יתרונות התקנת גדרות אלומיניום

גדר עץ מכנה את עצמה קלאסית וברזל חשיל בהחלט חושב שהוא לוהט, אבל אף אחד מהם לא משתווה לאלומיניום. בין אם אתה רוצה לגדר מתחם מגורים, מרחב מסחרי או תעשייתי, גדר אלומיניום תתאים לכך בצורה נהדרת. היא חזקה, אמינה ודורשת מעט מאוד תחזוקה. אז אם אתה מתכנן להתקין גדר עץ או ברזל חשיל, אנחנו מעודדים אותך לשקול את האלומיניום כחלופה כדאית. ואם אתה חושש (מכך שאלומיניום לא יספק את אותם היתרונות כמו עץ וברזל חשיל), פשוט המשך לקרוא. היתרונות הרבים של גדרות אלומיניום עשויים להפתיע אותך.

רב צדדיות

באפשרותך להתאים את גדר האלומיניום לנוף הנכס שלך, כך שאתה יכול להשתמש בהן על גבי משטחים ישרים כמו גם משופעים בלי לדאוג לגבי פערים מכוערים ומעברים מוזרים. בנוסף, יצרנים רבים יכולים ליצור עיצובים מותאמים אישית שיתאימו לצרכים המרחביים שלך. כמו כן, גדרות אלומיניום מתאימות בצורה נהדרת לגידור קיר מודולרי בגלל שניתן לבנות אותו בגבהים שונים ולכסות בקוצים לצרכי אבטחה, כל זאת תוך הקפדה על הכללים המקומיים. תחקור את האפשרויות הזמינות – סגנון, צבע, גובה, חומרה, מרקם, הטיה – ודבר עם נציג המכירות שלנו לקבלת סיוע בבחירת גדר שתתאים לצרכים ולרצונות הייחודיים שלך.

מחיר

במיוחד בהשוואה לברזל חשיל ופלדה, גדר אלומיניום מאוד נגישה מבחינה כספית. אף על פי שהיא נראית מרשימה כמו הברזל החשיל, היא הרבה יותר זמינה וזולה לייצור. בנוסף, אף על פי שעלותה ההתחלתית גבוהה יותר מזו של מרבית גדרות העץ, לא כמו העץ, גדר אלומיניום לא דורשת עלויות תחזוקה נוספות. זאת השקעה חד פעמית שתחזיק מעמד במשך עשורים ללא צורך בהחלפה. תראה זאת כהשקעה בנכס שלך וודא שהגדר מגיעה עם אחריות טובה כדי לא להסיר דאגה מליבך.

עמידות

מבחינה כימית, אלומיניום אינו כה רגיש לקורוזיה, ולא כמו ברזל, גדר אלומיניום לא תחליד. כמו כן, היא לא תירקב או תדהה, לכן אתה לא צריך לדאוג לגבי נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מלחות או אור שמש עם חלוף הזמן. בין אם היא תותקף על ידי קרח, ברד, גשם, שלג, אור שמש או טרמיטים, גדר האלומיניום שלך תעמוד איתנה. זהו אחד היתרונות הטובים ביותר של גדרות אלומיניום, מאחר שמשמעותו היא שאתה מקבל ערך מצוין עבור כספך.

תחזוקה מועטה

אתה לא צריך לצבוע מחדש גדר אלומיניום, לא כמו ברזל חשיל או עץ. במהלך הייצור גדר אלומיניום מצופה באבקה אשר ממזגת את הצבע עם פני השטח של המתכת כדי שהגדר תחזיק מעמד שנים רבות בלי להראות סימני שחיקה. אף על פי שאולי תצטרך לשטוף אותה בעזרת צינור מים מעת לעת (אם אתה רוצה שהיא תהיה ללא רבב), תחזוקה על בסיס קבוע אינה נדרשת. תשווה אותה לגדר עץ, שסביר להניח תדרוש חומר משמר, איטום ותיקון צבע או צביעה מחדש…

ידידותית לסביבה

אף על פי שלא כל גדרות האלומיניום הן ידידותיות לסביבה, לא קשה למצוא גדר אלומיניום שעשויה מחומרים ממוחזרים, אם זאת העדפתך. המוצרים האלה עשויים מאלומיניום משומש, לכן לא תפסיד את יתרונות האיכות והעמידות. ובגלל שגידור אלומיניום דורש תחזוקה מועטה או לא דורש אותה כלל, אתה לא תבזבז משאבים על רכישת צבע.

בטיחות

לעתים קרובות גדרות אלומיניום משמשות למטרות תועלתניות חשובות (בניגוד למטרות אסתטיות), לכן בטיחות ומהימנות הן הכרחיות. לדוגמה, הגדר שלך יכולה לשמש כמחסום שימנע מחיות המחמד שלך או מילדיך לקבל גישה לאזור מסוים בתוך חצר ביתך. או שהיא יכולה לגדר בריכה או ג’קוזי כדי לאבטח את האזור ולהגן על מבוגרים, ילדים ובעלי חיים מפני נפילה לא מכוונת לתוכה או להימצא בה ללא השגחה (אם זה המצב, הקפד לעיין בכללי גידור בריכות). לא משנה לאיזו מטרה היא נועדה, אתה יכול לסמוך על כך שגדר אלומיניום תהיה מקובעת בבטחה בתוך הקרקע. כדי לוודא שהגדר שלך מאובטחת היטב, הקפד לבחור מוצרי גידור באיכות גבוהה והתקן אותה כראוי.

יכולת הטיה

אם הגדר תוצב בשיפוע, שזה דבר נפוץ למדי, היכולת שלה להתעקל ולהתחקות אחר הנוף תהיה הכרחית. היא מוכרחה להיות בעלת יכולת הטיה, מה שאומר שהיא תתאים את עצמה לשיפוע ללא מקטעים מדורגים. גדר מעוקלת עוטפת את הקרקע, לכן לא יהיו פערים או חורים בין הגדר לבין הקרקע, והחלק העליון של הגדר יהיה רציף. זה לא רק מספק מראה אסתטי יותר, אלא גם מונע מחיות מחמד ויצורים אחרים לעבור מתחת לגדר.

יתרונות התקנת גדרות אלומיניום

יופי

עם כל הצבעים והסגנונות השונים אשר זמינים, גדר אלומיניום תהווה תוספת יפה ומבורכת לכל חצר. היא מספקת את האלגנטיות והפאר של ברזל חשיל ללא העלות הגבוהה, התחזוקה והחלודה. לגדרות אלומיניום רבות יש יתדות חיבור וברגים נסתרים, מה שמספק גימור עדין יותר. ציפוי האבקה ישמור על יופייה של הגדר בכל תנאי מזג האוויר ויעמדו בפניך אפשרויות צבע ומרקם רבות, לרבות שניים עשר הגימורים הסטנדרטיים הבאים:

סאטן שחור, לבן מבריק, קרם מבריק, מרקם שחור עדין, מרקם ארד עדין, חום מנומר, חוף חולי, מרקם לבן עדין, שוקולד, כסף, חמר,  ארד תשעים.

התקנת גדרות אלומיניום – שאלות ותשובות

כמה עולה גדר אלומיניום?

גדרות ושערים מאלומיניום בדרך כלל מחושבים לפי מטר מרובע. המחיר נע בין 800-1500 שח למטר רבוע, תלוי בדגם והעיצוב. מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר הם עובי החומר, צורות החיבור (ניטים או ריתוך) ורמת הגימור. בנוסף, יש לקחת בחשבון אביזרים נלווים שעשוים אף הם להשפיע על המחיר הסופי.

מתי מתקינים את הגדרות?

התקנת הגדרות מגיעה לרוב בסוף שלב גמר הבניה, אך מומלץ לתכנן את הפרטים הקטנים עוד בשלב השלד.

האם נדרשת תחזוקה מיוחדת?

בניגוד לברזל, האלומיניום חסין מפני תהליכי חימצון. עובדה זו מעניקה לגדרות אלומיניום סטטוס אמיד במיוחד לאורך שנים ללא תחזוקה מיוחדת.

איזה סוג שער עדיף תמורת המחיר?

שערים מאלומיניום נחשבים ליוקרתיים יותר משום שהם מעניקים תחושת ביטחון ועמידים לאורך זמן רב. למחפשים שערים זולים מומלץ שער ברזל, מתכת.

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג