פרגולה מרחפת – עיצוב איכותי ובטיחותי למרפסת או לגינה

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

הרגע המרגש ביותר הוא הרגע שבו אנחנו מחדשים את הבית. לא מעט אנשים בוחרים לחדש את הבית באמצעות פרגולה למרפסת או לגינה כאשר מוצר איכותי זה מעניק 60 אחוזים לערך של צל, ואף הופך להיות מאד דקורטיבי. כך שמדובר במוצר שגם מסייע לעיצוב, וגם מאפשר הצללה רלוונטית.

פרגולה מרחפת איכותית למרפסת או לגינה – איך בוחרים?

פרגולה היא ללא שום ספק פתרון נוח וחכם להצללת גינה או מרפסת. ואם מתכננים בניה של פרגולה אפשר בהחלט לשדרג ולשכלל עם פינת ישיבה מפנקת ומעוצבת.

פרגולה למרפסת היא תכנון שחשוב לבצע אותו בכובד ראש, וכמובן בתכנון מדויק ומדוקדק. כשחושבים להתקין פרגולה, חשוב להתקין אותה כמה שקרוב יותר לסלון או למטבח וזאת על מנת שיהיה קל יותר לארח.

בנוסף, הקפידו על בחירה של תאורה איכותית וטובה שתגרום לכם ליהנות מהגינה או המרפסת גם בשעות הלילה והערב, ובטח בימי החורף האפורים.

לפני שאתם כבר יושבים עם הקטלוגים ומנסים לבחור את הפרגולה המתאימה לכם, חשוב שתדעו שיש שני סוגים של פרגולה:

פרגולה עומדת

הפרגולה העומדת היא זו המחוברת לעמודים באדמה, וגם נשענת על הקיר החיצוני של הבית. ניתן לייצר אותה במגוון של חומרים ועיצובים. חשוב כמובן לבחור חומרי גלם איכותיים, עמידים וחזקים.

פרגולה מרחפת

זוהי פרגולה ללא עמודים, והיא נחשבת לפתרון הצללה איכותי לסגירת מרפסת שאינה מקורה, ואף לבתי קפה, מסעדות וחנויות רחוב. הפרגולה מאפשרת לייצר אותה במגוון של חומרים, והיא דורשת הכנה מוקדמת בתכנון, ובבניה בשל עלותה ייחודית יותר.

למה פרגולה מרחפת היא הפתרון האידיאלי עבורכם

פרגולה מרחפת מעניקה הצללה ייחודית, ומספקת אף הגנה מלאה בפני הגשם, השמש ויציבה ברוחות החזקות. היא אינה מצריכה היתר בניה, אך כן מומלץ כמו בכל בניה שחשובה לנו ברמה הבטיחותית לערב מהנדס לצורך הביטחון שלנו.

אפשר להתקינה ללא עמודים מצד אחד של הקיר כאשר היא נתמכת על ידי מותחנים המחזיקים אותה. היא עשויה מאלומיניום הנחשב לחומר גלם קל במשקל, ועמיד מאד, ובעל אחזקה מינימלית. קל לצבוע את האלומיניום במגוון של צבעים, ואפשר גם להתקין בד חזק על הפרגולה, שאינו מתבלה.

פרגולה מרחפת חשמלית

כשאתם שוקלים להחליף את הסוככים הישנים בפתרון של פרגולה מרחפת יש לא מעט אופציות עבורכם, שאינן מצריכות אחזקה מאסיבית.

תוכלו להתקין פרגולות חשמליות ללא עמודים לגינה, לחצר ולמרפסת. ולאלו יש מספר דגמים רלוונטיים:

פרגולה מרחפת ונאספת

פרגולה זו עשויה אלומיניום ונחשבת לדגם מפואר. זו פרגולה מרחפת עם גג חשמלי נאסף בלחיצת כפתור אחת. היא ללא עמודים, מודרנית ואיכותית ואפשר לתלות אותה עם חיזוק פלדה ומותחנים. כמו כן, היא מאפשרת כוונון מזווית אפס ועד ל90 מעלות.

ניתן לשלב אותה עם פינת ישיבה מודרנית, או ערסל קלאסי והיא הופכת להיות פינה של אושר בבית.

פרגולה מרחפת מבד PVC

פרגולה זו מתקפלת בלחיצת כפתור ומגיעה עם תאורה מובנית. ניתן להתקינה כמובן כפרגולה מרחפת והיא לא מצריכה אישורים או היתר בניה. הפתיחה שלה היא עד 85 אחוזים והיריעות מתקפלות ואף נצמדות אל הקיר מתחת למכסה האלומיניום. מכסה זה שומר על הבד והמנועה, והמרזב סמוי.

איך מתקינים פרגולה מרחפת חשמלית

התקנת פרגולה מחייבת ידע, וותק ונסיון. ולפני הכל, מקצועיות ברמה גבוהה. זהו לא מוצר שאפשר, או מומלץ להתקין לבד. כמו כן, למרות שהמוצר לא מצריך אישורים או תקן כלשהו מומלץ כן לערב מהנדס על מנת שהוא יהיה בטיחותי ככל שניתן עבורכם ועבור דיירי הבית.

כשאתם בוחרים את הפרגולה המתאימה לכם, חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים רלוונטיים:

האם מעץ, אלומיניום או ברזל?

פרגולה מומלץ להתקין מאלומיניום היות והאלומיניום לא דורש תחזוקה רבה. לא צריך לצבוע, או להוסיף לכה. ואפשר להשתמש במוצר כבר לאחר ההתקנה שלו. אלומיניום מתמודד עם שינויי מזג האוויר באופן חזק ועמיד ואינו מצריך תחזוקה מאסיבית מדי. וכמו כן, קל לעצב את האלומיניום.

איך שומרים על הפרגולה

שמירה על פרגולה מאלומיניום לא מצריכה תחזוקה כלשהי. אך אם אתם תולים פרגולות מעץ לדוגמא או ממתכת, מומלץ להגן על הפרגולה עם חומרים שונים וחיצוניים שמאפשרים לפרגולה להתמודד עם שינויי מזג האוויר.

על איכות לא מתפשרים

כשאתם מדברים על התקנת פרגולה, חשוב שתבינו שזו התקנה שחייבת להיעשות אך ורק על ידי גורם מקצועי, ותו לא. נכון שישנן פרגולות להתקנה עצמית, אך זה לא אומר שהן יצאו בטיחותיות כמו שגורם מקצועי יתקין אותן.

בחברה מקצועית העוסקת בהתקנת פרגולות מרחפות ובמגוון של סוגים אחרים של פרגולות, יבחרו עבורכם על הצד הטוב ביותר ובקפידה את חומרי הגלם הטובים ביותר. וכמובן גם את כל ההתקנה האיכותיים ביותר, ובהתאמה מלאה ואישית לצרכי הבית, ולצרכים שלכם כמובן.

על איכות, על מקצועיות ועל וותק בתחום לא מתפשרים. ובטח לא רוכשים מוצרים זולים, רק בגלל המחיר שלהם. חשוב לוודא היכן אתם רוכשים את הפרגולות. וכמו כן, חשוב גם לוודא שהמתקינים הם מתקינים איכותיים ומקצועיים שמכירים היטב את העבודה.

בצעו סקר שוק איכותי, קבלו חוות דעת וביקורות אותנטיות על אנשי המקצוע. ואל תהססו לבקש לשוחח עם לקוחות קודמים, לקוחות הווה ולבקש לראות עבודות קדומות. אחרי הכל, אתם מפקידים כאן בידיים המקצועיות את הביטחון האישי שלכם. ובמקום הבטוח ביותר שלכם, הבית.

צור קשר