פרגולה אלומיניום חשמלית – כל מה שאתם צריכים!

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

ממש כמו שהחלו התריסים החשמליים את החדירה שלהם לבתים, עושה היום פרגולה אלומיניום חשמלית המהווה את המילה האחרונה והכי כדאית בתחום ההשקעה בפרגולה לחצר הבית, העסק, בית הקפה ועוד.

ידוע הוא למשל כי בתקופות מעבר מתעתע מזג האוויר בכולם עם שמש שמתחילה בבוקר, גשם שיורד ממש אחריה ולכן כולם בתקופות הללו צמודים למידע על מזג האוויר, שכמו תמיד לא ברור והרבה פעמים שגוי.

יש אנשים שהעסק שלהם מנוהל לפי מזג האוויר למשל בתי קפה, מסעדות, אולמות אירועים ועוד, מקומות אשר מארחים אנשים בחוץ וחשוב להם מאוד לדעת האם יהיה גשם או לא, האם השמש תזרח ועוד.

הפתרון במקרים כאלה הוא פרגולה אלומיניום חשמלית, אשר ניתן לפתוח ולסגור אותה לפי הצורך ובכך להגן על האורחים שלכם.

פרגולה אלומיניום חשמלית

פרגולה גם בחצר הבית!

הכיוון של ייצור המוצרים היום הוא לעשות לאנשים את החיים קלים ולקבל תמורה במינימום מאמץ.

תארו לעצמכם שיש להם פרגולה קבועה בחצר הבית ואתם יושבים מתחתיה בשמש הקופחת והיא מצלה עליכם ומגנה עליכם,

אבל פתאום בשעות הערב יש בריזה נעימה ואתם רוצים ליהנות ממנה אבל הפרגולה שלכם לא חשמלית אלא קבועה ,ולכן אתם לא יכולים לפתוח ולסגור אותה כאשר אתם צריכים ואז אתם פשוט תזוזו ממקום הישיבה שלכם תחתיה ותשבו מחוצה לה כדי ליהנות מהבריזה.

הרבה פעמים זה לא נוח, אין מספיק מקום מחוץ לפרגולה ואתם מפסידים את כל הבריזה.

הפתרון- פרגולה אלומיניום חשמלית שתוכלו לפתוח ולסגור כאוות נפשכם ולהתאים אותה לצרכים שלכם ולא להיפך.

כאשר תרצו להתגונן מפני הגשם למשל תשבו תחתיה, וכאשר הוא ייפסק ותבליח השמש תוכלו שוב להתכנס תחתיה וליהנות מהשמש ולחלופין תוכלו לצאת מהשמש וליהנות מהבריזה וזו הסיבה שכולם היום רוצים פרגולה חשמלית.

חצר מוצלת של בית קפה

יש הרבה מאוד מסעדות ובתי קפה שחלק ממתחם האירוח שלהם, כולל חצר רחבה ופתוחה אבל בלתי מקורה ויש צורך להתקין בה גג ליושבים.

כדי להגן על האורחים מפני תנודות מזג האוויר אם זה שמש בקיץ וגשם או רוח בחורף, מתקינים בעלי בתי הקפה והמסעדות פרגולה אלומיניום חשמלית אשר הם יוכלו לפתוח ולסגור כאשר יש צורך ובכך לספק לאורחים שלהם תנאי ישיבה ומזג אוויר נוח וטוב.

פרגולה חשמלית פותחים וסוגרים מתי שרוצים, ולא נתקעים עם פרגולה קבועה שהיא טובה נגד שמש או נגד גשם אבל גם מונעת את תנועת האוויר שקיימת במקום.

פרגולה אלומיניום היא בעלת יתרונות רבים בעיקר לבתי קפה ומסעדות, שכן האלומיניום תמיד מבריק ומנצנץ ולא דורש שום תחזוקה מיוחדת במינה ולכן תמיד נראה יפה, אסתטי וחדש ובמקומות של אוכל יש לזה חשיבות רבה.

פרגולה אלומיניום בציפוי עץ

יש בתים וגם בתי עסק שרוצים פרגולה אלומיניום חשמלית אבל לא אוהבים את המראה המבריק ומעדיפים מראה של עץ כפרי בחצר שלהם.

ממש עבורם יש היום פרגולה מאלומיניום שמתנהגת כמו עץ, היא עשויה מאלומיניום ויש עליה ציפוי של עץ וכך מרוויחים את החוזק והעמידות של החומר יחד עם המראה הכפרי המבוקש.

יש היום גם פרגולות אלומיניום דמויות עץ וגם מוצרים נוספים לגינה כמו מעקים, גדרו, שערים ועוד. המראה הכפרי הוא המראה הכי טבעי ומתאים לחצר של בית, ליד גינה ולנוף, אבל היום אפשר "לעבוד" על הנוף הזה ולהציג אלומיניום בצורה של עץ, וזה נעשה אגב גם בדלתות בבית, הדלת נראית כמו מעץ אבל היא בעצם מאלומיניום.

איך בוחרים חברה להתקנת פרגולות מאלומיניום?

יש היום כל מיני חברות אשר משווקות ומתקינות פרגולה אלומיניום לחצר והמלצה עליהם היא זו שצריכה להוביל אתכם לחברה הנכונה להזמנת  הפרגולה.

כל חברה שמכבדת את עצמה ועוסקת היום עם פרגולות אלומיניום מחזיקה אתר וכאשר תגלשו לאתר שלה תוכלו להתרשם גם מהמידע על החברה, איכות האלומיניום שהיא משתמשת בו, רשימת לקוחותיה, דגמים מעוצבים של פרגולות וחוות דעת של לקוחות.

בעידן האינטרנט שום דבר אינו נסתר, תוכלו לקבל על כל חברה מידע, כולל תגובות של לקוחות, כולל דגמים מוצעים ואולי תרצו אפילו לעצב את הפרגולה שלכם בעצמכם.

משום שאלומיניום הוא חומר מעולה לעיבוד שבבי, קל לעצב ממנו כל דגם של פרגולה שתרצו.

בוקסיט וחמרן – מעמקי האדמה!

אלומיניום נקרא בלועזית בוקסיט ובעברית חמרן, זהו חומר הנכרה מעמקי האדמה ובערבוב של אבץ ומגנזיום הופך לאלומיניום קשיח בו משתמשים משום שבהרכב המקורי שלו הוא קל משקל וקל חומר.

חשוב לציין כי התקנתה של פרגולה אלומיניום לחצר, לא פחות חשובה מאיכות הפרגולה עצמה, כאשר מדובר בפרגולה חשמלית יש התקנה מסוימת ופרגולה קבועה מתקינים בצורה אחרת.

חברה מקצועית תוכל לייעץ לכם איזה סוג של פרגולה דרושה לכם, מה הכי אידיאלי עבורכם, היכן כדאי למקם אותה ועוד.

תוכלו לעשות גם השוואת מחירים ברשת, ולצאת במחיר הכי סביר.

דרג
צור קשר