חיפוי אלומיניום

היתרונות הרבים של האלומיניום באים לידי ביטוי גם בדלתות  כניסה וחוץ בעלות חיפוי אלומיניום. תודות לשכבת המגן העמידה הזאת, הדלת תשרוד בכל תנאי מזג האוויר, ותשמש במשך שנים ארוכות ללא כל בלאי, דהייה ושחיקה. שיטות הייצור המודרניות מאפשרות להעניק לציפוי האלומיניום מגוון אינסופי של צבעים, גימורים ועיצובים על פי דרישת הלקוח. כיום, אפשר אפילו למצוא דלתות בחיפוי אלומיניום דמוי עץ, שיעניקו לדלת מראה חמים ומזמין של עץ טבעי.

ניתן להשתמש בציפוי אלומיניום גם בתור חיפוי חוץ לבתים ומבנים שונים. פנלים מאלומיניום מגיעים במגוון צבעים, דגמים וטקסטורות, ולכן ניתן להתאים אותם לכל סגנון וצורך עיצובי. לא רק שחיפויי אלומיניום יעניקו מראה חזותי מרשים ועדכני, אלא שהם ידועים באטימות, בקשיחות ובבידוד שלהם , מה שהופך אותם לעמידים בפני נזקי מזג האוויר ותנודות הזמן. הם ישמרו על מראה מושלם בכל אקלים. חיפוי קירות חיצוניים מאלומיניום ישמש אתכם לאורך שנים רבות ויחסכו לכם את הצורך להשקיע בצביעה, ליטוש או תחזוקה אחרת. כל מה שצריך לעשות על מנת לשמור על מראה  חיצוני רענן ונוצץ של ביתכם זה בסך הכול לשטוף את חיפוי האלומיניום מפעם לפעם כדי לנקות אותו מלכלוך ואבק.

במונחים של עלות, מוצרים המכילים ציפוי אלומיניום הם יותר יקרים מחומרים המיוצרים עם ציפוי ויניל או סוגי ציפוי אחרים. אבל, העלות הגבוהה יחסית משתלמת לטווח הארוך. היתרון של שימוש באלומיניום הוא החוזק והעמידות שלו. הוא מגן על המוצר למשך שנים רבות ומאפשר למוצר להיראות כמו חדש לאורך זמן. חיפוי אלומיניום מאריך משמעותית את זמן השימוש של המוצר ואינו מצריך תחזוקה מיוחדת. הוא יאפשר לצרכן ליהנות זמן רב ככל הניתן מהמוצר לפני שיהיה צורך להחליף או לחדש אותו.

ציפוי אלומיניום

הוא יצירת שכבת מגן דקה על המעטה החיצוני של מוצרים שונים. באופן כללי, ציפוי היא פעולה  שבה מכסים משטח מצע של חומר או גוף מסוים בחומר אחר. מטרת הציפוי היא לשפר את תכונות פני השטח של המצע, וליצור שכבת מגן על החומר שעבר את הציפוי. האלומיניום שהפך לחומר גלם מבוקש ונפוץ בתעשיות שונות, משמש ליצירת שכבת הגנה איכותית לשיפור העמידות והקשיחות של מוצרים רבים, במיוחד דלתות וחלונות.

אחת מהשיטות המקובלות לציפוי אלומיניום היא תהליך הנקרא שיחול (אקסטרוזיה). במוצרים המיוצרים בשיטה הזאת, האלומיניום משמש ליצירת שכבת מגן העוטפת מתכת אחרת. במסגרת התהליך, שתי מתכות עוברות דחיסה בעזרת מכבש או באמצעות תבנית מיוחדת ליצירת ההדבקות בין שתי המתכות. בשני המקרים, התהליך מתבצע בטמפרטורות גבוהות במיוחד הנדרשות להיווצרות החיבור בין המתכות.

ניתן לצפות באלומיניום כמה חומרי בנייה ועיצוב שונים. לדוגמה, מסגרות ומשקופי עץ של חלונות מצופים לעיתים קרובות בשכבת אלומיניום על מנת לשפר את החוזק, הקשיחות והעמידות שלהם. ציפוי האלומיניום הופך את מרכיבי העץ לעמידים בפני נזקי מזג האוויר ומאריך  בכמה שנים טובות את חיי מסגרת החלון. על הדרך, הציפוי ההגנתי יאפשר לכם ניקוי פשוט ומהיר של מסגרת החלון בעזרת כמה חומרי ניקיון בסיסיים.

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג