• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • שערים חשמליים לבית פרטי

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    שערים חשמליים לבית פרטי

    חברת שערים חשמליים מאלומיניום לבית

    דוגמאות לשערים…

    את השערים החשמליים אנו מכירים בדרך כלל מחניונים. והם בעצם מהווים בקרה ופיקוח על היוצאים והנכנסים וגובים מהם תשלום.

    השערים מותקנים גם בפתחן של חניות פרטיות ובמבנים ציבוריים. הם מבטיחים שאף אדם זר לא ייכנס חלילה לבית הפרטי או לחניה הפרטית שלכם. ומשום כך מועדפים על הורים לילדים המתגוררים בבית פרטי. הם מונעים כניסה מזרים ומשמשים מעין “מערכת הגנה” והרתעה בכל בית, חנייה ועוד.

    אחרי התריסים החשמליים והדלתות עם המנעול החשמלי, היה זה רק עניין של זמן עד שיהיו גם שערים חשמליים לבית פרטי. ובעיקר מאלומיניום שהוא אחד החומרים הכי קשיחים ויציבים העומדים בכל מזג אוויר.

    כיום השערים הללו, נחטפים כמו לחמניות טריות. אין יותר נוח מלשבת בכורסא בסלון, לקבל צלצול מהשער וללחוץ על כפתור שיכניס את האורח. וזאת במקום לקום, לצאת החוצה ולפתוח לו. המצב הכי אידיאלי זה לחבר לשער החשמלי גם מערכת אינטרקום. מערכת זו מאפשרת לבעל הבית לא לפתוח לזרים, ורק לאחר וידוא זהותו של האורח ליד השער לפתוח אותו בלחיצת כפתור.

    איזה שער חשמלי אתם צריכים?

    עבור שער חשמלי לבית יש כמה וכמה סוגים.

    יש שער חשמלי לבית מתקפל שהוא למעשה פיתוח של שער חשמלי עם כנפיים. בשער הזה על כל כנף יש כמה יחידות המחוברות זה לזה בצירים. כאשר השער נפתח, הן מתקפלות לדוגמה של אקורדיון, כאשר בשער רגיל בכל כנף יש רק יחידה אחת שער.

    יש שער חשמלי מתרומם, שאנו רואים הרבה מאוד בחניונים. ויש הקוראים לו גם שער מרחף או שער תלוי. הכנף של השער הזה מתרוממת לזווית של 90 מעלות והוא יכול להיפתח פנימה או החוצה.

    בנוסף יש גם שערים חשמליים לבתים פרטיים נגררים, כאשר אלה מותקנים על מסילה תחתונה או עליונה וכאשר סוגרים או פותחים את השער הוא נגרר לאורך המסילה הצידה.

    השער הזה דומה קצת לדלת הזזה, אשר חוסכת בשטח בחלל החדר. הוא “מתנהג” אותו דבר. ההפעלה שלו גוררת את השער רק על המסילה ולא פנימה או החוצה ולכן הוא מתאים למקום קטן שזקוק לשער חשמלי לבית.

    שער חשמלי עם כנפיים, שער גלילה ועוד

    ישנם גם שערים חשמליים לבתים פרטיים מאלומיניום עם כנפיים. מדובר על שער חשמלי עם כנף אחת או שתיים שיש לו צירים. על כל ציר מותקן חלק אחד של השער.

    כאשר מדובר על שער עם כנף אחת, היא נפתחת ונסגרת כמו דלת בבית על ציר, כאשר אנו מדברים על שער חשמלי עם שתי כנפיים, כל חלק שלהם יהיה מורכב על ציר ויהיה לו מנוע משלו, וכל שער כזה יכול  להיפתח לכל כיוון, פנימה או החוצה.

    בנוסף, קיים גם שער חשמלי אשר מאפשר גלילה למעלה כמו תריס. הבחירה בסוג השער החשמלי קשורה למיקום שלו ולפעילות במקום בו הוא מותקן.

