• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • שערי אלומיניום מעוצבים

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    שערי אלומיניום מעוצבים

    גדרות ושערים מאלומיניום לבתים פרטיים

    דוגמאות של שערי האלומיניום שלנו…

    בכל בית פרטי בארץ ניצבים היום בכניסה שערי אלומיניום מעוצבים. אלה הם השערים המהווים את המילה האחרונה בתחום העיצוב והשימוש בחומר הגלם אלומיניום, בו נעשה היום שימוש רחב גם בייצור שערים.

    אצילות החומר, הקשיחות שלו והמראה האלגנטי שלו, הם אלה שהפכו אותו לחומר המבוקש היום לא רק לשערים אלא לשימושי חוץ.

    הוא עמיד בכל מזג אוויר, צבעו לא דוהה והוא ימשיך להבריק ולהיראות אסתטי גם אחרי שנים. הוא לא מחליד ולא מעלה קורוזיה.

    שערים צריכים להיות בטיחותיים וגם חזקים. בשנים האחרונות שמים לב בעלי הבתים לא רק לחוזקו של השער שיש לו תפקיד להרתיע מכניסת אנשים זרים לשטח הפרטי של הבית, אלא גם לעיצובים השונים ובעיקר מאז ייצור שערים מאלומיניום שהוא חומר שניתן לעצב ממנו בקלות רבה כל דגם שרוצים.

    יש כל מיני סוגים של שערים. יש שערי כנף רגילים שמתאימים לכניסות של בתים פרטיים ויש גם שערים חשמליים במגוון רחב של דגמים אשר מתאימים לכניסות למפעלים, מחסנים ועוד.

    שערי אלומיניום מעוצבים

    שערי אלומיניום מעוצבים שהשער יהיה גם יפה ומעוצב

    במסגרת הדרישה של הישראלים היום למוצרים לא רק שימושיים אלא גם מעוצבים, ממש ברוח זו מעצבים היום שערים.

    לא רק מומנט שחוסם את הגישה לבית, אלא גם שיהיה יפה ומעוצב ויש אין סוף דגמים מהם אפשר לבחור שערי אלומיניום מעוצבים.

    העיצוב משדרג את המראה של השער ובל נשכח שמדובר בכניסה של כל בית. ממש כמו שדואגים לדלת כניסה מרשימה, כך דואגים היום גם לשער מעוצב ויפה שבמובן רב משמש כחלון הראווה וכרטיס הביקור של כל בית. לעתים אפשר להביט על שער הניצב בכניסה ומיד לעמוד על טעמם של בעלי הבית.

    שער אלומיניום איכותי עשוי ברמה גבוהה בגימור מושלם, יעשה את הרושם הנכון ויוסיף את המוניטין שלו לבית כזה.

    הרבה פעמים מתאימים את השער לסביבת הבית ואפילו לאבני המדרך בכניסה, ואם השער כבר הותקן קודם לכן מתאימים לדגם שלו את העיצוב הסביבתי ואפילו את דלת הכניסה.

    אנשים רוצים בית יפה ולא רק מבפנים אלא גם בחוץ ומקפידים על בחירת מוצרים שישדרגו את הכניסה שלהם. כניסה שהם יאהבו להיכנס בה לבית המטופח שלהם.

    יותר עיצוב גם בשערים חשמליים

    גם השערים החשמליים זוכים לעיצוב ולטכנולוגיה מתקדמת. הם משמשים כשליטה על אזורים מאובטחים במקומות עבודה, מפעלים או חניונים ובקרת גישה עבור רכבים שנכנסים למקום.

    הם עשויים מאלומיניום שהנו החומר האולטימטיבי היום לייצור שערים ומתוכננים גם בהזמנות מיוחדות לפי מידה.

    חשוב מאוד שהשערים מעבר לתפקיד שלהם גם יוסיפו יופי למקום ואין סתירה בין האיכות לבין העיצוב שלהם. הם עדיין יכולים להיות בטיחותיים ויציבים ולהיות גם מעוצבים.

    גם בבתים פרטיים ניתן למצוא היום שערי אלומיניום מעוצבים המונעים כניסת זרים, מקיפים את הבית ב”חומת הגנה” ומחזיקים מעמד בכל מזג אוויר, כתכונותיו הטובות של חומר האלומיניום האציל.

    יש האוהבים שערים בעיצוב מודרני בקווים ישרים, ויש האוהבים שערים מתעקלים בפרשנות של מזרח תיכון. בכל מקרה יעמוד בכניסה לביתכם שער חזק יציב ויפה ויתרום הן מבחינה בטיחותית והן מבחינת עיצוב לכניסה שלכם.

    יש משהו מאוד אסתטי ואלגנטי דווקא בשערי אלומיניום. זהו חומר גלם יוקרתי שזוכה לניצול רב בכל הולם בייצור שערים ופריטים אחרים גם לחצר הבית משום עמידותו הגבוהה והיעדר השחיקה שלו.

    שער אלומיניום מעוצב מתרומם בכל חניון

    שערי אלומיניום מעוצבים נמצאים היום בשימור רחב לא רק לבתים, מפעלים ועוד אלא מותקנים גם בחניונים שונים ברחבי הארץ. יש שהולכים על שערים מתרוממים.

    אלה הם שערים אשר מתרוממים כאשר רכבים נכנסים או יוצאים, ואין צורך שהנהגים יצאו מהמכונית.

    התפקיד של שערים אלה כמו של שערים אחרים, הוא למנוע את כניסתם של זרים למתחם מסוים בין אם מדובר בבית פרטי ובין אם מדובר בחניון או חניה.

    שערים מתרוממים אלה, יורדים ועולים בלחיצת כפתור והם יותר זולים משערים אחרים לחנייה. יש גם בעלי בתים שמתקינים שער מתרומם בחניית הבית שלהם מאלומיניום, בנוסף לשער הכניסה שגם הוא מאלומיניום.

    שער אלומיניום מעוצב עם מתכת חזקה ואצילה

    אלומיניום הנה מתכת שמישה מאוד ולא רק לצורך ייצור שערי אלומיניום מעוצבים. היא המבוקשת ביותר אחרי פלדה מבין המתכות הקיימות וחדרה בכמויות גדולות גם לתחום הבנייה.

    יש לה תכונות טבעיות המנוצלות היום לצורך פיתוח מוצרים כמו שערים, מעקות ועוד. היא לא משתנה, לא דוהה ועמידה בכל מזג אוויר וזה היתרון הכי גדול שלה.

    בנוסף לכך שימוש באלומיניום ידידותי לסביבה והיא נחשבת לחומר “ירוק”.

    זהו חומר גלם ביסודו כימי והיסוד השלישי בקרום כדור הארץ. היא מופקת מחומר בשם בוקסיט וחסימה לחמצון.

    היא קלת משקל אבל מאוד יציבה וקל מאוד לעצב אתה מוצרים כמו למשל שערים. היא משמשת לייצור אניות, דלתות מטוסים ונוחה מאוד לעיבוד שבבי.

    היא לא מתפוררת והשכבה החיצונית שלה :האלומינה קשיחה מאוד ובוהקת בחשיפה לאוויר.

    שערי אלומיניום מעוצבים שאלות ותשובות

    כמה עולה שער אלומיניום?

    שערים וגדרות מאלומיניום בדרך כלל מחושבים לפי מטר מרובע. המחיר נע בין 800-1500 שח למטר רבוע, תלוי בדגם והעיצוב. מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר הם עובי החומר, צורות החיבור (ניטים או ריתוך) ורמת הגימור. בנוסף, יש לקחת בחשבון אביזרים נלווים שעשוים אף הם להשפיע על המחיר הסופי.

    מתי מתקינים את השער?

    התקנת השער מגיעה לרוב בסוף שלב גמר הבניה, אך מומלץ לתכנן את הפרטים הקטנים עוד בשלב השלד.

    מהו תהליך ההזמנה?

    לרוב התהליך יהיה מדידה, תכנון הנדסי ועיצובי, ייצור, צביעה ולבסוף התקנת השער.

    ליעוץ ופרטים נוספים פנה אלינו בנושא גדרות אלומיניום, שערים חשמליים מאלומיניוםחיפוי אלומיניוםמעקות מאלומיניוםפרגולות אלומיניוםשערי אלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

    5/5 - (2 votes)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג