חיפוי אלומיניום דמוי עץ. מראה העץ גורם להרבה מאוד אנשים לצרוך מוצרים מעץ וגם מוצרים שנראים כמו עץ. היום יש למשל פרגולות, שערים, מעקות וגדרות מאלומיניום עם ציפוי פולימרי דמוי עץ אשר נראה ממש כמו עץ ובעצם מדובר על ציפוי.

חיפוי אלומיניום דמוי עץ מעניק את מראה העץ החם כאשר כאמור בכלל מדובר באלומיניום בתחפושת עץ, כך שמצד אחד מרוויחים את העמידות והחוסן של האלומיניום ומצד שני את מראה העץ הכפרי.

הרבה אנשים מזמינים היום פרגולה מאלומיניום שיש לה יתרונות רבים מול עץ או ברזל ואם הם רוצים את מראה העץ, אז הם רוכשים אותה עם הציפוי האמור.

המראה הזה מתאים בעיקר לבתים פרטיים שיש להם פינת ישיבה בחצר מעץ או נדנדה מעץ והם התקינו גינה ורוצים גם את הפרגולה במראה העץ הטבעי.

יתרונות של פרגולה מאלומיניום

להבדיל מעץ שהוא חומר מאוד מוגבל כאשר מדובר בפרגולה, שלא לדבר על הנזק שעלול להיגרם לעץ בחורף, או ליובש שעלול לגרום לעץ של הפרגולה להיסדק, לפרגולה מאלומיניום יש כמה יתרונות ברורים.

היא לא מתחמצנת במפגש עם לחות או מים ולכן היא תוכל לעמוד יציב בכל חורף ולא יקרה לה כלום, הצבע שלה לא ידהה והיא תמשיך לעמוד איתן, מה שלא קורה עם פרגולה מברזל משום שלמרות שכל ברזל שמשתמשים בו לצרכי החוץ כמו גדר או שער עובר תהליך של גלוון, אחרי כמה שנים הגלוון לא מחזיק מעמד והברזל נסדק ודורש או גלוון מחדש או הקמתה של פרגולה חדשה.

אבל כאשר מדובר על פרגולה מאלומיניום, זהו החומר הכי עמיד בכל מזג אוויר וגם לא דורש שום תחזוקה מיוחדת במינה.

כאשר מדובר בפרגולה מעץ, יש צורך כל פעם לתחזק את העץ, למרוח אותו בשמן כדי שלא יהיה יבש ולגרום לו להיראות טוב והרבה פעמים גם צובעים אותו מחדש.

ואם רוצים לקבל מראה של עץ אז מזמינים חיפוי אלומיניום דמוי עץ, הפרגולה עשויה מאלומיניום עמיד וחזק ונראית עמו עץ. חכם מאוד.

מה זה בכלל חיפוי אלומיניום דמוי עץ?

ציפוי דמוי עץ הוא חומר פולימרי שנעשה במעבדה, בדיוק לצורך הדבקתו על חומרים שונים כדי לשוות להם מראה של עץ, ובעיקר כאשר מדובר על מוצרים של חצר כמו פרגולה עם חיפוי אלומיניום דמוי עץ, שער, גדר ועוד.

מראה העץ הנו אהוב מאוד והוא משווה לכל מוצר חצר מראה כפרי מסורתי. בדרך כלל כדי ליצור אווירה כפרית בחצר הבית, משתמשים בחיפוי שיקנה לה את המראה הכפרי, בעוד שאפשר כמובן להשיג את המראה הזה בשימוש עם עץ טבעי אבל יש לו חסרונות.

העיצוב הכפרי הוא עיצוב שמתבסס על לקיחת חומרים שיש בטבע מסביב והכנסתם אל תוך החיים בבית, כמו עץ, ברזל, זכוכית ועוד.

כאשר חושבים על התקנת מוצרים לחצר הבית כאמור, הם חייבים להיות מאוד עמידים לכל תנאי מזג אוויר בין אם מדובר בקיץ או בין אם מדובר בחורף, הם חייבים להיות חזקים כדי לעמוד בכל עונה של גשם וכן לא לדהות בשמש הקופחת, מהבחינה הזו האלומיניום הוא החומר האידיאלי ביותר לכל מוצר שמיש בחצר הבית.

למה האלומיניום מבריק?

חומר האלומיניום מהווה כ-8% מקרום כדור הארץ ויש בעולם איגוד אלומיניום אשר משנה לשנה מדווח על עוד ועוד שימושים של חומר הגלם האציל הזה המשמש תחומים כמו בניית אניות, נמצא בשימוש רחב בתחום התעופה ועוד.

החומר שנכרה מעמקי האדמה הוא “בוקסיט” אולם האלומיניום במצבו הבסיסי הוא חומר קל ורך מאוד לכן מערבבים אותו יחד עם מגנזיום או אבץ, כדי להקנות לו עמידות יותר גדולה ובזה משתמשים גם להתקנת פרגולות, גדרות, חיפוי אלומיניום לבניינים שמאוד מבוקשים היום ועוד.

האלומיניום מבריק משום שיש לו ציפוי בשם אלומינה שיש לו תכונה להבריק במפגש שלו עם אור יום ולכן הוא תמיד נראה חדש ונוצץ.

מי שלא אוהב את המראה המבריק מוזמן לבקש כל מוצר חצר עם חיפוי אלומיניום דמוי עץ.

חיפוי כזה מעניק לכל מוצר את המרקם הכפרי והחזות הכפרית אבל שומר על חומר הגלם העמיד, משום שלא באמת מדובר בעץ.

מוצרי אלומיניום בחיפוי ועיצוב דמוי עץ

הסגנון הכפרי הוא סגנון המועדף מאוד באזור הים התיכון ובהרבה בתים בישראל משתמשים בחצר במוצרי עץ, ואם הם לא מעץ אז יש להם חיפוי אלומיניום דמוי עץ שמקנה להם עיצוב כפרי מעץ.

היום עם התפתחויות טכנולוגיות מתקדמות, יש אפשרות ליצור במעבדות כל מיני פולימרים לשימושים שונים אשר מעניקים את המראה שהצרכן אוהב כמו למשל שער עץ, חיפוי לקירות, שערים, מעקות וגדרות שיכולים להיות מחופים בחומר גלם חיפוי אלומיניום דמוי עץ.

החוכמה היא שהחומר הזה ממש נראה כמו עץ וקשה מאוד לזהות כי מדובר במשהו שהוא לא עץ אמיתי אבל נראה ממש כאילו זה הרגע יצא מאיזה יער עבות.

ליעוץ ופרטים נוספים על שערים חשמליים מאלומיניוםגדרות מאלומיניוםמעקות מאלומיניוםפרגולות אלומיניוםשערים מאלומיניום או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג