• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • מעקות אלומיניום למרפסת הבית

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    מעקות אלומיניום למרפסת הבית

    מעקות אלומיניום למרפסת הבית

    בין אם אתם מתגוררים בבית חדש עם מרפסת ובין אם רכשתם דירה מיד שנייה, מעקות אלומיניום למרפסת, הם המילה האחרונה בתחום של איכות מעקים ועיצוב הסביבה החיצונית.

    זה יכול להיות מעקה בבית פרטי המפריד בין הבית לחוץ וזה יכול להיות מעקה במרפסת הבית שלכם ועדיף שיהיה מאלומיניום.

    עד היום מעקות נעשו בעיקר מחומרים כמו בטון, פלדה, ברזל ועוד.

    כניסתו של האלומיניום כחומר גלם אצילי ואיכותי, בעל תכונות מיוחדות לתנאי החוץ הפכה אותו למבוקש מאוד כאשר נדרשים לרכוש מעקה או להחליף מעקה ישן קיים.

    מעקה אלומיניום הוא גם חזק ויציב, אבל גם מאוד קל לעיבוד ותוכלו להזמין אותו בשלל דגמים אם תרצו למשל שיהא מחובר לגדר תוחמת במרפסת או בחצר הבית.

    הבחירה במעקות אלומיניום היום, היא בחירה מאוד טבעית ומתבקשת לנוכח דרישות התחזוקה ממעקים העשויים מברזל או עץ.

    האלומיניום תמיד יבריק, תמיד ייראה כמו חדש וכאילו הותקן זה עתה, זהו ייחודו של חומר הציפוי הקרוי “אלומינה” אשר מבריק בחשיפה מול השמש והאור.

    מעקות אלומיניום למרפסת לא מתחמצנים, לא מחלידים!

    בבנייני משרדים, בתי מלון, מוסדות ציבור ומבני ציבור, נוהגים בשנים האחרונות להתקין מעקות אלומיניום למרפסת הבניינים והמבנים הללו בשל המראה המבריק והאלגנטי של חומר הגלם וכן משום שאין צורך בשום תחזוקה מיוחדת במינה כדי לשמור על המראה הזה.

    חשוב מאוד במקומות כגון אלה להקפיד על חזות נאה ואסתטית ולכן היום כולם מחליפים כבר את מעקי הברזל המחלידים במעקי אלומיניום נוצצים.

    אין צורך לטפל בשום פריט העשוי מאלומיניום משום שהתכונה והיתרון הכי גדולים שלו הם שהוא לא מתחמצן, לא מחליד ולא מעלה קורוזיה.

    אף בית מלון לא רוצה לקבל את האורחים שלו בחדר, בו המעקה שלו חלוד, ולכן יש תחלופה למעקות אלומיניום.

    מעקה מברזל מגולוון, עמיד לחלודה וחמצון אבל אחרי כמה שנים הציפוי שלו תתקלף והוא יעמוד חשוף בלחות ובגשם ויחליד וגם יעלה קורוזיה.

    זה לעולם לא יקרה למעקה אלומיניום וזה לא עניין של זמן אלא של חומר, משום שאלומיניום לא מחליד לעולם ולא משנה כבר גשם ירד עליו הוא יישאר מבריק ונוצץ.

    תחזוקה של מעקה מברזל דורשת עבודה רבה, כאשר הוא מחליד זוהי תוצאה שהברזל התחמצן ואז הוא נראה בצבע אדום על פני כל השטח המחומצן.

    זה קורה לכל מעקה מברזל, גדר, שער ועוד אבל זה לא יקרה עם אלומיניום ולכן כיוון שהחלודה הזו עלולה גם להחליש את המעקה, בשלב מסוים יהיה צורך להחליף אותו במעקה יותר חזק וחסין.

    החלודה התוקפת את הברזל נוצרת בהדרגה ותוקפת את הברזל ובמשך הזמן אף עלולה לגרום לו לסדקים ועד להתפוררות של ממש.

    מעקה מרפסת שמתנהג כמו עץ ומתחתיו אלומיניום !

    הרבה בעלי בתים פרטיים שיש להם חצרות, אוהבים את מראה העץ בחצר וזה טבעי לגמרי כי זה שייך לנוף החיצוני בצורה הכי הרמונית וזורמת שיש.

    מי שהתקין בחצרו או בביתו מעקה מרפסת, מצא כי אומנם זה נראה מצוין אבל לחומר העץ יש חסרונות גדולים.

    גם מעקה שעשוי מעץ מלא ובעיקר כזה שלא טופל כראוי, עלול אחרי כמה שנים להירקב מחשיפה ללחות ולגשמים, להיסדק, להתנפח, צבעו ידהה והוא עלול להתפורר.

    מצב כזה דורש החלפה של המעקה או תיקונו ולכן ההחלטה של רבים לרכוש היום מעקות אלומיניום למרפסת, היא משום שאנשים לא רוצים “לעבוד קשה” מדי בשביל המעקים שהם בוחרים והם מעדיפים מעקות שלא דורשים שום תחזוקה.

    מעקות אלומיניום יכולים לעמוד שנים בגשם ולא יקרה להם כלום, הם ימשיכו להבריק כמו חדשים והחוסן הטבעי שלהם גם הוא לא יופחת.

    למי שאוהב את מראה העץ אבל את החוסן של האלומיניום, ניתן להשיג היום מעקה אלומיניום בציפוי של עץ, מאוד מתאים לנוף הטבעי אבל גם חזק מאוד בכל סופה וגשם.

    תוספת מעקות ומרפסות לבניינים

    בשנים האחרונות במסגרת שיפוץ בניינים אנו רואים הרבה מאוד הוספה של מרפסות שמש לבתים אשר בהם מותקנים מעקות אלומיניום למרפסת.

    כמובן שאין חומר יותר משובח ומומלץ מהאלומיניום, שלא כמו מעקה ברזל החשוף לשמש הוא עלול להיסדק ושלא כמו מעקה מעץ הוא עלול להתייבש ולהתפורר.

    יש מרפסות שעשויות מפרופילים של אלומיניום וממעקה, והן חזקות ויציבות ויש להן מראה מאוד אלגנטי.

    השימוש במרפסות שמש הוא רחב, החל מישיבה על כוס קפה במרפסת הבית ועד לתליית וייבוש כבסים.

    חומר האלומיניום יש לציין מכונה גם חמרן והוא נמצא ב-8% בקרום כדור הארץ ויש לו חשיבות עולמית רבה מבחינת הביקוש והשימוש במתכת זו.

    הוא יסוד כימי בשם בוקסיט וככזה הוא נכרה מעמקי האדמה, במצבו הראשוני הוא קל וגמיש אולם בתוספת של אבץ או מגנזיום הוא מקשיח ואף יכול לעמוד בעומסים בינוניים.

    מראהו של האלומיניום גרם לכך שברוב הבתים היום יש מעקות אלומיניום למרפסת, שערים, גדרות, דלתות ופרגולות.

    ליעוץ ופרטים נוספים על שערים חשמליים מאלומיניוםגדרות מאלומיניוםחיפוי מאלומיניוםפרגולות אלומיניוםשערים מאלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

    5/5 - (1 vote)

    מאמרים מומלצים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר. הבתים צמודי הקרקע

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג