פרגולה כשרה לסוכות – כל מה שצריך לדעת

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

שיפוץ ורענון הבית הוא אחת הפעולות היותר משמחות שאנחנו יכולים לעשות למען עצמנו, ולמען הבית כמובן. ואם כבר השקענו בבית עם מרפסת, גינה. חצר או גג, זה רק טבעי שנרצה גם להשקיע בפרגולה איכותית.

התקנה של פרגולה למרפסת או לגינה ללא שום ספק תעניק לכם שדרוג איכותי. קירוי לימים החמים, וגם לימים הקרים והגשומים. הצורך בפרגולה שגם תהיה מתאימה בתור פרגולה כשרה לסוכות הוא צורך חשוב מאד עבור מי שחוגג את החג. והוא פיתרון איכותי בבתים רבים.

על מנת שנוכל באמת להתקין את הפרגולה שמתאימה לנו, יש צורך בבחירת אנשי מקצוע מהטובים ביותר. אלו ידעו לתת לנו את הפתרון האיכותי, המתאים לנו ברמה האישית וזה שמעניק לנו את הביטחון הטוב ביותר. עבורנו, עבור הדיירים בבית, ועבור הבית עצמו.

פרגולה שמתאימה גם לסוכות – יש פתרון עבורכם

פרגולה המותקנת ברמה איכותית תעלה גם את ערך הבית בהתאם לכך.

הקמה של פרגולה כשרה לסוכות יכולה להתקיים עם פתרון ייחודי שהופך אותה בתוך כמה דקות לסוכה כשרה.

היות ואלומיניום הוא חומר שנחשב קל, גם ברמה העיצובית, הוא מאפשר לנו להתאים אותו לכל סגנון בין אם דמוי עץ, כפרי ובין אם בסגנון מודרני. אלומיניום מתאים גם לפרגולות בחצר, בגינה, במרפסת או על הגג.

הוא עמיד בפני שינויי אקלים ומזג אוויר, הוא לא מחליד, לא מתעקם ולא זקוק לאחזקה מאסיבית כלשהי. הפרגולה קיימת עם פרטים ותוספות שהופכים אותה למעוצבת ויוקרתית. מותקנים בה מרזבים לצורך ניקוז מי הגשם, אפשר להוסיף לה תאורת לדים המוגנת ממים. אותה תאורה גם מאפשרת אור בחשיכה, ומקשטת את הבית בצורה פסטורלית ומזמינה.

הקירויים המתאימים על מנת להפוך את הפרגולה רלוונטית גם לסוכות הם קירויי רפפות עם מנגנון חשמלי. זהו קירוי המבוקש מאד בחג הסוכות.

כאשר אתם בונים את הפרגולה, בדקו היטב את השטח והמיקום על מנת שתוכלו להתאים באופן אישי את התקנתה. ומומלץ שלא תעשו זאת לבד אם כי באמצעות אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום.

איך זה עובד?

פרגולה מאלומיניום שהיא למעשה כשרה לסוכות מותקנת על ידי אנשי מקצוע המכירים את ההלכות בחג. ובכך, גם יודעים איך להתאימן אל תוך הפרגולות באופן מעוצב וחכם. הדרך הקלה והפשוטה להפוך פרגולה מאלומיניום לפרגולה כשרה, היא להתקין בה את המנגנון המבצע את השינוי בפרגולה ללא שום מאמץ פיזי נוסף, ואפילו ללא שום צורך בטיפוס על כסאות או על סולמות. שינוי זה מניח את הסכך, ובכך הפרגולה הופכת לכשרה בתוך דקות.

לאחרי החג אפשר להחזיר את הפרגולה למצב הקודם שלה, וגם כאן, אין באמת צורך במאמץ פיזי מוגזם. לאחרי החג אפשר להחזיר את הפרגולה למצב הקודם שאינו קשור לחג הסוכות. וגם צעד זה לא מצריך מכם מאמץ פיזי גדול מדי.

בחירה של פרגולה משולבת – מה חשוב לדעת?

חומרי גלם איכותיים

בהשקעה בכל מוצר בבית או בכל התקנה ושיפוץ מומלץ לבחור חומרי גלם איכותיים. כאשר בוחרים פרגולה יש לבחור חומרי גלם עמידים וחזקים המתאימים גם לשהייה בחוץ.

בנייה מקצועית ברמה גבוהה

ללא שום ספק, חומרי גלם איכותיים הם יתרון אדיר. יחד עם זאת, מומלץ שתשכרו אנשי מקצוע ברמה גבוהה שגם יודעים איך להתנהל עמם. לעצב, לבנות, להתקין והכי חשוב, לשמור על הבטיחות שלכם.

ודאו אחריות

כמו בכל מוצר שרוכשים, חשוב לוודא אחריות. תחזוקה שוטפת שתצטרכו עם הזמן, תיקונים במקרים של תקלות אלו ואחרות שעלולות לקרות עם השנים. ולכן, חשוב לבדוק ולוודא את תנאי האחריות. חברה מקצועית, ברמה גבוהה ובעלת נסיון ומוניטין תוכיח לכם שאפשר לסמוך עליה.

פרגולה כשרה לסוכות תספק לכם קירוי איכותי לכל השנה, גם לימים החמים וגם לימים הקרים. ובימי החג, היא הופכת לסוכה הנעימה שתמיד חלמתם עליה.

איך לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר

בבחירת אנשי המקצוע אנחנו לא משנים את הסטנדרט. על איכות, לא מתפשרים. על מקצועיות לא מתפשרים, והכי חשוב על הבטיחות לא מתפשרים. חשוב מאד לקחת בחשבון בראש ובראשונה לפני הכל, את הביטחון. הבטיחות, האיכות. המקצועיות ורק לאחר כל אלו, כמובן גם השירות. השירות הוא חשוב, אך היכולת שלהם להעניק לכם התקנה מקצועית ברמה גבוהה ובטיחותית היא החשובה ביותר.

אין עוררין על כך שכימיה טובה היא בעלת תפקיד מהותי בבחירת אנשי המקצוע. יחד עם זאת, כשמדובר על בנייה והתקנה של פרגולה מומלץ לשים את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.

לא מעט אנשים לא מערבים מהנדס בבניית הפרגולה והתקנתה, אך מומלץ שכן לעשות זאת. כך תדעו בוודאו שהמוצר שרכשתם, בניתם בהתאמה אישית והתקנתם אכן מספיק בטיחותי בשבילכם, ובשביל דיירי הבית.

כאשר אתם מחפשים אנשי מקצוע עבור רכישה, בניה, והתקנה של פרגולה הסתמכו על ביקורות. חוות דעת טובות, המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם. וישנן גם פלטפורמות דיגיטליות שבהחלט יכולות לסייע בעניין זה.

העובדה שאתם שוכרים אנשי מקצוע לצורך בניה, התקנה ועיצוב לא הופכת את הסיטואציה לכזו שאתם צריכים להוריד מכם אחריות. הישארו מעורבים, הישארו עם האצבע על הדופק. וודאו שהעבודה אכן נעשית כמו שצריך. אם אתם מערבים מהנדס, וודאו שזה מגיע יותר מפעם אחת לשטח העבודה ואל תתעצלו להתעסק גם בקטנות אם צריך. זה הבית שלכם, המקום הבטוח שלכם והבטיחות היא הדבר הראשון שצריך להיות בראשכם.

צור קשר