קבלן אלומיניום – מה זה ואיך בוחרים?

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

דוגמאות לפתרונות האלומיניום שלנו…

יש כמה סוגים של קבלנים הפועלים בתחום הבנייה, אחד מהם הוא קבלן אלומיניום.

מי שמעסיק קבלני אלומיניום בדרך כלל הם יזמים הבונים פרויקטים של נדל"ן וקבלנים אחרים האחראיים על בניית בתים פרטיים או בנייני דירות, בכל אחד מהם דרושים גם מוצרי אלומיניום למיניהם להם דואג קבלן האלומיניום.

ההוצאה השנייה המשמעותית בבנייה של בית פרטי אחרי בניית שלד, היא אלומיניום, הוא זה שממנו עשויים הפרופילים של החלונות ויש המתקינים גם דלתות אלומיניום, מוצרי סניטריים למיניהם ועוד.

בתחום הפרופילים יש כל מיני סוגים שלהם, כאשר כל קבלן אמון על בחירת הפרופיל הנכון והמתאים ביותר לבית שהוא בונה.

בחירה של ספק האלומיניום חייבת להיות נכונה משום שמדובר בהוצאה גדולה ומשמעותית מתקציב בניית הבית.

סגירה הרמטית של פתחי הבית כמו דלתות וחלונות היא אתגר מורכב, אשר דורש מקצועיות והקפדה רבה בבחירת חומרי הגלם, איכות , בידוד, אטימות וגם עיצוב שהפך להיות מרכיב חשוב בבחירה של אלומיניום לבית.

זו אף פעם לא יכולה להיות הוצאה זולה, אבל זו חייבת להיות הוצאה נכונה.

קבלן אלומיניום

מה תפקידו של קבלן אלומיניום?

עם השימוש ההולך וגובר באלומיניום לבית, קיבל קבלן אלומיניום נפח גדול מאוד בכל בנייה של בית או בניין וזהו יחסית תפקיד חדש שהפך להיות משמעותי מאוד בכל תהליך של בניית בית או בניין.

בכל דירה או בית שתראו היום תוכלו להיתקל באלומיניום אם זה בפרופילים של חלונות, מעקים בחצר, גדר, שער, פרגולה ועד לחיפויי קיר חיצוניים מאלומיניום.

תפקידו של קבלן אלומיניום הוא לפקח על אנשי המקצוע אשר מבצעים בשטח את עבודות האלומיניום, לעתים הוא יהיה נציג של חברת אלומיניום מסוימת אשר תספק גם את חומר הגלם וגם את אנשי המקצוע המומחים בתחום.

לעתים קבלן האלומיניום הוא זה שגם בוחר את אנשי המקצוע בשל היכרותו אתם והיכולת שלו לסמוך על רמת ואיכות העבודה שלהם, כאלה שהוא כבר ראה והתרשם מעבודות שלהם.

כמו בכל תחום יש את הטובים ביותר וגם בעבודות אלומיניום, אדם מן הישוב שאין לו שום קשר לעבודות אלומיניום לא יוכל לדעת לבחור את קבלן האלומיניום ולרוב ההמלצה עליו מגיעה מהאדריכל, מהנדס הבניין או קבלן אחר שאחראי על הבנייה.

בחירה של קבלן אלומיניום חייבת להיעשות בהתאם למטרות העומדות בפניו אם זה בנייה של בית פרטי או בניין מגורים, כך הוא יכול לעקוב למענכם על העבודות המתבצעות באתר הבנייה, לפקח על העובדים ולדעת מה לדרוש מהם כדי להגיע לתוצאה הכי טובה.

בנייה ועיצוב באלומיניום

בנייה ועיצוב עושים שימוש רחב היום באלומיניום והוא הפך לאחד החומרים הכי פופולריים בשנים האחרונות, מה שהפך את קבלן האלומיניום לשחקן מרכזי בתהליך של בנייה.

מתכת האלומיניום ששמה בעברית- חמרן היא קלת משקל ויחד עם זאת חסינה וחזקה מאוד בזכות תמהיל מיוחד שנוסף לחומר המקורי שלה ששמו בוקסיט, לו מוסיפים, מתכות שונות כמו אבץ, מגנזיום ועוד ומקנים לו את החוזק והיכולת לשאת עומסים במשקל בינוני.

היא מאוד קלה ופשוטה לניקוי שלא כמו עץ הדורש טיפול אחרי חורפים קרשים או נוטה להתייבש ולהיסדק בקיץ, אלומיניום חי ונושם את האוויר סביבו, לא מתחמצן, לא מעלה קורוזיה ולא מחליד ולכן הוא אידיאלי לכל בית והמוצר הנבחר לבתים מול הים אשר נמצאים בסביבה של הרבה לחות ומלח.

הוא המתכת הכי עמידה שיש אחרי פלדה אבל יותר נוח ממנה משום שזו כן נוטה להתחמצן ולהעלות חלודה.

מוצרים מאלומיניום מאפשרים כל מיני עיצובים של חלונות או דלתות שאפשר להזיז, לפתוח, להרים או לגלול, משום כך גם בונים היום פרגולות חשמליות מאלומיניום.

מה זה פרופיל בלגי?

כל אחד מאתנו נתקל במושג פרופיל בלגי, שאלנו קבלן אלומיניום למה הכוונה והוא הסביר כי מדובר בפרופיל דק מאלומיניום אותו מתקינים כמסגרת לחלונות והוא מבוקש והכי נמכר היום.

בעבר לפני שהאלומיניום הפך לפרופיל בלגי וקבלן אלומיניום לא היה נדרש כמו היום, היו משתמשים לחלונות בפרופילים מעץ, אולם אלה לא החזיקו מעמד ואחרי כמה חורפים היה צריך להחליפם.

גם הברזל לא אידיאלי כפרופילים לחלונות משום שהוא לא גמיש ונוח או קל משקל או האלומיניום והוא גם לא "זז" כל כך מהר ובגמישות הרצויה כמו חומר האלומיניום.

יש כל מיני סדרות של פרופילים לחלונות ויש להם גם שמות, וכולם מעולים לכל בית והבחירה בהם נובעת מהעיצוב והסגנון בו מעצבים את הבית כולו.

סוגים של פרופילים מאלומיניום לבית !

קבלן אלומיניום מסביר כי יש כמה סוגים של פרופילים אלומיניום לבית, אשר נבדלים בעיצוב וברוחב שלהם.

פרופיל אלומיניום סטנדרטי נמצא בפרויקטים רבים של בנייה והם משמשים כפתרון האולטימטיבי לסגירת פתחים בעיקר בשל תקציב מוגבל.

פרופיל בלגי מתאים ומבוקש מאוד לבתים בסגנון כפרי והוא דחק את הברזל הצידה מבחינת הדרישה לשימוש בו בעיצוב בתים כפריים או דירות אשר להן הוא מציע יתרונות רבים כמו רמת איטום גבוהה, בידוד אקוסטי ותרמי, צביעה מעולה וגימור איכותי.

ויש פרופיל בלגי עבה יותר מחוספס, וגם פרופיל מינימלי שמתאים לעיצוב בית בסגנון מינימליסטי שעובד יפה מאוד בבית עם דלתות קו אפס.

קבלן אלומיניום – שאלות ותשובות

מהו קבלן אלומיניום?

קבלן אלומיניום הוא בעל התמחות בתחום האלומיניום עם ניסיון של עשרות שנים. בסילברגייט תמצאו את המומחה שלכם.

האם נדרשת לאלומיניום תחזוקה מיוחדת?

בניגוד לברזל, האלומיניום חסין מפני תהליכי חימצון. עובדה זו מעניקה לפרגולת אלומיניום סטטוס אמיד במיוחד לאורך שנים ללא תחזוקה מיוחדת.

מהו תהליך ההזמנה?

לרוב התהליך יהיה מדידה, תכנון הנדסי ועיצובי, ייצור, צביעה ולבסוף התקנת הפרגולה.

מה המחיר של פרגולות, גדרות או שערים מאלומיניום?

פרגולות, גדרות או שערים מאלומיניום בדרך כלל מחושבים לפי מטר מרובע. המחיר נע בין 800-1500 שח למטר רבוע, תלוי בדגם והעיצוב. מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר הם עובי החומר, צורות החיבור (ניטים או ריתוך) ורמת הגימור. בנוסף, יש לקחת בחשבון אביזרים נלווים שעשוים אף הם להשפיע על המחיר הסופי.

איך יוצרים קשר עם סילברגייט?

ניתן להכנס לאתר ומכל עמוד להשאיר פרטים, המומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם או להתקשר למספר המופיע באתר.

5/5
צור קשר