פתרונות לסגירת מרפסת – איכות חיים אחרת

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

זה נכון שהספר המפורסם 'כל בית צריך מרפסת' עושה לכל אחד ואחת מאיתנו חשק למרפסת שמש בבית. וכמעט וקשה למצוא כיום בתים בבנייה מודרנית ללא מרפסת שמש.

אנחנו לפעמים מסתכלים עליה וחוששים שנהפוך אותה למחסן חלילה, אבל מי שבאמת אוהב אותה יודע להפוך אותה לפנינה של הבית. ובתור הפנינה של הבית הדבר הראשון שנרצה לעשות זה להפוך אותה לאיכותית ביותר. בעיקר כדי שנוכל ליהנות ממנה בכל מזג אוויר אפשרי, בין אם חורף, ובין אם קיץ.

איך הופכים את המרפסת לחדר?

כולם יודעים שמרפסת היא פינוק אמיתי. כל מי שיש לו מרפסת בבית הופך אותה לגינה נהדרת וקסומה. למעשה, זוהי פשוט איכות חיים שמאפשרת לנו להיות בבית, אבל גם לצאת החוצה כשמתחשק להתאוורר.

הבעיה היא שיש לנו אקלים מאד בעייתי בישראל הקטנה שלנו. קיץ לוהט ומייבש, ואם יש כבר חורף, אז כמה ימים סוערים במיוחד שמקשים עלינו לצאת החוצה. לכן ישנם פתרונות לסגירת חורף מרפסת שיאפשרו לנו ליהנות בכל מזג אוויר ממרפסת בתוך הבית, או פשוט להפוך את המרפסת לחדר בתוך כמה רגעים.

פתרונות איכותיים לסגירת המרפסת – כדי שתוכלו ליהנות בכל מזג אוויר

אנחנו יודעים מה אתם מרגישים, אתם מכינים לעצמכם קפה נעים באמצע היום, או בבוקר. פותחים את המרפסת ויוצאים החוצה ליהנות מהנוף. בדקות הראשונות הכל בסדר, אבל מהר מאד האוויר הנעים הופך לשמש קופחת ומסנוורת בקיץ, או בחורף לקור בלתי נסבל. מה עושים? סוגרים. ויש לנו כמה פתרונות נהדרים עבורכם לסגירת המרפסת.

אחד מהפתרונות הללו יכול להיות פרגולה מאלומיניום שיכולה לסייע ולהעניק נוחות רבה במרפסת. וישנם גם עוד מספר פתרונות איכותיים:

  • סגירת המרפסת עם זכוכית

סגירת מרפסת עם זכוכית מחוסמת ובטחונית הופכת את המרפסת לחדר נוסף. הזכוכית עמידה בפני קור וחום, מצלילה, ומאפשרת בעצם גם למזג את המרפסת במיזוג אוויר וגם לחמם באמצעות חימום. ובימים בהם מעוניינים באוורור המרפסת, אפשר פשוט לפתוח את חלונות הזכוכית המחוסמת.

  • סגירה באמצעות תריסים

זה נשמע קצת מיושן, אבל באמת מדובר בפתרון אפקטיבי. סגירת מרפסת באמצעות תריסים מכניסה אופציה נעימה של הצללת השמש, וגם סגירת המרפסת לעוד חדר במידת הצורך. גם כאן אפשר יהיה למזג את החדר בנעימים, או לחמם אותו במידת הצורך.

רשת הצל היא למעשה הצללה שמאפשרת הגנה מהשמש. היא לא אטומה למים, היא בעיקר מתאימה לימי הקיץ ובמגוון של מידות. כמו כן, היא גם קיימת במגוון של צבעים. רשת צל מומלץ לוודא שעשוי מחומרי גלם איכותיים, וההתקנה שלה נעשית בלי עמודים כלל.

  • פרגולות למרפסת

כאמור, כמו שציינו מעלה גם פרגולות הן פתרונות לסגירת מרפסת והן מאד יעילות וגם מבוקשות. ההתקנה שלהן מהירה, הן גמישות בעיצוב, אפשר לבחור אותן במגוון של צבעים, הן עמידות וחזקות ואינן מצריכות התמחות מיוחדת. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון שהן יקרות יותר משמעותית מפתרונות הצללה אחרים.

  • סוכך להצללה

סוכך מסך הוא הצללה שמתפקדת למעשה כמו מסך שחוסם את השמש. יש לו אלמנט פרטיות איכותי, והוא מתאים להצללת מרפסות בניינים כאשר המרפסות בנויות אחת מעל השניה. הוא בעל מגוון סוגים ועיצובים, וקל לבחור ממנו עיצוב מתאים.

איך נדע לבחור את סגירת המרפסת המתאימה לנו?

זה די ברור שאם היינו יכולים, היינו בוחרים בכל סגנון עבור פתרונות לסגירת מרפסת. אבל כן חשוב להתאים את סגירת המרפסת באופן אישי. אנחנו יודעים שזה נשמע לכם מוזר, אבל גם מרפסות מתאימים באופן אישי. וגם הצללות מתאימים כך.

הסיבות לכך הן כי גם העיצוב של הבית משתנה מבית לבית, וצרכי הבית משתנים גם הם. ישנם אנשים שירצו לסגור את המרפסת רק בימי הקיץ, ולכן סגירה קבועה מזכוכית או תריסים לא יתאימו להם. וישנם אנשים שירצו לסגור רק לימי החורף.

ישנם אנשים שתתאים להם גלילה, רשתות הצללה או קירוי פרגולה, ואילו אחרים תתאים להם סגירת מרפסת קבועה לצורך חדר נוסף.

כך או כך, מומלץ שבכל צעד שתבחרו לעשות תתייעצו עם אנשי המקצוע המתמחים בתחום. כשיש לכם אנשי מקצוע המומחים בתחומים האלו, יש לכם בעצם על מי לסמוך ועם מי לדבר. כי לפני הכל, הבטיחות שלכם צריכה להיות הדבר הראשון שיקבע את איכות ההצללה שתבחרו.

איך יודעים אם החברה שאנחנו שוכרים היא מקצועית ואיכותית?

כמו בכל שירות שאנחנו שוכרים או מוצר שאנחנו רוכשים גם כאן כשמדובר על פתרונות עבור הצללה או סגירת מרפסות מומלץ לחפש את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

את אלו, תוכלו כמובן למצוא דרך המלצות מאנשים שאתם מכירים היטב, אנשים שראיתם אצלהם פתרונות הצללה או מרפסות סגורות והעבודות מצאו חן בעיניכם. וגם כמובן דרך פלטפורמות דיגיטליות ייעודיות שגם בודקות את אותנטיות חוות הדעת.

כמו כן, כיום ברשתות החברתיות ישנן גם קבוצות מקצועיות בדיוק לחוות הדעת הללו, עם דירוג רלוונטי מתאים. וכמובן, אופציה לקבל ביקורות.

חברה מקצועית תדע ללוות אתכם ולייעץ לכם על הדגמים הטובים ביותר המתאימים לכם. תתבצע לכם התאמה אישית של הדגמים, איש מקצוע יגיע כדי לבחון את השטח לפני ההתקנה וכמובן שתקבלו מפרט מלא על התהליך. חברה מקצועית ואיכותית תדאג לכך שהמוצר שתרכשו יהיה מותאם והכי בטיחותי שיש.

דרג
צור קשר