודה. אם ברצונך לחסוך כסף, חפש חומרים לא יקרים ותכנן להתקין את הגדר בכוחות עצמך.

    בחר את החומרים

    אחר כך תשקול את היתרונות והחסרונות של חומרי הגידור. כיום באפשרותך לבחור מתוך מגוון רחב של חומרים: אלומיניום, ויניל, עץ, פלדה, ברזל חשיל, שרשראות וכו’. אף על פי שאנחנו מעודדים אותך לחקור את האפשרויות המועדפות עליך לעומק, אתה יכול להשתמש בתיאורים הקצרים שלהלן כדי לצאת לדרך:

    אלומיניום: גדר אלומיניום היא עמידה ודורשת תחזוקה מועטה, אך היא לא תתאים לצרכי פרטיות. אתה יכול להתקין אותה על קרקעות משופעות והיא מגיעה במגוון צבעים ועיצובים מרתקים.

    ויניל: עלותה ההתחלתית של גדר הוויניל הינה גבוהה יותר, אך תוחלת חייה, העדר הצורך בתחזוקה ועמידותה מפצים על המחיר ההתחלתי בטווח הארוך. אתה יכול להתקין בקלות מערכת גידור מוויניל בכוחות עצמך, וגדרות רבות מכילות אלומיניום לחוזק נוסף.

    עץ: עץ הוא חומר גידור קלאסי, אך הוא גם יקר ודורש צביעה וטיפול רב. לפי שתשקיע בגדר עץ תשקול את הסיכונים. רוח, לחות וטרמיטים יכולים בקלות להשחית גדר עץ.

    פלדה: אתה לא צריך שנספר לך שפלדה, בעודה חזקה ועוצמתית, היא כבדה. תצטרך לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע כדי להתקין את המערכת בשל משקלה הרב. מומחים בדרך כלל מזהירים מפני שימוש בגדרות פלדה למטרות ביתיות; הן מתאימות בצורה הטובה ביותר לסביבות תעשייתיות.

    ברזל חשיל: ברזל חשיל, אף על פי שיפה, הוא מאוד כבד וקשה להתקנה. הוא יכול להעלות חלודה בהתבסס על מקום המגורים שלך, לכן לעתים תדירות תצטרך לבדוק וללטש אותו ולצבוע אזורים שבהם הצבע נסדק.

    שרשראות: גדר שרשראות, בעודה זמינה ויחסית עמידה, נעדרת את האלגנטיות והיופי של חומרים אחרים. לעתים קרובות היא נחשבת גסה ומשעממת.

    תבדוק את האפשרויות העומדות בפניך באופן יסודי טרם ביצוע הרכישה כדי שתוכל לקבל החלטה משכילה. אל תמעיט בערכה של חשיבות איכות חומרי הגידור כאשר אתה מתכנן להתקין גדר.

    התקנת גדרות אלומיניום

    דבר עם השכנים שלך

    בנקודה זו בתהליך תכנון התקנת גדר אלומיניום, עליך לדון עם שכניך על פרויקט הגידור. ישנן מספר סיבות חשובות בגללן צריך לעשות זאת. ראשית כל, זה יבטיח שאתם מסכימים על גבולות הנכס. עיין בתרשים ביתך או במידת הצורך תשכור את שירותיו של מודד קרקעות. שנית, יכול להיות שהשכן שלך ירצה להתחלק בעלויות של הגדר שתחלק בין הנכסים שלכם. רוב השכנים לא יציעו את הכסף מראש, אבל אם הם ירצו להשתתף בתכנון העיצוב של הגדר הם עשויים להציע זאת. שלישית, זה פשוט מנומס! לחץ כאן כדי לקבל מידע נוסף על כללי התנהגות מקובלים בעת תכנון פרויקט גידור.

    תרכוש את החומרים והתקן

    כעת, אחרי שביצעת את המדדים, בחרת את החומרים ודיברת עם השכנים אתה מוכן להתחיל במלאכה! תשרטט את המדדים, צור קווים בעזרת חוט או גיר, קנה את החומרים והתחל את תהליך ההתקנה.

    5/5 - (3 votes)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג