מדי שנה חודרים חומרים חדשים לתחומים של בנייה ואדריכלות וההיי לייט של כל תקופה בא לידי ביטוי לא רק באופנה או בצרכנות אלא גם בשימוש בחומרי גלם חדשים ועיצוב.

אלה מבטאים את המגמות בתחום מסוים כמו למשל שערים לבית, והמילה האחרונה היום היא שער אלומיניום לגינה וזה בכלל לא מפליא.

החיבור בין אלומיניום לתנאי חוץ הוא הכי טבעי שיש להבדיל מברזל ברזל, כי אלומיניום לא מעלה קורוזיה ולא מחליד.

אלומיניום לא דוהה, הברק שלו לא משתנה והוא מבריק בזכות ציפוי טבעי בשם אלומינה- מכאן גם שמו של האלומיניום.

בעצם מדובר בחמרן, הנמצא גם במעטפת של כדור הארץ.

את האלומיניום אנחנו מכירים ממוצרים בבית כמו ריהוט מאלומיניום, בעיקר שולחנות קטנים או רגליים של שולחנות ובחצר הבית הוא כבר מזמן חוגג.

יש פינות ישיבה מאלומיניום, שולחנות וכיסאות ובגלל שהוא מתמודד מעולה עם תנאי הסביבה אם זה מים או שמש, הוא הפך למבוקש מאוד בתחום של ריהוט חצרות.

אם כאשר רוצים להקים מטבח חוץ בחצר הבית, המשטח שלו כמו גם חלקים אחרים יהיו עשויים מאלומיניום, משום זהו חומר שמנצח כל מזג אוויר ושום מזג אוויר לא שובר אותו.

שער אלומיניום לגינה

שער אלומיניום רגיל או חשמלי?

נישת שער אלומיניום לגינה, כוללת שערים רגילים שנפתחים עם ידית ומצוידים במנעול או שערים חשמליים.

בים מעדיפים להשתמש בחשמליים שכן, זה מאפשר להם להשאיר למשל את הילדים בחצר ולדעת שהם לא יוכלו לצאת החוצה לבדם.

שער לגינה מרחיק גם זרים מלחדור לתוך הבית והוא משמש להרתעה.

הפתיחה שלו מתאפשרת באמצעות שלט הנמצא בידיו של בעלי הבית.

יש גם שערים עם קודן ורק בני הבית יודעים כמובן את הקוד כדי להיכנס לבתיהם, ושער זה מומלץ שיהיה בבתים של ילדים שמגיעים לבד מבתי הספר ולקשישים, שיש לחלקם נטייה גם לשכוח מפתחות או לאבד אותם.

בין אם מדובר בשער אלומיניום לא חשמלי או חשמלי, תוכלו להיות בטוחים כי הוא יחזיק מעמד שנים רבות ויעמוד בכבוד בכל מזג אוויר.

בנוסף מכיוון שמדובר על חומר מאוד גמיש, אבל קשיח אפשר להזמין ממנו כל שער שרוצים בכניסה לבית, והוא משמש גם כאלמנט עיצובי ותורם ליופי של הכניסה לבית.

איך פועל שער אלומיניום לגינה?

שער אלומיניום לגינה חשמלי, יכול להיות מופעל באמצעות אינטרקום, טלפון סלולרי או שלט רחוק. השערים הללו מיוצרים היום בטכנולוגיות מתקדמות וניתן לעצב אותם בכל דוגמה.

יש כאלה הבוחרים לרקוע את שם המשפחה על השער, יש הבוחרים בדוגמאות גיאומטריות או פרחים ובכל מקרה, אפשר להזמין את השער בכל גודל וגם ליצור דוגמה שאתם אוהבים בעצמכם.

החומר האיכותי הזה מאוד נוח לעבודה ולכן אפשר להגיע אתו לעיצובים רבים, מה שיותר קשה לעשות עם עץ או ברזל.

בנוסף לכך, האלומיניום כחומר גלם מאוד מודרני היום ולא רק לשערים לבית, אלא שהוא חדר לשימוש גם כחיפוי בניינים. מעקות אלומיניום ועוד מוצרים שתמיד יוצרו רק מעץ או מברזל.

האדריכלים ומעצבי הפנים גילו את האלומיניום ובעקבותיהם גם לקוחות שרואים את האלגנטיות והעידון שיש בחומר המיוחד הזה.

איך בוחרים שער לגינה?

חשוב לומר כי יש לבחור היטב את החברה אשר תייצר ותתקין לכם את שער האלומיניום.

זו צריכה להיות חברה שיש לה ניסיון רחב בייצור השערים הללו וגם בהתקנה שלהם.

התקנה נכונה תבטיח כי השער ייטרק כפי שצריך ואם הוא חשמלי, אז הוא יפעל ויתפקד בצורה נאותה.

מבחינת הייצור חשוב שיהיה דיוק בהכנת השער, בחירה בחומר גלם איכותי, היענות לדרישות של הלקוחות מבחינת עיצוב, גודל, מידות ועוד, וכמובן עמידה בזמנים ושירות לקוחות טוב.

שער אלומיניום לגינה, לא רק יוצר הפרדה בין בית פרטי למרחב בחוץ, הוא משמש כחוצץ ביניכם לבין השכנים, יוצר הצללה ושומר על הפרטיות שלכם.

ככל שהשער שלכם יהיה יותר נעים לעין, כך הבית שלכם יראה יותר יפה. אפשר היום להזמין שער אלומיניום בכל דוגמה וצורה.

מרכיבים אותן באמצעות ריתוך, ניטים או ברגים והכל נעשה בצורה מאוד אלגנטית כמו מה שמשדר החומר עצמו.

החידוש הכי גדול- שער אלומיניום דמוי עץ

מי שרוצה שער מאלומיניום בגלל החוזק והיציבות של החומר, אבל מעדיף מראה של עץ, ממש עבורו אפשר להשיג היום שער אלומיניום לגינה במראה של עץ.

המראה הזה אהוב על הרבה מאוד בעלי בתים פרטיים.

הוא משתלב מצוין עם הטבע מסביב, עם כניסה לגינה ועם העיצוב של כניסה לבית, כיוון שהוא עשוי מאלומיניום אבל כל מי שמביט עליו רואה “עץ”, אשר משתלב בטבע ובמראה הכפרי של חצר הבית.

השער יכול להיות שער אלומיניום רגיל או חשמלי, כזה שמתחבר בעיצוב גם לפרגולה מעץ או למוצרים אחרים בחצר שעשויים מעץ ולכן מאוד חשוב לבעליו של הבית הזה שגם השער למרות שהוא מאלומיניום ייראה כמו עץ.

ליעוץ ופרטים נוספים על מעקות אלומיניוםשערים חשמליים מאלומיניוםגדרות מאלומיניוםחיפוי מאלומיניוםפרגולות אלומיניום, שערים מאלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג