יתרונות האלומיניום

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

יתרונות האלומיניום

עם כל כך הרבה תכונות חיוביות, אלומיניום יהיה המנצח הוודאי כשאתה בוחר חומר לפרויקט גידור חדש עבור שטח הכנס שלך.

אלומיניום הוא מתכת שלעתים קרובות שוכחים לקחת אותה בחשבון, אבל זאת טעות! כמתכת חזקה, אלומיניום משמש הן לייצור דברים פשוטים כגון פחיות שתיה קלה ופחיות בירה, והן לבניית מבנים חשובים כמו גדרות אלומיניום ואפילו מטוסים. אלומיניום משמש לייצור פריטים כה רבים ושונים מסיבה מאוד טובה: הוא מתכת חזקה ומאוד עמידה גם למשימות הקשות ביותר. אם משהו נחשב לחזק מספיק כדי לבנות מטוס שנושא אלפי קילוגרמים של מטען יקר ערך בעודו נוסק אל השמיים, הוא בברור מספיק חזק כדי לשמש כחומר לגדר.

קל משקל אך עמיד

אלומיניום נחשב למתכת קלת משקל עם צפיפות נמוכה. קלותו ועמידותו ללא ספק מהווים יתרון ברור כשמדובר בפרויקט גידור עצמאי. זה אומר שאתה לא זקוק למיכון כבד כדי להזיז את לוחות הגדר ברחבי החצר ולהציבם בגלל שהם לא כבדים מדי. אנשים מסוימים מניחים שהודות ליכולת ההעברה הקלה שלו, אלומיניום אינו מאוד חזק. אך זה רחוק מאוד מהאמת!

עבה ודק

לעתים קרובות אלומיניום נחתך ליריעות דקות לצורך ייצור חומרי בניין או מוצרים שונים שנמכרים בפחיות, וזה היופי של האלומיניום: הוא חזק כמתכת דקה, וחזק אף יותר כמתכת עבה. לכן ניתן לרכוש לוחות גידור בעובי קלאסי עבור מבנה מגורים אשר מתאים בצורה מושלמת לבית ממוצע או בעובי תעשייתי לקבלת גדר מאובטחת, חזקה וגבוהה יותר לנכסים גדולים.

תנאים קיצוניים

בחירה באלומיניום להתקנת גדר באופן עצמאי היא מאוד הגיונית כשאתה חושב על ההיסטוריה המצוינת של המתכת הרב צדדית הזאת. האלומיניום משמש לא רק לייצור פחיות אוכל, הוא נמצא גם על כמה פריטים חשובים אשר מיוצרים עבור NASA. זה אומר שאלומיניום הוא מספיק חזק כדי לעמוד בפני תנאי מזג האוויר הקיצוניים ביותר שקיימים! בין אם אתה גר בקרבת ים או טונדרה קפואה, אלומיניום יכול להתמודד עם כל מה שאמא טבע מציעה לו. הצבה של גדר באופן עצמאי היא סבירה לחלוטין אם אתה מחפש חומר שיכול להתמודד עם קשיים בלי לדרוש תחזוקה קבועה.

יתרונות אלומיניום פרגולות

מחזיק מעמד זמן רב

באופן מעניין, אלומיניום מתחמצן בשונה ממתכות אחרות. כשמים פוגעים במתכת עצמה, במקום להעלות חלודה כתומה ושבירה שאותה אתה מדמיין לעצמך, למעשה מתרחש תהליך חמצון ומתווספת שכבה נוספת למתכת, אשר הופכת אותה לחזקה אף יותר! כאשר המשטח מתחמצן הוא הופך לפחות ישר ולא כל כך מושך לעין, לכן חומרי הגדר מצופים באבקה כדי למנוע מלחות להתחיל את תהליך החמצון. ציפוי האבקה עוזר לגדר להישאר חזקה למשך תקופה ארוכה למדי תוך תחזוקה מאוד מועטה. למעשה, הגדר שלך לא תזדקק לתיקונים כלל אלא אם משהו גדול יתקע בה ויעקם או ישרוט את שטח הפנים! חוץ מזה, ניגוב טוב בין העונות זה כל מה שתצטרך לעשות כדי לתחזק את הגדר.

במילים פשוטות, אלומיניום באמת יכול לעשות הכל. כל מה שאתה דורש מפרויקט הגידור שלך יכול להיפתר בעזרת לוחות אלומיניום. בחירה במתכת הזאת תעזור לך לבנות גדר חזקה, יציבה ואמינה שנועדה להחזיק מעמד זמן רב.

5/5
צור קשר