פרגולות אלומיניום באשקלון – לחיים איכותיים יותר

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

הרגע הזה שבו אתם יושבים לכם רגל על רגל בחצר, במרפסת או על הגג והשמש המסנוורת הורסת לכם את הפסטורליות. או שהרוח והגשם פשוט מפריעים לכם ליהנות. זה בדיוק הרגע שבו אתם צריכים להתחיל לחשוב על פרגולות אלומיניום איכותיות להתקנה בבית.

פרגולת אלומיניום היא רהיט משודרג והייטקי שמתאים לגינה, לחצר, וגם לגג במידת הצורך. זהו פתרון הצללה איכותי, ובעל חומר גלם עמיד שכיף לעבוד איתו, וקל לעצב אותו. כמו כן, אינו מצריך תחזוקה יותר מדי אינטיסיבית ומאפשר פתרון איכותי ונוח.

פרגולת אלומיניום מתקינים אצל מומחים בלבד

פרגולות אלומיניום באשקלון או בכל מקום אחר בארץ למעשה מותקנות באופן איכותי ומעוצב בחצרות, במרפסות ובגינות. פרגולות אלומיניום הן מאד מבוקשות, חומר הגלם איכותי ואינו צובר חלודה. קל לתפעל אותו, קל לעצב אותו והוא לא מצריך תחזוקה מרבית. אפשר להזמין אותו במגוון נרחב של סגנונות וצבעים, ויש לו תקן אירופאי וגם ישראלי.

כשאנחנו מדברים על ריהוט חצר וגן, חשוב לתכנן שיפוץ בקפידה ובכובד ראש. יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים עיקריים, אפילו אם הם קטנים ביותר. אם נבצע תכנון מוקדם באופן איכותי, נוכל לתכנן היטב יותר את הבניה. לבחור את חומרי הגלם, לוודא שהשטח אכן מתאים לבנייה של פרגולות ולהתאים את כל העיצוב, אל העיצוב של הבית.

חשוב לקחת בחשבון את עמידות האקלים המשתנה, את עמידות הפרגולה בתקנים מחמירים. וכמובן, לבחור אנשי מקצוע איכותיים וטובים. מהטובים ביותר בתחומם.

למה פרגולת אלומיניום?

הבחירה בהתקנה של פרגולות אלומיניום בכל מקום אפשרי בארץ, בחצרות, במרפסות ובגינות היא לא בכדי. מדובר במוצר איכותי שלא מעט אנשים בוחרים בו לשדרוג הבית. חומר גלם שאינו צובר חלודה, קל לתפעל אותו, לעצב אותו ולתחזק אותו וקל להזמין אותו גם במגוון של סגנונות ואף צבעים.

כמו בכל נושא או תחום הקשורים בין אם ישירות ובין אם בעקיפין אל ריהוט גן, גם שיפוץ החצר או הבית מצריכים תכנון מראש. חשוב לקחת בחשבון מגוון של פרמטרים חשובים כמו תכנון מוקדם, בדיקת כיווני שמש, בדיקת כיווני רוח ועוד. כמו כן, יש לקחת בחשבון גם קירוי מהגשמים בחורף.

יש לקחת בחשבון את העמידות בפני אקלים משתנה, את הנוחות, הנגישות והכי חשוב, להתקין את הפרגולה על סמך תקנים מחמירים ולבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, והמתאימים לכם.

מהם הסוגים העיקריים של פרגולה?

  • פרגולה עומדת

פרגולה מאלומיניום שהיא פרגולה עומדת היא כזו הנשענת על ארבעה עמודים עצמאיים. הפרגולה יציבה פחות מהפרגולה שנתמכת בקיר חיצוני ועל כן חשוב מאד להשקיע ביסודות חזקים וביציבות הפרגולה.

פרגולה תלויה היא זו המחוברת אל מבנה קיים או אל קיר חיצוני ומורכבת משני עמודים העומדים במרחק שווה מהקיר שעליו הם נתמכים. הפרגולה בנויה כך שעל העמודים יש קורת גשר, וגם קורות המחברים בין קורת הגשר לבין הקיר. הם יוצרים פרגולה שהצורה שלה היא ח'.

למה הכי חשוב לשים לב בבניה של פרגולת אלומיניום

כשאנחנו מתכננים בניה של פרגולה מאלומיניום חשוב שנשים לב למספר דברים משמעותיים מאד. וכמובן, ניתן דגש על תקני הבטיחות להם יש רגישות גבוהה:

  • התייעצו עם מהנדס

חשוב להתייעץ עם מהנדס. בניה של פרגולות אלומיניום באשקלון או בכל מקום אחר בארץ דורשת תשומת לב לצד הבטיחותי. לכן, מהנדס הוא בהחלט צד חשוב בתכנון. המהנדס ישים לב לאיטום, לפרופילים, לחיבורים ולריתוכים ולתמיכה שהפרגולה מקבלת. כמו כן, תהיה לכם התאמה מושלמת בין החומרים לבין כובד הפרגולה, בטיחותי בהחלט.

  • מתקין מקצועי

מתקין מקצועי הוא כמובן לא מהנדס, אבל חשוב כן לוודא את תקינות הפרגולה וכמובן את הרמה המקצועית של המתקין. הבטיחות היא הדבר הראשון שיש לחשוב עליו בסיטואציה הזאת.

  • פיקוח מטעם המהנדס

כשאתם שוכרים מהנדס חשוב שהמהנדס יגיע לפקח על העבודה. פעם אחת בתחילת העבודה, פעם אחת תוך כדי העבודה עצמה, ופעם אחרונה בסיום העבודה על מנת שיתן לכם הצהרת מהנדס.

פרגולה חשמלית, או פרגולה ידנית?

פרגולה נגישה ונוחה היא לא רק פרגולה ידנית, אלא גם פרגולה חשמלית. היות והטכנולוגיה והחדשנות הגיעו גם אל עולם הפרגולות הם הופכים את המוצר לנגיש ונוח יותר. אפשר לשלב עבודות חשמלאי בבניית פרגולה, ליצור גג מתכוונן. ליצור פרגולה עם רפפות נעות, או עם כוונון שלט ועוד.

למי שחושש מפרגולה חדשנית, כמובן שפרגולה ידנית היא גם אופציה והיא נגישה ונוחה. החשוב הוא לשכור את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר שיובילו אתכם באופן מקצועי מתחילת התהליך, ועד לסיומו.

איך לבחור את אנשי המקצוע הנכונים?

בחירת אנשי המקצוע מאז ומתמיד היתה אתגר. בכל תחום שהוא, לאו דווקא בתחומי עולם הבניה. ולכן, כשאנחנו בוחרים את אנשי המקצוע המתאימים עבור בניה של פרגולות אלומיניום באשקלון או בכל מקום אחר בארץ, חשוב שנקבל את האינדקיציה המתאימה ביותר.

כיום ישנן פלטפורמות המאפשרות לנו לקבל חוות דעת אותנטית על בעלי המקצוע, על סוגי המוצרים. על המקצועיות, ההתקנה ואפילו על יחסי האנוש של בעלי המקצוע.

וודאו המלצות, ביקורות, חוות דעת. אל תהססו לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים או לקוחות הווה ודאגו לקבל את מלוא המידע שאתם צריכים. כל זאת, על מנת שתוכלו לקבל את מקסימום התוצאות, ולשביעות רצונכם המלאה.

דרג
צור קשר