• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • פרגולות אלומיניום באשקלון – לחיים איכותיים יותר

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    פרגולות אלומיניום באשקלון – לחיים איכותיים יותר

    הרגע הזה שבו אתם יושבים לכם רגל על רגל בחצר, במרפסת או על הגג והשמש המסנוורת הורסת לכם את הפסטורליות. או שהרוח והגשם פשוט מפריעים לכם ליהנות. זה בדיוק הרגע שבו אתם צריכים להתחיל לחשוב על פרגולות אלומיניום איכותיות להתקנה בבית.

    פרגולת אלומיניום היא רהיט משודרג והייטקי שמתאים לגינה, לחצר, וגם לגג במידת הצורך. זהו פתרון הצללה איכותי, ובעל חומר גלם עמיד שכיף לעבוד איתו, וקל לעצב אותו. כמו כן, אינו מצריך תחזוקה יותר מדי אינטיסיבית ומאפשר פתרון איכותי ונוח.

    פרגולת אלומיניום מתקינים אצל מומחים בלבד

    פרגולות אלומיניום באשקלון או בכל מקום אחר בארץ למעשה מותקנות באופן איכותי ומעוצב בחצרות, במרפסות ובגינות. פרגולות אלומיניום הן מאד מבוקשות, חומר הגלם איכותי ואינו צובר חלודה. קל לתפעל אותו, קל לעצב אותו והוא לא מצריך תחזוקה מרבית. אפשר להזמין אותו במגוון נרחב של סגנונות וצבעים, ויש לו תקן אירופאי וגם ישראלי.

    כשאנחנו מדברים על ריהוט חצר וגן, חשוב לתכנן שיפוץ בקפידה ובכובד ראש. יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים עיקריים, אפילו אם הם קטנים ביותר. אם נבצע תכנון מוקדם באופן איכותי, נוכל לתכנן היטב יותר את הבניה. לבחור את חומרי הגלם, לוודא שהשטח אכן מתאים לבנייה של פרגולות ולהתאים את כל העיצוב, אל העיצוב של הבית.

    חשוב לקחת בחשבון את עמידות האקלים המשתנה, את עמידות הפרגולה בתקנים מחמירים. וכמובן, לבחור אנשי מקצוע איכותיים וטובים. מהטובים ביותר בתחומם.

    למה פרגולת אלומיניום?

    הבחירה בהתקנה של פרגולות אלומיניום בכל מקום אפשרי בארץ, בחצרות, במרפסות ובגינות היא לא בכדי. מדובר במוצר איכותי שלא מעט אנשים בוחרים בו לשדרוג הבית. חומר גלם שאינו צובר חלודה, קל לתפעל אותו, לעצב אותו ולתחזק אותו וקל להזמין אותו גם במגוון של סגנונות ואף צבעים.

    כמו בכל נושא או תחום הקשורים בין אם ישירות ובין אם בעקיפין אל ריהוט גן, גם שיפוץ החצר או הבית מצריכים תכנון מראש. חשוב לקחת בחשבון מגוון של פרמטרים חשובים כמו תכנון מוקדם, בדיקת כיווני שמש, בדיקת כיווני רוח ועוד. כמו כן, יש לקחת בחשבון גם קירוי מהגשמים בחורף.

    יש לקחת בחשבון את העמידות בפני אקלים משתנה, את הנוחות, הנגישות והכי חשוב, להתקין את הפרגולה על סמך תקנים מחמירים ולבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, והמתאימים לכם.

    מהם הסוגים העיקריים של פרגולה?

    • פרגולה עומדת

    פרגולה מאלומיניום שהיא פרגולה עומדת היא כזו הנשענת על ארבעה עמודים עצמאיים. הפרגולה יציבה פחות מהפרגולה שנתמכת בקיר חיצוני ועל כן חשוב מאד להשקיע ביסודות חזקים וביציבות הפרגולה.

    • פרגולה תלויה

    פרגולה תלויה היא זו המחוברת אל מבנה קיים או אל קיר חיצוני ומורכבת משני עמודים העומדים במרחק שווה מהקיר שעליו הם נתמכים. הפרגולה בנויה כך שעל העמודים יש קורת גשר, וגם קורות המחברים בין קורת הגשר לבין הקיר. הם יוצרים פרגולה שהצורה שלה היא ח’.

    למה הכי חשוב לשים לב בבניה של פרגולת אלומיניום

    כשאנחנו מתכננים בניה של פרגולה מאלומיניום חשוב שנשים לב למספר דברים משמעותיים מאד. וכמובן, ניתן דגש על תקני הבטיחות להם יש רגישות גבוהה:

    • התייעצו עם מהנדס

    חשוב להתייעץ עם מהנדס. בניה של פרגולות אלומיניום באשקלון או בכל מקום אחר בארץ דורשת תשומת לב לצד הבטיחותי. לכן, מהנדס הוא בהחלט צד חשוב בתכנון. המהנדס ישים לב לאיטום, לפרופילים, לחיבורים ולריתוכים ולתמיכה שהפרגולה מקבלת. כמו כן, תהיה לכם התאמה מושלמת בין החומרים לבין כובד הפרגולה, בטיחותי בהחלט.

    • מתקין מקצועי

    מתקין מקצועי הוא כמובן לא מהנדס, אבל חשוב כן לוודא את תקינות הפרגולה וכמובן את הרמה המקצועית של המתקין. הבטיחות היא הדבר הראשון שיש לחשוב עליו בסיטואציה הזאת.

    • פיקוח מטעם המהנדס

    כשאתם שוכרים מהנדס חשוב שהמהנדס יגיע לפקח על העבודה. פעם אחת בתחילת העבודה, פעם אחת תוך כדי העבודה עצמה, ופעם אחרונה בסיום העבודה על מנת שיתן לכם הצהרת מהנדס.

    פרגולה חשמלית, או פרגולה ידנית?

    פרגולה נגישה ונוחה היא לא רק פרגולה ידנית, אלא גם פרגולה חשמלית. היות והטכנולוגיה והחדשנות הגיעו גם אל עולם הפרגולות הם הופכים את המוצר לנגיש ונוח יותר. אפשר לשלב עבודות חשמלאי בבניית פרגולה, ליצור גג מתכוונן. ליצור פרגולה עם רפפות נעות, או עם כוונון שלט ועוד.

    למי שחושש מפרגולה חדשנית, כמובן שפרגולה ידנית היא גם אופציה והיא נגישה ונוחה. החשוב הוא לשכור את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר שיובילו אתכם באופן מקצועי מתחילת התהליך, ועד לסיומו.

    איך לבחור את אנשי המקצוע הנכונים?

    בחירת אנשי המקצוע מאז ומתמיד היתה אתגר. בכל תחום שהוא, לאו דווקא בתחומי עולם הבניה. ולכן, כשאנחנו בוחרים את אנשי המקצוע המתאימים עבור בניה של פרגולות אלומיניום באשקלון או בכל מקום אחר בארץ, חשוב שנקבל את האינדקיציה המתאימה ביותר.

    כיום ישנן פלטפורמות המאפשרות לנו לקבל חוות דעת אותנטית על בעלי המקצוע, על סוגי המוצרים. על המקצועיות, ההתקנה ואפילו על יחסי האנוש של בעלי המקצוע.

    וודאו המלצות, ביקורות, חוות דעת. אל תהססו לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים או לקוחות הווה ודאגו לקבל את מלוא המידע שאתם צריכים. כל זאת, על מנת שתוכלו לקבל את מקסימום התוצאות, ולשביעות רצונכם המלאה.

    דרג

    מאמרים מומלצים

    שערי אלומיניום סילברגייט

    איך מנקים מעקות אלומיניום?

    איך מנקים מעקות אלומיניום? איך מנקים מעקות אלומיניום? נראה שבימינו רוב האנשים עוברים במהירות מדבר אחד לאחר. למי יש זמן לנקות את המעקות בבית כשכולם

    פרגולות לגג – כל מה שחשוב לדעת

    מאז ומתמיד כיף להתחדש בשיפוצים בבית, ואילו הדבר הקטן ביותר יכול לגרום לשינוי אווירה. אם אתם מחפשים פתרונות הצללה המאפשרים לכם לשבת על הגג בנוח

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג