שערים חשמליים לבית פרטי – את השערים החשמליים אנו מכירים בדרך כלל מחניונים, והם בעצם מהווים בקרה ופיקוח על היוצאים והנכנסים וגובים מהם תשלום.

הם מותקנים גם בפתחן של חניות פרטיות ובמבנים ציבוריים, והיום מדובר בחידוש של ממש, המקל גם על חייהם של בעלי בתים פרטיים, מפעלים, מרכזים לוגיסטיים וכל מקום גדול אשר אליו נכנסים הרבה בני אדם או רכבים.

הם מבטיחים שאף אדם זר לא ייכנס חלילה לבית הפרטי או לחניה הפרטית שלכם, ומשום כך מועדפים על הורים לילדים המתגוררים בבית פרטי.

הם מונעים כניסה מזרים ומשמשים מעין “מערכת הגנה” והרתעה בכל בית, חנייה ועוד.

אחרי התריסים החשמליים והדלתות עם המנעול החשמלי, היה זה רק עניין של זמן עד שיהיו גם שערים חשמליים לבית פרטי ובעיקר מאלומיניום שהוא אחד החומרים הכי קשיחים ויציבים העומדים בכל מזג אוויר.

היום השערים הללו, נחטפים כמו לחמניות טריות, כי מה יותר נוח מלשבת בכורסא בסלון, לקבל צלצול מהשער וללחוץ על כפתור שיכניס את האורח,  במקום לקום, לצאת החוצה ולפתוח לו.

המצב הכי אידיאלי זה לחבר לשער החשמלי גם מערכת אינטרקום המאפשרת לבעל הבית לא לפתוח לזרים, ורק לאחר וידוא זהותו של האורח ליד השער לפתוח אותו בלחיצת כפתור.

שערים חשמליים לבית פרטי

איזה שער חשמלי אתם צריכים?

יש כמה וכמה סוגים של שערים חשמליים מאלומיניום, כאשר השוני ביניהם הוא בצורה בה הם פועלים, נפתחים או נסגרים.

יש שער חשמלי מתקפל שהוא למעשה פיתוח של שער חשמלי עם כנפיים. בשער הזה על כל כנף יש כמה יחידות המחוברות זה לזה בצירים, כאשר השער נפתח, הן מתקפלות לדוגמה של אקורדיון, כאשר בשער רגיל בכל כנף יש רק יחידה אחת שער.

יש גם שער חשמלי מתרומם, שאנו רואים הרבה מאוד בחניונים, ויש הקוראים לו גם שער מרחף או שער תלוי.

הכנף של השער הזה מתרוממת לזווית של 90 מעלות והוא יכול להיפתח פנימה או החוצה.

בנוסף יש גם שערים חשמליים לבתים פרטיים נגררים, כאשר אלה מותקנים על מסילה תחתונה או עליונה וכאשר סוגרים או פותחים את השער הוא נגרר לאורך המסילה הצידה.

השער הזה דומה קצת לדלת הזזה, אשר חוסכת בשטח בחלל החדר. הוא “מתנהג” אותו דבר. ההפעלה שלו גוררת את השער רק על המסילה ולא פנימה או החוצה ולכן הוא מתאים למקום קטן שזקוק לשער חשמלי.

שער חשמלי עם כנפיים, שער גלילה ועוד

יש גם שערים חשמליים לבתים פרטיים מאלומיניום עם כנפיים.

מדובר על שער חשמלי עם כנף אחת או שתיים שיש לו צירים.

על כל ציר מותקן חלק אחד של השער.

כאשר מדובר על שער עם כנף אחת, היא נפתחת ונסגרת כמו דלת בבית על ציר, כאשר אנו מדברים על שער חשמלי עם שתי כנפיים, כל חלק שלהם יהיה מורכב על ציר ויהיה לו מנוע משלו, וכל שער כזה יכול  להיפתח לכל כיוון, פנימה או החוצה.

יש גם שער חשמלי אשר אפשר לגלול למעלה כמו תריס.

הבחירה בסוג השער החשמלי קשורה למיקום שלו ולפעילות במקום בו הוא מותקן.

בין אם מדובר בבית פרטי, מפעל או חנייה, לכל אחד מהמקומות הללו יש לשער תפקיד אחר ולכן יש לבחור את השער המתאים לתפקיד שלו.

איך פועל שער חשמלי

ההבדל בין שער רגיל לשער חשמלי הוא בכך שלשער חשמלי יש מנוע, ולשער רגיל אין.

משום כך אם אתם רוצים להתקין שער חשמלי, זה חייב להיות בקרבת מקום למקור של חשמל.

המנוע החשמלי של הערים הללו מתאים לגודל ולסוגי שערים חשמליים לבתים פרטיים.

הוא חייב להיות מתאים למשקל וגודל השער, ככל שהמנוע יהיה יותר גדול כך גם השער יהיה גדול יותר.

כך למשל מנוע של שער חשמלי בבית פרטי איננו כמו מנוע של שער חשמלי של חניון גדול או לחלופין מפעל.

את המנוע מרכיבים לשער, בדרך כלל ע”י החברה המייצרת או המשווקת בדרך כלל יעשה זאת ונדרש לכך חשמלאי מוסמך, הוא היחידי שיכול להתאים בצורה אידיאלית את סוג המנוע ועוצמתו לכל שער.

להתקנת שער חשמלי יש צורך גם במסגר מקצועי, אשר יכול לבצע את השינויים ולהרכיב את התוספות המתאימות לשער החשמלי מהאלומיניום.

מומלץ שער חשמלי מאלומיניום!

בשנים האחרונות חדר חומר האלומיניום, כחומר גלם מועדף בכל מה שקשור לעיצוב מוצרים השוהים בחוץ, כמו שערים רגילים, שערים חשמליים, מעקות ועוד.

הסיבה שבגללה לקוחות רבים דורשים שערים חשמליים לבתים פרטיים מאלומיניום, היא בכלל שהם לא דורשים שום תחזוקה כמו למשל שער מעץ או מברזל.

הם עמידים לכל פגעי מזג האוויר גם בחורף וגם בקיץ. צבעם לא דוהה, אין צורך לצבוע אותם או לתחזק אותם כמו שערים מברזל והם מחזיקים מעמד ונראים מבריקים למשך שנים רבות.

מה שגורם להם להיראות מבריקים כל הזמן הוא ציפוי טבעי בשם אלומינה שיש על חומר האלומיניום אשר מבריק בהיחשפות שלו לאור. שערים חשמליים מאלומיניום, הם בחירה מעולה.

ליעוץ ופרטים נוספים על מעקות אלומיניוםשערים חשמליים מאלומיניוםגדרות מאלומיניוםחיפוי מאלומיניוםפרגולות אלומיניום, שערים מאלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג