פרגולות אלומיניום במרכז

כאשר בעלי בתים פרטיים רוצים להתקין אלמנטים מסוימים כמו למשל פרגולות בחצר הבית שלהם, הם חושבים וחוקרים את הנושא לעומק שכן לא כל חומר גלם, עשוי להחזיק מעמד בגשמים ורוחות, או לחלופין בשמש.

בדרך כלל יש שלושה חומרי גלם מובילים להתקנה של פרגולות: עץ וברזל מגולוון והכוכב החדש והכי פופולרי היום הוא האלומיניום, אומר בעליה של חברת התקנת פרגולות אלומיניום במרכז.

פרגולה מברזל מגולוון כמו מוצרים אחרים שנחשפים למזג האוויר סורגים, שערים, מעקות וגדרות נעשו בשנים האחרונות הרבה מאוד מברזל מגולוון שבגלל תהליך הגלוון החזיק מעמד בחצר.

גלוון הנו תהליך כימי שנעשה לסוגי מתכות כמו ברזל או פלדה, אשר מונע מהן להעלות קורוזיה או חלודה.

הוא נעשה באופן כזה שתחילה מסירים מהברזל באמצעות חומצה את כל הלכלוך, השומנים והחלודה שהצטברה עליה וכעת הוא מוכן לשלב הגלוון ויכול להיעשות בשתי צורות- גלוון חם או קר. כל מוצר שעשוי מברזל ונמצא בחצרות או חשוף לתנאי החוץ, עובר תהליך של גלוון.

הוא מקנה לברזל או לפלדה ציפוי הגנה וגם חוזק מסוים.

מי זקוק לפרגולה?

כל מי שיש לו חצר בבית או חצר במסעדה או בבית קפה, או חצר במפעל או חצר בבית כנסת והוא רוצה לבצע קירוי של שטח מסוים, מזמין פרגולה ואז נשאלת השאלה איזה סוג של פרגולה הוא יזמין מאיזה חומר והאם היא תהיה חשמלית או לא?

חברת פרגולות אלומיניום במרכז כבר ביצעו עבודות רבות של התקנת פרגולות גם במוסדות, בתי ספר, חצרות בתים ועוד.

הם יודעים לספר כי בשנים עברו עיקר ההזמנות היו של פרגולות מברזל, גם בשל החוזק של החומר הזה וגם בשל היכולת שלו לשרוד את עונות השנה.

פרגולה מברזל באמת לא הכזיבה, היא יכולה לעמוד שנים רבות חשופה ולא יקרה לה כלום, אבל אחרי כמה שנים היא חייבת תחזוקה שוטפת משום שהצבע שלה יכול להתקלף, היא יכולה להחליד כי הציפוי המגולוון ירד ולכן או שמזמינים פרגולה אחרת מחומר אחר בלי הבעיות שהברזל יוצר או שמזמינים פרגולה שקל יותר לתחזק והיא יותר אמינה לשנים רבות.

אלומיניום מככב גם בפרגולות!

שמו הכימי של אלומיניום הוא בוקסיט, והוא נכרה ממעמקי האדמה והוא קל כנוצה וגם לא מספיק יציב וחזק כדי ליצור ממנו משהו עמיד וחזק כמו פרגולה.

לכן לבוקסיט הזה, החומר המקורי מוסיפים אבץ או מגנזיום ואז נוצר חומר האלומיניום שהוא קשיח, יציב וחזק ויכול לעמוד בעומסים בינוניים.

להבדיל מהברזל פרגולות אלומיניום במרכז, אם תעשו סיבוב ותביטו עליהן אינן מחלידות ואין מעלות קורוזיה וכולן נראות כמו חדשות.

הסיבה לכך היא שיש לאלומיניום ציפוי טבעי שנקרא אלומינה אשר בחשיפה לאור מבריק ומנצנץ וזה קורה כל הזמן, אין דבר כזה אלומיניום לא מבריק כל פרגולת אלומיניום מבריקה ונוצצת כמו חדשה.

היא יכולה לעמוד שנים בחצר גם בחורץ וגם בקיץ ותסבול הכל. חום קיצוני, גשמים וסופות ולא יקרה לה כלום.

היא העסקה הכי כדאית היום בכל מה שקשור להתקנת פרגולה בחצר מכל היבט, היא יותר זולה מברזל אבל גם נראית הרבה יותר טוב ולא דורשת שום תיקון או תחזוקה גם אחרי שנים רבות.

ואם אתם רוצים פרגולה מעץ?

פרגולה מעץ בחצר היא אחותו התאומה של הטבע מסביב, והיא הייתה המועדפת במשך שנים רבות על בעלי בתים שרצו בחצר שלהם כמה שיותר אווירה כפרית וטבעית.

אבל כמו לברזל גם לפרגולה מעץ יש חסרונות אחרים, העץ מטבעו נרקב במשך הזמן כאשר הוא בא במגע עם לחות וכאשר הוא מרקיב הוא מדיף ריח רע ומושך אליו כל מיני טפילים וטרמיטים ואתם לא רוצים את זה בחצר שלכם.

בנוסף גם פרגולה זו דורשת תחזוקה רצופה, מדי שנה אחרי החורף והקיץ הצבע שלה דוהה ולכן יש צורך לצבוע אותה שוב וגם למרוח אותה בלכה שתגן עליה מפני השמש או המים.

כאשר מתקינים פרגולה מעץ בחצר, חייבים להתקין מעליה גם גג אשר יגן עליה משום שאם היא תהיה חשופה לגשמים או לרוחות עזות, היא עלולה לקרוס.

היא גם דורשת התקנה מאוד קפדנית לתוך האדמה כדי לעמוד זקוף ולהיות יציבה אומר מנהל חברת פרגולות אלומיניום במרכז.

הכי חדש: פרגולות אלומיניום בציפוי עץ

מי שממש מעדיף את המראה הכפרי בחצר שלו, יכול היום לקבל גם פרגולה שאין לה את החסרונות של עץ, נראית כמו עץ אבל היא בעצם מאלומיניום.

החדשה הכי מסעירה בתחום הפרגולות היום היא פרגולה מאלומיניום עם ציפוי מעץ, שנראית הכי כפרית והכי טבעית אבל בעצם עשויה מאלומיניום חזק שלא מחליד לעולם, לא מגיבה כמו עץ לשום לחות או מים אבל נראית כמו עץ טבעי.

הפטנט הזה כבר גרם להרבה בעלי בתים פרטיים במרכז להזמין פרגולה כזו אומר מי שמתקין פרגולות אלומיניום במרכז ואומר שההזמנות שלהן עולות על ההזמנות של פרגולות מברזל או מעץ טבעי.

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג