• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • חיפוי אלומיניום

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    חיפוי אלומיניום

    פרגולות מאלומיניום לבית

    חיפוי מאלומיניום עם סילברגייט פתרונות אלומינום

    פלדה היא המתכת החשובה ביותר שנמצאת בשימוש בתעשיית הבנייה. אחרי פלדה, אלומיניום הפך לנפוץ ביותר. עד לאחרונה, בנאים השתמשו באלומיניום לבניית מסגרות לחלונות, מחיצות, פיגומים וכו’. עם המצאת לוח אלומיניום מורכב, הם התחילו להשתמש בלוחות אלומיניום גם לצרכי חיפוי.

    במילים פשוטות, המשמעות של חיפוי אלומיניום מורכב היא התקנת לוחות אלומיניום על חזיתות הבניין לשיפור יופיו ועמידותו.

    ישנם יתרונות רבים לשימוש בתהליך חיפוי חוץ אלומיניום. אנחנו נבחן כמה מהיתרונות הללו בתוכן המאמר.

    האלומיניום ידוע הודות לעמידותו. הוא יכול לעמוד בפני כל תנאי מזג האוויר, כגון חום וקור קיצוניים וגשמים. הוא עמיד בפני קורוזיה ואש.

    כמו כן, לוחות האלומיניום יכולים להגן מפני השפעות שליליות של קרני על סגול. לפי כך, לוחות אלומיניום מורכב אלה מתאפיינים בתוחלת חיים ארוכה.

    אלומיניום הוא חומר גמיש. יהיה באפשרותך לעצבו במגוון דרכים. אתה יכול לקחת לוחות שטוחים או מעוקלים ולהפכם לחומר מושלם לחיפוי.

    אתה יכול לייצר את הלוחות כך שיתאימו לקווי המתאר של הקירות. בנוסף יהיה קל למדי לקדוח חורים בתוך הלוחות האלה. לפי כך, חיבורם לקיר בטון קיים לא יהיה קשה.

    חיפוי אלומיניום לקיר חיצוני

    לוחות האלומיניום אותם אתה רואה כיום על חזיתות הבניינים הם לוחות שעברו תהליך אנודיזציה. תוכל לצבוע את הלוחות האלה במגוון צבעים. כך, הלוחות האלה מעניקים אפקט קישוטי נהדר.

    ניקוי הלוחות גם הוא קל למדי, הודות לתכונות העמידות במים של האלומיניום.

    לוחות האלומיניום המורכבות הללו יכולות להחזיר אור בצורה מאוד יעילה. לפי כך, תוכל להשתמש בתהליך החיפוי של חזיתות הבניין ליצירת תקרה נמוכה.

    האלומיניום אינו נשרף. לכן לוחות אלומיניום מורכב אלה הינם עמידים בפני אש. עם זאת, בטמפרטורות העולות על 650 מעלות צלזיוס, האלומיניום יכול להנמס.

    אף על פי כן, הלוחות לא פולטים גזים ואדים מזיקים. לכן הם בטיחותיים גם מבחינה סביבתית.

    חיפוי עם לוח אלומיניום מורכב מתאפיין במשקל קל. זהו היתרון הגדול ביותר של הלוחות האלה. כך שמנקודת מבט של עמידות ודקורטיביות, הלוחות האלה מספקים תועלת רבה בתור חומר חיפוי.

    זה מסביר את הצמיחה בפופולריות של חיפוי קירות חיצוניים של בניינים עם לוחות אלומיניום מורכב.

    מזה שנים מחפשת האדריכלות המודרנית, חומרי גלם חדשים לחיפויי בניינים וקירות חוץ.

    האלומיניום אשר חדר בשנים האחרונות, כחומר גלם מועדף בנישות שונות של בית כמו פרגולות, רהיטי גן, רהיטי פנים, מסגרות של חלונות וציפוי לדלתות,  מהווה עכשיו את הבחירה האולטימטיבית גם בתחום של חיפויי בניינים ובתים.

    זהו שילוב מנצח בין חומר תעשייתי טבעי לבין אסתטיקה כאשר הוא עמיד ופונקציונאלי בכל מזג אוויר ולכן נמצא בשימוש רחב גם מחוץ לבית וגם בתוכו.

    חיפוי אלומיניום לקירות חוץ יכולים לבוא לידי ביטוי בחיפויי קיר, דלתות כניסה וחוץ.

    שיטות הייצור המודרניות הובילו לייצור של לוחות אלומיניום ומכאן הדרך שלהם לחיפוי קירות הייתה קצרה.

    אלומיניום נמצא כמתאים מאוד לפונקציה זו, משום שהוא עמיד בכל מזג אוויר, לא מחליד ולא מעלה קורוזיה. אינו דוהה ואינו מתבלה ולוחות האלומיניום זוכים בשכבת מגן עמידה.

    מהו ולמה בעצם חיפוי באלומיניום?

    אלומיניום הנקרא בעברית חמרן, הוא יסוד כימי. זוהי מתכת כסופה הניתנת לריקוע והיסוד השלישי הנמצא כ-8% בקרום כדור הארץ.

    הוא מופק מחומר בשם בוקסיט, מינרל טבעי אשר התגלה לראשונה בפרובאנס אשר בדרום צרפת בשנת 1832, על ידי גיאולוג בשם פייר ברתייה וקיבל על כך תואר אבירות.

    הוא חסין בפני חמצון צפוף ועמיד ולכן משתמשים בו רבות לצורך ייצור מוצרים קלי משקל. יש לו חשיבות כלכלית גבוהה כחומר גלם בתעשיות רבות וחשובות כמו תעופה, טילים, כלי שיט ועוד.

    הוא חומר גלם המתכופף בקלות, ונוח לעיבוד שבבי. המראה המבריק נחשף מיד עם חשיפת האלומיניום לאור.

    מלבד ברזל, הוא משמש כאחת המתכות הכי מבוקשות בעולם ובשנת 2011, כך על פי נתוני האיגוד הבינלאומי לאלומיניום הופקו כ-44 מיליוני מטר מעוקב של אלומיניום.

    בשילוב עם מתכות נוספות כמו אבץ או מגנזיום הוא מסגל לעצמו תכונות נוספות ויתרונות ההופכות אותו למתכת שמישה מאוד בייצור מוצרים שמסוגלים לעמוד בעומס בינוני. זו הסיבה שהחלו להשתמש בו לצורך חיפוי אלומיניום לקירות חוץ.

    התקנת חיפוי אלומיניום

     גם הגנה וגם עיצוב חיפוי אלומיניום

    המילה האחרונה בתחום חיפוי קירות, היא מעטפות חיפוי אלומיניום לקירות חוץ המהווה היום נושא מרכזי בבניה מודרנית. מדובר על לוחות אלומיניום, פונקציונאליים, פשוטים ומרשימים המותקנים על חזיתות מבנים ובניינים.

    כן ניתן לצבוע אותן ואז הן הופכות לחומר חיפוי עיצובי מושלם בצבעים מודרניים.

    אלוקורבונד לדוגמה הוא מסוגי משטחי האלומיניום הקיימים היום. הוא פאנל אשר מורכב משני משטחי אלומיניום וגרעין מינרלים מעכבי אש.

    זהו חומר איכותי ברמה גבוהה מאוד בסטנדרט ייצור מהגבוהים הקיימים. אפשר להשיג אותו במגוון רחב של גדלים, צבעים וגמורים.  לשימוש בלוחות אלומיניום כחיפוי יש גם תועלות ברמה ארכיטקטונית וכדאיות כלכלית וחסכונית.

    ייצור הלוחות חוסך באנרגיה וטכניקת השימוש מתאימה לחיפוי חזיתות על מבנים ישנים וחדשים.

    חיפוי אלומיניום מיושם באופן נרחב למטרות עיצוב שונות לא רק בקירות חוץ, אלא גם בקירות פנים.

    אלוקובונד כמו גם חיפויי קיר אחרים מאלומיניום, הוא קל משקל, בלתי שביר, מבודד ועמיד בכל מזג אוויר, יתרון שהפך אותו לחיפוי האולטימטיבי המועדף היום בתחום הבנייה.

    חיפוי אלומיניום – יתרונות ברורים

    פלדה היא המתכת המרכזית בשימוש בתעשיית הבנייה, אבל כעת הגיע זמן האלומיניום.

    חומר גלם זה הפך לנפוץ ביותר בשימוש לצורך חיפוי אלומיניום לקירות חוץ ופנים, כאשר סגולותיו הטבעיות מקנות לו יתרונות ברורים.

    המצאתו של האלומיניום המורכב, הובילה לייצור לוחות אלומיניום לחיפוי קירות. עד אז התמקד השימוש בו לייצור מסגרות לחלונות, ריהוט גן ועוד.

    סגולותיו הטבעיות של החומר הן שהפכו אותו היום לאחד מהחומרים הכי מבוקשים לצורך חיפוי. הוא ידוע כחומר עמיד לא מושפע משום מזג אוויר כמו קור קיצוני או חום.

    הוא אינו מאבד מחסינותו ואיננו דוהה. בנוסף לכך הוא לא מחליד ועמיד גם בפני אש.

    לוחות אלומיניום כחיפוי קירות, מגנים עליו מפני השפעות של קרניים אולטרה-סגוליות. מלבד זאת הוא חומר רך ויחד עם את חזק מאוד וניתן לעצב ממנו דוגמאות שונות.

    אפשר לקחת לוחות עגולים ולהפכם ללוחות משטחי קיר ולהתאימם במדויק לקווי המתאר של החזית או המבנה. קל מאוד גם לקדוח בהם חורים ואף לתוך בטון.

    חזית בניין ירוקה

    חיפוי אלומיניום קירות חוץ עוברים תהליך חמצון כלשהו הנקרא אנודיזציה.

    לכן אפשר לצבוע אותם במגוון צבעים ולהקנות לבניינים חזיתות מעניינות בגוונים יפים ולא רק בצבעי אדמה כמו צבעם של חיפויי האבן שהיו נהוגים עד היום.

    גם ניקויים קל מאוד כיוון שלאלומיניום אין שום בעיה במפגש עם מים. מכיוון שהוא גם אינו נשרף עמיד החיפוי הזה בפני אש גם בטמפרטורות גבוהות מאוד.

    אבל אין ספק כי היתרון הכי גדול שלו הוא בקלות החומר, המאפשר התאמתו לכל קיר ולכל מבנה בצורה מדויקת ובטוחה וגם יפה ומעוצבת באופן מודרני.

    אפשר להגיד שלום לגרניט ולשיש, היום ברוב הבניינים המודרניים הולכים על חיפויי קיר חיצוניים עם אלומיניום, הבשורה החדשה והנוצצת של האדריכלות.

    ליעוץ ופרטים נוספים על שערים חשמליים מאלומיניום, מעקות מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, שערי אלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

    חיפוי אלומיניום שאלות ותשובות

    מה המחיר של חיפוי אלומיניום?

    חיפוי אלומיניום מחושב לפי מטר רבוע. המחיר נע בין 400-600 שח למטר רבוע, תלוי בעיצוב. מרכיב נוסף שעלול להשפיע על המחיר הוא רמת הגימור או אביזרים נלווים

    מה היתרונות של חיפוי אלומיניום?

    לחיפוי אלומיניום יתרונות רבים, שלושת היתרונות הבולטים הם: 1. אלומיניום אינו צובר קורוזיה או בלאי ובכך שורד תנאי מזג אויר קשים, 2. אלומיניום אינו מתכלה, 3. אינו דורש תחזוקה או ניקיון.

    איך קונים חיפוי אלומיניום?

    כנסו לאתר סילברגייט, ניתן ליצור קשר עם המומחים, לרוב מדובר בתהליך מדידה, תכנון הנדסי ועיצוב, ייצור והתקנה. החיפויים שלנו מיוצרים על פי בקשת הלקוח ובהתאמה אישית.

    למי נועד חיפוי מאלומיניום?

    לכל אדם אשר מעוניין לשפר את יופיו ועמידותו של מבנה או חזית כלשהי. ניתן לייצר לוחות אלומיניום שיתאימו לקווי המתאר של קירות ומבנים.

    4.1/5 - (63 votes)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג