• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • פרגולה אלומיניום למרפסת

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    פרגולה אלומיניום למרפסת

    פרגולה אלומיניום למרפסת הבית
    [Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”pergula”]

    פרגולה אלומיניום למרפסת הבית רבים מנצלים את מרפסת הבית שלהם, ובעיקר כאשר מדובר במרפסת בגודל סביר להפכה למקום ישיבה נוח, והם משיגים את זה כאשר הם מתקינים פרגולה אלומיניום למרפסת.

    הסיבה שבגללה נחליט לשבת במרפסת הבית שלנו ובעיקר בקיץ, נוגעת לנוחות שלנו. זה צריך להיות לנו נוח.

    פרגולה במרפסת מגינה על היושבים מפני השמש וגם בחורף היא מגנה על המרפסת עצמה ועל מה שבתוכה, ועל מי שיושב מתחתיה.

    אם תרצו מראה של עץ, יש היום גם פרגולה אלומיניום למרפסת במראה של עץ, המתאימה מאוד לסגנון כפרי.

    כך באמצעות פרגולה תוכלו לנצל ישיבה מול הנוף, ליהנות בקיץ מבריזה ולשבת גם בחורף על כוס קפה מול טיפות הגשם.

    פרגולה אלומיניום למרפסת במסעדה ובית קפה

    יש הרבה מאוד בתי קפה ומסעדות שיש להם חצר חיצונית והם רוצים לנצל אותה, כדי ליצור עוד מקומות ישיבה, שזה אומר עוד כמה לקוחות, עוד הכנסות.

    הם מזמינים פרגולה אלומיניום למרפסת, במידות ובגודל שהם צריכים ומתקינים אותה במקום.

    הם יכולים לבחור בפרגולה תלויה, בפרגולה רגילה אשר מחברים אותה עם יסודות לאדמה והם יכולים לבחור בפרגולה חשמלית.

    כך למשל אם מדובר בקיץ, אז בשעות היום היא תהיה פתוחה ובשעות הערב כאשר יש כבר יותר בריזה, הם יפתחו אותה וכך יוכלו האורחים שלהם ליהנות מישיבה בחצר.

    פרגולה אלומיניום למרפסת מתאימה לבתי קפה שיש להם שטח בחוץ שם רוצים לבצע בו קירוי או לחצרות אחוריות של בתי קפה ומסעדים, במטרה להפוך אותם לאזור שירות נוסף.

    הם יכולים לבחור בפרגולה שצבעה כצבעו הטבעי של האלומיניום כסוף ומבריק, והם יכולים להזמין פרגולה במראה של עץ, שזה החידוש הכי גדול היום בתחום של פרגולות.

    פרגולה חשמלית למרפסת בגן אירועים

    פרגולה אלומיניום למרפסת , יכולה להתאים גם לחצר של גן אירועים שיש לו מרפסת והבעלים רוצים לייצר לו קורת גג, אם מדובר באירוע שמתקיים בקיץ או בחורף.

    כך אפשר להרוויח יותר מקום כדי לארח אורחים.

    אפשר כאמור לבחור אותה במראה קלאסי מודרני של אלומיניום בצבעו הטבעי, אשר מבריק בחשיפה שלו לאור ואפשר לבחור פרגולה עם ציפוי דמוי עץ אם רוצים להשיג מראה יותר כפרי.

    פרגולה כזו מתאימה לכל מיני מרפסות במסעדות על אם הדרך בישובים או במושבים, משום שמראה העץ מאוד מתאים לטבע של הסביבה ועץ מגיע מן הטבע.

    אבל יש שבכל זאת מעדיפים אותם במראה ההייטק המבריק ובמיוחד מסעדות או בתי קפה ליד הים שיודעים שהפרגולה הזו עשויה להחזיק מעמד הרבה מאוד שנים משום שהיא לעולם לא תחליד כמו ברזל ולא תעלה קורוזיה.

    איך בוקסיט קשור לאלומיניום?

    בוקסיט הוא למעשה אלומיניום, וזהו מקורו בטבע.

    בדרך כלל כדי לייצר ממנו מוצרים לא משתמשים בו בצורה הטבעית שלו ומערבבים אותו עם עוד חומרים כדי להעניק לו קשיחות, משום שאלומיניום הוא לא רק קל משקל הוא גם עלול להתכופף.

    כדי להעניק לו החוסן הרצוי ולייצר ממנו למשל פרגולה אלומיניום למרפסת, מוסיפים לו חומרים נוספים.

    השימוש באלומיניום כחומר גלם למטרות חדשות, חדר באופן מוגבר לשוק הבנייה, האדריכלות והעיצוב. עושים ממנו רהיטים, מחפים אתו בניינים, מייצרים ממנו גדרות, שערים, דלתות ומעקים וכאמור גם פרגולה אלומיניום למרפסת.

    זהו חומר אציל ומבטיח, אשר מבחינת עיצוב אנו מכירים אותו מסגנון העיצוב המינימליסטי, או ההייטק.

    החדירה שלו לבתים הייתה בדרך כלל ממשטחי מטבח או אלמנטים בחדרים הרטובים בגלל היכולת שלו לא להתחמצן, אבל כאמור היום התרחבו השימושים שלו והוא הפך לחומר גלם אהוד ומבוקש מאוד.

    אלומיניום בא מהטבע

    היסוד הכימי של האלומיניום הוא חמרן. הוא נמצא גם במעטפת של כדור הארץ.

    כדי להפכו לחומר חזק מוסיפים לו חומרים נוספים כמו אבץ או מגנזיום ואז יש לו תכונות נוספות שהופכות אותו מחומר קל לחומר מאוד קשיח וחזק, שיכול לעמוד בעומס בינוני ולכן מתאים גם לייצור כל מיני מוצרים כמו פרגולה אלומיניום למרפסת.

    יש כמה וכמה סוגים של פרגולות שניתן להתאימן למרפסת ואפשר גם ללכת על פרגולה חשמלית שניתן לפתוח ולסגור אותה.

    בחירה של פרגולה מאלומיניום היא לחלוטין בחירה נכונה, היא לא דורשת תחזוקה מיוחדת במינה ועושה לבעליה את החיים קלים.

    לעומת פרגולה מעץ או פרגולה מברזל, היא הכי קלה לתחזוקה ולא דורשת כל ניקוי. מבחינת עיצוב אפשר לעצב ממנה כל דוגמה בכל גודל ומידה משום שקל מאוד לעבוד עם אלומיניום לכל מטרה.

    פרגולה מבריקה למרפסת

    למרות שאפשר לקנות היום פרגולה אלומיניום למרפסת במראה של עץ, יש המעדיפים אותה במראה הטבעי והנוצץ שלה.

    היא מתאימה לבית בסגנון מינימליסטי או בסגנון ההייטק והחומר עצמו מאוד אציל ואלגנטי ותמיד מבריק.

    פרגולה מברזל צריך לתחזק כל העת, גם ברמה של תיקונים וגם ברמה של צבע אחרי כל עונה של גשם ויש סיכוי רב שאחרי שהייה ארוכה בגשם, גם ייווצרו בברזל סדקים.

    לעומת זאת פרגולה מעץ גם סובלת מאי אילו חסרונות, אבל לזו מאלומיניום יש את כל היתרונות שרק תבקשו.

    ליעוץ ופרטים נוספים פנו אלינו בפתרונות ל: שערים חשמליים מאלומיניוםגדרות אלומיניוםחיפוי אלומיניוםמעקות מאלומיניוםשערי אלומיניום

    ניתן גם להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

    5/5 - (1 vote)

    מאמרים מומלצים

    סגירת פרגולה אלומיניום

    סגירת פרגולה אלומיניום

    לפני שני עשורים החלה בישראל בנייה כפרית בישובים שונים בפריפריות, מה שהגדיל באופן משמעותי את כמות הבתים הפרטיים בארץ, שהיו עד אז נחלתם של תושבי

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    פרגולות מיוחדות מאלומיניום

    כאשר אומרים פרגולות מיוחדות מתכוונים לאותן פרגולות אלומיניום ההולכות וכובשות היום כל חצר בכל בית, בית קפה, מסעדה, אולם אירועים ועוד. אין כמו מראהו של

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג