בחירת תריסים, חלונות, שערים ופרגולות לבית – כך תעשו זאת נכון

לפרטים והצעת מחיר

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

להצעת מחיר בטלפון

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

במאה ה-21 יש לכולנו חופש בחירה נרחב לגבי כל תחום כמעט. בפרט יש לנו מנעד רחב של אפשרויות כשמגיע הזמן לבחור אלמנטים שונים לבית: פרגולות, שערים, תריסים, חלונות ועוד. כדי לנצל את חופש הבחירה באופן אופטימלי, כדאי כמובן להשקיע מחשבה, והמידע בעמוד זה יעזור לכם.

חומר גלם

הפרמטר החשוב ביותר בבחירה – גם של תריסים, גם של חלונות, גם של שערים וגם של פרגולות – הוא חומר הגלם שממנו עשוי כל מתקן. מבחינה זו ההמלצה החד-משמעית היא אלומיניום, שמתאפיין ב-5 יתרונות משמעותיים מאוד:

1. עמידות – אלומיניום לא מחליד ולא נרקב כשהוא בא במגע עם מים, ולכן פרגולות אלומיניום, שערים ממתכת זו וכמובן גם תריסים וחלונות מחזיקים מעמד שנים רבות מאוד.

2. חוסן – האלומיניום הוא מתכת קלת משקל, אבל חזקה מאוד. בהתאם כל מוצרי האלומיניום מתאפיינים בחוסן רב ועמידים גם בפני הפעלת כוח, רוחות עזות וכו'.

3. אסתטיות – המראה הנקי והמדויק של פרגולת אלומיניום מבטיח שילוב מיטבי בכל מקום, וגם תריסים וחלונות מחומר גלם זה משדרגים את החלל בהיבט האסתטי.

4. יכולות בידוד גבוהות – חלונות אלומיניום תורמים גם לחיסכון בהוצאות האנרגיה, הן בחורף והן בקיץ, בזכות הבידוד המוצלח מאוד.

5. מחיר נוח – אלומיניום הוא חומר גלם שנוח מאוד לעבוד איתו ולעבד אותו לצורות שונות, והדבר בא לידי ביטוי בעלות המוצרים השונים.

מיפוי מדויק של הצרכים

השיקול המשמעותי השני בבחירה הוא התאמה מדויקת לצרכים הספציפיים בכל מקום. לגבי פרגולה, השאלה שכל אדם צריך לשאול את עצמו היא כמה אנשים צפויים לשבת תחת מתקן ההצללה, ועוד סוגיה רלוונטית היא האם הפרגולה מיועדת לשימוש גם בחורף, כשבמקרה כזה נדרש גם קירוי מתאים.

לגבי חלונות, ישנה בחירה בין סוגי מנגנוני פתיחה, כשלמשל בחללים קטנים יחסית מומלצים חלונות הזזה שמשאירים מקסימום מרחב פנוי. בקטגוריית התריסים מיפוי מדויק של הצרכים מאפשר להבין האם עדיפים תריסים ידניים או חשמליים, כשעוד אופציה שכדאי לקחת בחשבון היא תריסי רפפה שמאפשרים חופש בחירה מלא לגבי כמות האור והאוויר בחדר בכל נקודת זמן.

אסתטיות

לפרגולות, שערים, תריסים וחלונות יש מכנה משותף: כולם מספקים מענה לצורך מסוים – וכולם משפיעים גם על הנראות של כל חלל בבית ו/או בחצר.

בחירה בפרגולת אלומיניום, שער ממתכת זו, חלונות מאלומיניום ותריסים מחומר הגלם הפופולרי מבטיחה כאמור אסתטיות נעימה לעין. בנוסף ניתן לנצל את האפשרות לייצר חלונות מיוחדים – חלונות בלגיים שכוללים חלוקה פנימית שמוסיפה עניין, חלונות צרפתיים שכוללים חלקים מקובעים למקומם וחלונות פנורמיים שמתאימים לסלון גדול שמשקיף על נוף מרשים. עוד אופציה היא לצבוע את הפרופיל של הפרגולה, החלון או השער בכל גוון רצוי, ובפרגולות מאלומיניום ניתן לשלב גם אלמנטים מברזל שישדרגו את המראה והנחת.

קרדיט תמונה pixabay

דרג
צור קשר