    איך פועל שער חשמלי

    ההבדל בין שער רגיל לשער חשמלי הוא בכך שלשער חשמלי יש מנוע, ולשער רגיל אין. משום כך אם אתם רוצים להתקין שער חשמלי, זה חייב להיות בקרבת מקום למקור של חשמל. המנוע החשמלי של השערים הללו מתאים לגודל ולסוגי שערים חשמליים לבתים פרטיים.

    המנוע חייב להיות מתאים למשקל וגודל השער. ככל שהמנוע יהיה יותר גדול כך גם השער יהיה גדול יותר. כך למשל מנוע של שער חשמלי בבית פרטי איננו כמו מנוע של שער חשמלי של חניון. לחלופין מפעל. את המנוע מרכיבים לשער, בדרך כלל ע”י החברה המייצרת או המשווקת. בדרך כלל יעשה זאת ונדרש לכך חשמלאי מוסמך. הוא היחידי שיכול להתאים בצורה אידיאלית את סוג המנוע ועוצמתו לכל שער.

    להתקנת שער חשמלי יש צורך גם במסגר מקצועי, אשר יכול לבצע את השינויים ולהרכיב את התוספות המתאימות לשער החשמלי מהאלומיניום.

    מומלץ שער חשמלי מאלומיניום

    בשנים האחרונות חדר חומר האלומיניום, כחומר גלם מועדף בכל מה שקשור לעיצוב מוצרים השוהים בחוץ. מוצרים כמו שערים רגילים, שערים חשמליים, מעקות ועוד. הסיבה שבגללה לקוחות רבים דורשים שערים חשמליים לבתים פרטיים מאלומיניום, היא בכלל שהם לא דורשים שום תחזוקה כמו למשל שער מעץ או מברזל.

    הם עמידים לכל פגעי מזג האוויר גם בחורף וגם בקיץ. צבעם לא דוהה, אין צורך לצבוע אותם או לתחזק אותם כמו שערים מברזל והם מחזיקים מעמד ונראים מבריקים למשך שנים רבות. מה שגורם להם להיראות מבריקים כל הזמן הוא ציפוי טבעי בשם אלומינה שיש על חומר האלומיניום אשר מבריק בהיחשפות שלו לאור. שערים חשמליים מאלומיניום, הם בחירה מעולה.

    ליעוץ ופרטים נוספים על מעקות אלומיניוםשערים חשמליים מאלומיניוםגדרות מאלומיניוםחיפוי מאלומיניוםפרגולות אלומיניום, שערים מאלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

    שערים חשמליים לבית פרטי שאלות ותשובות

    מתי מתקינים את שער חשמלי לבית פרטי?

    התקנת השער מגיעה לרוב בסוף שלב גמר הבניה, אך מומלץ לתכנן את הפרטים הקטנים עוד בשלב השלד.

    מהו תהליך ההזמנה?

    לרוב התהליך יהיה מדידה, תכנון הנדסי ועיצובי, ייצור, צביעה ולבסוף התקנת השער.

    כמה עולה שערים חשמליים לבית פרטי?

    שערים מאלומיניום בדרך כלל מחושבים לפי מטר מרובע. המחיר נע בין 800-1500 שח למטר רבוע, תלוי בדגם והעיצוב. מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר הם עובי החומר, צורות החיבור (ניטים או ריתוך) ורמת הגימור. בנוסף, יש לקחת בחשבון אביזרים נלווים שעשוים אף הם להשפיע על המחיר הסופי.

    האם נדרשת תחזוקה מיוחדת?

    בניגוד לברזל, האלומיניום חסין מפני תהליכי חימצון. עובדה זו מעניקה לגדרות אלומיניום סטטוס אמיד במיוחד לאורך שנים ללא תחזוקה מיוחדת.

    5/5 - (3 votes)

    מאמרים מומלצים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר. הבתים צמודי הקרקע

    פרגולה אלומיניום למרפסת הבית

    פרגולה אלומיניום למרפסת

    [Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”pergula”] פרגולה אלומיניום למרפסת הבית רבים מנצלים את מרפסת הבית שלהם, ובעיקר כאשר מדובר במרפסת בגודל סביר להפכה למקום ישיבה נוח, והם משיגים

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג