• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר.

    הבתים צמודי הקרקע הללו יצרו תחום חדש ורחב של ייצור מוצרים לבתים פרטיים החל מפיתוח של אבני מדרך מיוחדות, עיצוב גינות ועד עיצוב וייצור של שערי כניסה לבתים פרטיים.

    בדרך כלל כאשר מייצרים מוצרים שצריכים לעמוד בפגעי מזג האוויר, מחפשים את אלה שיוכלו לעמוד בקור ובחום ובכל מזג אוויר מבלי להשתנות.

    אם תמיד כיכב הברזל המגולוון אשר תהליך הגלוון שלו מנע ממנו את החלודה והקורוזיה והפך אותו ליותר עמיד בחוץ, הרי שהיום חומר הגלם ששובר שיאים בייצור שערים לבתים הוא האלומיניום שהנו אחד מחומרי הגלם הכי אצילים וקלים בטבע ומשום היתרונות הטבעיים שלו, עומד בכל מזג אוויר וממשיך להבהיק כמו חדש משנה לשנה.

    שער כניסה מנצנץ כרטיס הביקור שלכם

    שערי ברזל הותקנו במשך שנים רבות, עכשיו זהו עידן האלומיניום ובעלי בתים רבים מעדיפים אותו על פני כל חומר אחר. קל מאוד לעצב שערים מחומר זה שכן הוא קל משקל ונענה בקלות לכל עיצוב, אך יחד עם זאת חשוב לומר כי הוא מאוד חזק ועמיד למרות המשקל שלו ולא המשקל הוא הקובע עמידות וחוזק של מתכת.

    יש שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים בהם ניתן לעצב את שם המשפחה ולהזמין כל דוגמה שאפשרי לעצב אותה רק מהחומר הזה כמו שער מתעקל ועוד.

    מלבד זאת צבעו הכסוף של החומר נשמר לאורך זמן ויוצר בכניסה של הבית שלהם מראה מושלם של שער מבריק וכמו חדש שכן האלומיניום לא מעלה חלודה או קורוזיה וגם צבעו אינו דוהה. אנשים אשר בוחרים בשער אלומיניום יודעים את ערכו גם מבחינת חוזקו וגם מבחינת התרומה העיצובית שלו לכניסת הבית וגם לזה יש משמעות.

    סילברגייט אלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים מתעשיית הרכב ישר לכניסה שלכם

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים, הם המשך ישיר לייצור שערי האלומיניום הכפולים הקיימים היום בכלי רכב גדולים. אפשר להזמין שערים בכל מידה ולהציבם בכל מקום.

    מומלץ לרכוש שערים שיש להם נעילה עצמית אשר ימנעו מילדים לצאת החוצה חלילה לכביש. אפשר גם לרכוש שער אלומיניום שנפתח באמצעות מפתח ונעילה שלו גם היא, בזמן שילדים משחקים בחצר הבית, תמנע מהם יציאה החוצה.

    המראה של שערים מאלומיניום הוא מראה הייטקיסטי והם שייכים לסגנון העיצוב הזה שדוגל בשימוש בחומרים מהטבע כמו ברזל, אלומיניום, עץ וזכוכית במראה הנקי והבלתי מעובד שלהם.

    אלומיניום אינינו חומר מעובד, הוא חומר ממנו מייצרים מוצרים כמו לדוגמה שערים אבל תהליך הייצור שלו לא משנה את התכונות והמראה הטבעיים שלו.

    בשערי אלומיניום יש גם אפשרות להתקין בקר דיגיטלי אשר ייפתח רק כאשר מבוגר אחראי יפתח אותו. קל מאוד לתחזק את השערים הללו מבחינת ניקיון והוא תמיד נראה כמו חדש.

    הבחירה שלנו- שער מאלומיניום !

    בהרבה מקומות  כבר מותקנים שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים. גם היתרונות המוכחים של חומר הגלם, אבל גם המראה המודרני שלהם שהוא המוביל היום בעיצוב הבתים וגם מחוצה להם, הפכו את השערים הללו למבוקשים מאוד והמילה האחרונה בתחום השערים.

    אם עד לפני כמה שנים שמו דגש בעלי הבתים על חוזק החומר ודרשו ברזל מגולוון, היום הם שמים לב גם למראה של השער ולא רק לחוזק שלו וחוזקו של אלומיניום איננו נופל מחוזקו של ברזל.

    בנוסף לכך עלותו של שער אלומיניום פחותה מפלדה ויש יותר עיצובים וסגנונות שאפשר לייצר מאלומיניום דווקא.

    הם יכולים להיות מותקנים בכל כניסה, להחזיק מעמד שנים רבות והכי חשוב להיראות כמו חדשים גם אחרי כמה שנים. הם אינם דוהים ואינם מאבדים מהברק שלהם. אלומיניום יצוק הוא לא רק יפה יותר, אלא גם בטיחותי בכל מובן.

    אין היום בית שלא מתקין בפתחו שער כניסה כדי שזרים לא יחדרו אליו וכל אחד מוצא את ההגנה המיטבית לביתו.

    עידן האלומיניום לפנינו

    שערי כניסה לבתים פרטיים אינם דורשים שום תחזוקה מיוחדת. זהו חומר גלם שאינו נשחק או מחליד ולא צריך כמו בשערי ברזל לדאוג לתחזק את השער מדי תקופה.

    לא צריך לצפות את השער בחומרים דוחי שחיקה או נוגדי חלודה, כל מה שצריך זה לעצב שער כניסה בטעם האישי שלכם והוא יותקן בכניסה לבית.

    חשוב לציין כי הסיבה שעד כה לא הוכנסו שערי כניסה לבתים בהיקף רחב נבעה מכל שלוחות האלומיניום היו מאוד פשוטים והיה להם גוון אחיד ולא מושך. אבל היום האלומיניום הוא ברמת איכות גבוהה וגם המראה שלו מבריק ומיוחד ולכן רבים בוחרים בו כשער הכניסה לבתיהם.

    מומלץ לגלוש ברשת ולחפש חברות מקצועיות העוסקות בהתקנת שערים אלה אשר יוכלו גם להיות זמינים עבורכם לכל שאלה ולמתן שירות אם וכאשר יידרש. הזמנת שער כניסה מאלומיניום מבטיחה לכם את הביטחון והיופי בשער אחד מיוחד.

    ליעוץ ופרטים נוספים על שערים חשמליים מאלומיניוםגדרות מאלומיניוםחיפוי מאלומיניום, פרגולות אלומיניוםשערים מאלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים שאלות ותשובות

    כמה עולה שער אלומיניום?

    שערים וגדרות מאלומיניום בדרך כלל מחושבים לפי מטר מרובע. המחיר נע בין 800-1500 שח למטר רבוע, תלוי בדגם והעיצוב. מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר הם עובי החומר, צורות החיבור (ניטים או ריתוך) ורמת הגימור. בנוסף, יש לקחת בחשבון אביזרים נלווים שעשוים אף הם להשפיע על המחיר הסופי.

    מתי מתקינים את השער?

    התקנת השער מגיעה לרוב בסוף שלב גמר הבניה, אך מומלץ לתכנן את הפרטים הקטנים עוד בשלב השלד.

    מהו תהליך ההזמנה?

    לרוב התהליך יהיה מדידה, תכנון הנדסי ועיצובי, ייצור, צביעה ולבסוף התקנת השער.

    5/5 - (3 votes)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג