יתרונות התקנת פרגולות מאלומיניום

התקנת פרגולות מהוות פתרון הצללה מאוד נפוץ במדינות הים התיכון. במיוחד עבור אזורים גדולים באוויר הפתוח. באופן מסורתי, פרגולות נבנו מעץ, אך בשנים האחרונות, האלומיניום תפס תאוצה ונהיה נפוץ יותר בקרב צרכנים ואנשי מקצוע.

לפרטים נוספים, השאירו פרטים ונחזור אליכם

4 + 5 =

בכל שאלה,
ניתן לפנות אלינו גם בטלפון הישיר

במאמר זה, אתה תלמד את הסיבות למגמה הזאת.

אלומיניום לעומת עץ

בתור חומר בנייה, לאלומיניום ישנם יתרונות רבים בהשוואה לעץ. משקל, עמידות בפני קורוזיה וגמישות הם העיקריים.

היתרון העיקרי היחיד של העץ בהשוואה לאלומיניום הוא תחושת חמימות ונועם. עם הזמן היתרון הזה נוטה להצטמצם כאשר מופיעים צבעים חדשים של אלומיניום. היתרונות העיקריים של האלומיניום על פני אלה של העץ מאפשרים לבנות פרגולות שמכסות אזורים גדולים וניתנות להפעלה מכנית.

פרגולה מאלומיניום ניתן להציב בכל חלל חיצוני והיא מיועדת להגן עליך מפני סוגים שונים של תנאי מזג האוויר. במקביל, הן מוסיפות נגיעה מודרנית לסביבה המסוגננת שלך, או אפילו משלבות מסורת עם חדשנות ובכך באמת יוצרות תוצאה חזותית מקסימה.

אל תשכח שהמיקום הספציפי בו תותקן הפרגולה מהווה חשיבות רבה. בדרך כלל מציבים את הפרגולה כך שתיראה כ”מזמינה” אורחים להיכנס לגינה ולשוטט בה בחופשיות. במילים פשוטות, בדרך כלל, הפרגולה מסמלת את המעבר בין הסביבות השונות – מחלקה האחד של הגינה אל חלקה האחר, לדוגמה, מחצר מגודרת לגינת פרחים מקסימה, וכו’. בהתחשב בכך, למה לא להשתמש בפרגולה שעשויה מחומר שבו האורחים לא מצפים להיתקל?

התקנת פרגולות אלומיניום

יתרונות של פרגולה מאלומיניום

אחד היתרונות הבולטים ביותר של פרגולה אשר עשויה מאלומיניום, הוא המשקל. אלומיניום הוא מתכת קלה במיוחד, כאשר בו בזמן האלומיניום מפגין חוזק נהדר ועמידות מבנית בעודו מתחרה במתכות כבדות בהרבה.

מצד שני, האלומיניום יכול בקלות להסוות את טבעו המתכתי! ניתן לצבוע אותו בקלות בצבעים המדמים עץ, מה שיעניק לו מראה שיכול להיתפס כעץ אפילו בעיני אנשי מקצוע וניתן יהיה להבחינו רק באמצעות מגע.

יתרון מאוד חשוב נוסף הוא שלאחר התקנת פרגולות המבנה כולו אינו דורש ביצוע עבודות תחזוקה במשך שנים רבות – בניגוד לכל סוג של עץ. אתה לא תצטרך לבצע בדיקה שנתית, להשתמש בשמנים, מוצרי ליטוש או קוטלי מזיקים, או לדאוג לגבי חלקים נשחקים או נרקבים שעשויים לדרוש החלפה, תיקונים ועלויות נוספות.

מעוניין לשוחח על כך?

אין ספק שפרגולות אשר עשויות מאלומיניום הן לא האפשרות הנפוצה ביותר, אך המסגרת שלהן והפופולריות שלהן, במיוחד בקרב אנשי מקצוע בתעשייה, עולות מיום ליום.

ליעוץ ופרטים נוספים על פרגולות אלומיניוםגדרות אלומיניוםחיפוי אלומיניום, מעקות מאלומיניוםשערי אלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

טלפן ישיר

צור קשר!

מבקשים פרטים נוספים על התקנת פרגולות אלומיניום? מחפשים מתקין פתרונות אלומיניום מקצועי לבית או לעסק? מלאו את הטופס

או טלפנו: 0723945824

צור קשר