• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • שערים חשמליים נגללים עבור מפעלים

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    שערים חשמליים נגללים עבור מפעלים

    שערים חשמליים נגללים עבור מפעלים

    העבודה במפעל יכולה להיות מעולה כל עוד העובדים יהיו מרוצים עד כמה שאפשר. העובדים הם הלב הפועם של המפעל, ורק בזכות העבודה המקצועית שלהם המפעל יכול להצליח. לכן מחובתכם לעשות כל מאמץ בכדי שהעובדים יהיו מרוצים עד כמה שזה אפשרי כמובן. אך האם אתם יודעים כי הקמה של שערים נגללים חשמליים יכולה לשפר את שביעות רצון העובדים? בואו לבין כיצד בחירה קטנה יכולה להיות משמעותית במיוחד.

    שערים נגללים שומרים על הביטחון

    כאשר העובדים מגיעים בכל בוקר למפעל, הם ירצו לדעת כי שומרים עליהם מכל משמר. זוהי אחת מהסיבות שבגינן הם ישמחו לראות כי מותקנים שערים חשמליים במפעל עצמו. באמצעות השער החשמלי יהיה ניתן לשמור בצורה פשוטה יותר על הביטחון של כל מי שנמצא בתוך המפעל. כך העובדים יוכלו להתרכז בעובדה החשובה, מבלי שהם יצטרכו לחשוש לביטחון שלהם. כי כבר היו מקרים מעולם שבהם אנשים הלכו לעבודה שלהם, ובפועל הם לא חזרו לבית שלהם לאחר מכן.

    שערים חשמליים נגללים מאפשרים כניסה מבוקרת

    בתור מנהלים של מפעל, עליכם לקחת בחשבון כי יש לא מעט אנשים שייכנסו ויצאו ממנו בכל יום. לפיכך בכדי שלא יהיה בלגן של ממש, חשוב מאוד ליצור וויסות מסוים של הכניסה אל תוך המפעל. אם לא תהיה בקרה הסיכוי לבלגן יהפוך להיות גבוה הרבה יותר. אז איך ניתן לווסת בצורה יעילה את הכניסה ואת היציאה מהמפעל? על ידי שערים נגללים שאמורים ליצור הפרדה בין מה שקורה בחוץ לבין מה שקורה בתוך המפעל עצמו.

    לכל עובד תהיה את החניה הייעודית עבורו

    לא סתם ישנו ביקוש אדיר להתקנה של שערים נגללים במפעלים גדולים וקטנים כאחד. הסיבה המרכזית היא שבאמצעות השערים הנגללים יהיה ניתן לעשות סדר בכל מה שקורה בחניות השונות. כל עובד שמגיע עם הרכב הפרטי לעבודה, ירצה לדעת כי תהיה לו חניה מסודרת שבה הוא יוכל לחנות. החיפוש אחר חניה במקום העבודה יכול להיות מתיש, והוא גם עלול ליצור לא מעט תסכול אצל העובדים. התקנה פשוטה של שער חשמלי יכולה לפתור את הבעיות הללו מבלי שהן יחזרו על עצמן.

    כל מפעל חייב להתקין שערים נגללים!

    גם אם המפעל עובד בצורה יעילה במיוחד, חשוב מאוד לנקוט בכל פעולה בכדי להפוך את העבודה ליעילה אף יותר. התקנה של שער נגלל היא חובה בכל מפעל בגלל כל הסיבות השונות שאותן ציינו לפניכם במאמר הזה. כמובן שקיימות עוד סיבות רבות שלא אמורות להשאיר לכם סימני שאלה לגבי הכדאיות. כל החלטה שתעשו יכולה לשנות את אופי העבודה, וכעת יש לכם הזדמנות להפוך את העבודה במפעל ליעילה יותר. כל העובדים יוכלו להגיע בבוקר בחיוך, וכמובן שהם גם יחזרו הביתה בריאים ושלמים.

    5/5 - (1 vote)

    מאמרים מומלצים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר. הבתים צמודי הקרקע

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג