פרגולות אלומיניום מבצע שלא תרצו לפספס

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

לא אחת אתם יושבים בגינה, במרפסת או בחצר שלכם ומבינים שזה לא כל כך פסטורלי כמו שחלמתם. אתם מוצאים את עצמכם זזים ממקום למקום, משנים את כיוון השולחן והכסא בהתאם לכיוון השמש או הרוח. ואם יורד גשם, אתם בכלל מאלתרים שמשיה או נכנסים אל תוך הבית וסוגרים את הזכוכית.

כל זה יכול להיפתר בקלות עם פרגולות אלומיניום איכותיות בעלות קירוי שיסייעו לכם לווסת את מזג האוויר באופן פרטי. מי היה מאמין שהטכנולוגיה החדשנית של היום תעניק לנו את כל זה, וגם בכלל, בזמן רכישה של פרגולות אלומיניום מבצע זה או אחר הוא צ'ופר אמיתי.

פרגולות אלומיניום – איכות חיים אחרת

כל פרגולה שעשויה אלומיניום היא פרגולה הנחשבת לריהוט גן עמיד, ומעוצב באופן אצילי וקלאסי. הפרופילים נצבעים במגוון של צבעים, לרוב צבעים עבים. והפרגולה בעלת תקן ואחריות אירופאיים או ישראליים. זאת הסיבה שמדובר בפרגולה איכותית שלא מחלידה ולא מצהיבה.

ממש כמו בכל תחום אחר בשיפוץ הבית מומלץ להיערך מראש. גם כשמשפצים את חצר הבית או את הגינה והמרפסת כדאי לבצע תכנון מוקדם מראש. תכנון יסודי ומדויק מראש יסייע לכם להגדיר את הפרמטרים החשובים ביותר.

בדקו מהי מטרת הפרגולה שאתם מעוניינים להתקין. האם מטרתה הצללה מהשמש? האם מטרתה מניעת רטיבות מהגשמים בחלקים מסוימים? או האם היא נועדה להגן עליכם במפני רוחות חזקות. כך או כך, תצטרכו לבדוק היטב את כיוון השמש. כיוון הגשמים וכיווני הרוחות ולהתאים את בניית הפרגולה לצרכים האישיים שלכם.

בדיוק כמו בכל תחום אחר, גם בפרגולות, חשוב לתכנן מראש את בניית הפרגולה ולחשוב מראש על הדברים החשובים. אם תגדירו לעצמכם מה מטרת הפרגולה, תוכלו לבחון במדויק את הפרטים הרלוונטיים. למשל: אם הפרגולה נועדה ליצור הצללה מפני אור השמש, חקרו את הכיוון ממנו מגיע האור בשעות היום בהן אתם רוצים ליצור הצללה. אם היא נועדה להגן מפני רוחות, בדקו את כיוון הרוח.

תכנון מוקדם יוכל לסייע לכם גם בבחירת החומרים מהם תהיה עשויה הפרגולה, הכיסוי המתאים עבור הפרגולה ועוד נושאים שבמקרה הטוב קשורים לנוחות, ובמקרה הגרוע יכולים להיות קריטיים לבטיחות של הפרגולה שלכם. תכנון מוקדם של כל הדברים האלו יעזור לכם לבנות את הפרגולה המושלמת.

פרגולות אלומיניום מבצע ושאר טווחי מחירים

כשאנחנו חושבים על פרגולות אלומיניום מבצע הוא פרמטר חשוב. טווחי המחירים הם אמנם לא כל כך מוגזמים, אבל תמיד טוב שיש מבצע זה או אחר. מחיר של פרגולה העשויה מאלומיניום תלוי בפרמטרים רבים החל מעוברי הקורה, הגוון ושכבות הצבע ועד לסגנונות ועיצוב. כמובן שיש צורך לקחת בחשבון גם רמות סיכון, וקושי.

המחיר יכול לנוע החל מ500 ₪ ועד ל1,500 ₪ למ"ר. כמובן שכדאי לבדוק אצל אנשי המקצוע ששכרתם האם יש מבצע זה או אחר. קחו בחשבון שקירוי וכיסוי אינו כלול במחיר, ויש עליו מחיר נוסף.

כך או כך, בין אם פרגולות אלומיניום במבצע ובין אם לא, פרגולות אלומיניום הן פרגולות באיכות גבוהה, עמידות חזקה, וחיים ארוכים לשנים רבות. אין בהן תחזוק מאסיבי או אינטנסיבי מדי והן משתלמות ופופולריות מבחינת כל הפרמטרים.

מהם שני סוגי הפרגולה העיקריים להתקנה?

פרגולה תלויה

פרגולה תלויה מחוברת לקיר חיצוני או למבנה קיים ולה שני עמודים. עמודים אלו קיימים במרחק שווה מהקיר בו מותקנת הפרגולה הנתמכת. עליהם מונחת קורת גשר. ישנן פעמים בהן הקורה מותקנת באופן מקביל על הקיר החיצוני בנוסף. כל איש מקצוע איכותי ובעל נסיון יתכנן את שיטת ההתקנה בהתאם באופן אישי.

פרגולה עומדת

הפרגולה העומדת נשענת על 4 עמודים. היא נחשבת פחות יציבה מהפרגולה העומדת ועל כן, על היסודות להיות חזקים במיוחד.

כל בניה של פרגולה ובטח פרגולה מאלומיניום דורשת דגש על בטיחות. כאשר אתם מתכננים בניה של פרגולות אלומיניום שימו לב לריתוכים, לאיטום, לעובי הפרופילים ובעיקר לתפר בין הפרגולה לקיר. אם אתם בונים פרגולה תלויה דאגו לתמיכה מלאה מהקיר עליו הפרגולה נתמכת. ובאופן כללי, תמיד התאימו את חומרי הפרגולה לעומסים שלהם.

האם לערב מהנדס בהתקנת פרגולות אלומיניום

כאמור, כל בניה של פרגולה מומלצת עם דגש על בטיחות, לכן מומלץ לערב מהנדס בתהליך הבניה. מהנדס ידע לדייק, לבדוק, ולוודא את עובי הפרופילים ואיכות העבודה. חשוב שתזכרו שמתקין הפרגולה אינו מהנדס ולכן הוא לנדרש לאישור התקנה.

יחד עם זאת, חשוב לוודא שמתקין הפרגולות הוא איש מקצוע מן השורה הראשונה ובעל מומחיות בתחום. שילוב של מתקין מקצועי ללא דופי ומהנדס מומלץ יהפכו את ההתקנה לבטוחה ביותר.

על המהנדס בשילוב העבודה להגיע פעמיים. לפני שהעבודה מתחילה על מנת להירתם לתהליך הבניה. ובסיום העבודה לצורך ביקורת והצהרת מהנדס. אם הוא יגיע גם באמצע העבודה זה יהיה מצוין לדגשים ודיוקים.

אם אתם כבר בתהליך שיפוץ, או תהליך בניה, תוכלו להיוועץ בקבלן לקבלת מהנדס איכותי. ובכלל, יהיה עוד פיקוח על הבניה. ועוד זוג עיניים זה תמיד טוב.

אילו כיסויים מתאימים עבור פרגולות אלומיניום

כיסוי רפפה

רפפות הן כיסוי פופולרי עבור פרגולות אלומיניום. אלו למעשה פנלים שנעים על ציר וניתן לפתוח ולסגור אותם בצורה ידנית או באופן חשמלי.

מחצלת במבוק

מחצלות במבוק הן שיטה פשוטה להצללה איכותית. היא מתופעלת כיריעה הנפרשת העשויה מבמבוקים ומגיעה בעובי משתנה ובגודל משתנה.

פוליגל

הפוליגל הוא חומר שטוח וישן ומגיע במגוון צבעים. קל לתפעל אותו ולבצע קירוי עמו והוא נחשב לאחד הכיסויים הפופולריים יותר.

ברזנט

כולנו מכירים את הברזנט הישן והטוב, הוא אטום למים, מגיע בצבעים ובדגמים מגוונים. זהו קירוי איכותי ופשוט.

דרג
צור קשר