פרגולה מרחפת – הבחירה הנכונה לבית שלכם

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

שיפוץ הבית והמתחמים החיצוניים בבית מאז ומעולם היו שינוי איכותי ומרגש. השיפוץ המבוקש ביותר הוא לרוב התקנת פרגולה מרחפת או פרגולה תלויה בחצר, במרפסת ובגלל ויש לכך יתרונות רבים. לפני הכל, נסביר מדוע אלומיניום הוא חומר הגלם המבוקש ביותר, ולמה פרגולה על כל סוגיה היא סוג השיפוץ המבוקש.

פרגולה מרחפת – יש לכם על מה להישען

כל מי שמבקש להתקין פרגולה בחצר, במרפסת, או בגג לרוב בוחר בפרגולה מאלומיניום. כיום אפשר להתקין וליהנות מסוגים שונים של עיצובים של פרגולות בשיטות התקנה ובנייה חדישות, ובעיצובים וסגנונות גם בהתאמה אישית, וגם בסגנונות מוכנים מראש.

אך לפני הכל חשוב לדעת, מהי בכלל פרגולה מרחפת ולמה היא מתאימה לכם. פרגולה מרחפת היא למעשה פרגולה תלויה ללא עמודים. הפרגולה נשענת על קיר או בנה קיים. מטרתה הצללה וקירוי נגד קרני השמש הקופחות, נגד הגשמים ונגד רוחות חזקות.

התקנת הפרגולה מתבצעת בחיבורים חזקים מאד, פנל המתחבר מתחת לפרגולה או שילוב של חיבורים ופנלים. הפרגולה מותקנת על קיר אחד תומך, ורצוי שיהיה חזק מאד. כך הפרגולה עמידה מספיק בתנאי מזג אוויר קיצוניים וחזקים במיוחד. אם יש צורך, מתקינים גם פרגולה בסיוע של עמוד תומך אחד ראשי חזק במיוחד.

ההתקנה חייבת להיעשות על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר, וזאת על מנת שהבטיחות שלכם תהיה במקום הראשון לפני הכל.

מה היתרונות בהתקנת פרגולה מסוג זה?

פרגולה מרחפת היא פרגולה פופולרית מאד, בעיקר בשל העובדה שהיא לא תופסת כלל שטח נרחב. על כן, הפרגולה מספקת מענה איכותי לכל מי שיש חצר קטנה, מרפסת קטנה או גג בגודל יחסית קטן. או אם אתם מבקשים להתקין קירוי שהוא יחסית קטן מעל כניסת הבית, או מעל לחלונות.

בנוסף לכך, פרגולות אלו מתאימות לכל המבקשים לעצב את המרחבים החיצוניים של הבית בקווים נקיים ללא הפרעות דקורטיביות מיוחדות. כך מקבלים קירוי איכותי, מחומרי גלם איכותיים שלא מגביל את ההתנהלות במתחם. ואף יוצר מרחב אחיד, מקורה, שלא מוגבל במיקום ריהוט הגינה.

בחירה בהתקנה של פרגולה מרחפת העשויה אלומיניום תעניק לכם את הפתרון האיכותי ביותר והעמיד ביותר לזמן רב. כל פתרון הצללה המבוסס על פרגולות אלומיניום הוא פתרון הצללה איכותי. פתרון הצללה זה מהווה האידיאל בתחום הפרגולות, ומביא לשליטה מלאה בהצללה על ידי סרגלי קירוי מיוחדים. בנוסף לכך, תמיד אפשר לשלב גם תאורות לדים בתוך הפרגולה עצמה ודימר וכך שולטים גם בעוצמות התאורה.

למה דווקא פרגולות עשויות אלומיניום?

אלומיניום הוא חומר גלם איכותי בו משתמשים לחלק נרחב מפתרונות ההצללה וזאת בזכות מגוון יתרונותיו. הוא קל משקל, קל לעצב אותו, אין בו תחזוקה מאסיבית מדי. והוא מאפשר עמידות גבוהה בפני שינויי מזג אוויר קיצוניים. קור קיצוני, ברד, גשמים, וחום קיצוני וקרני השמש הקופחות.

התקנה של פרגולה מאלומיניום מחייבת התקנה מקצועית עם אנשי מקצוע מיומנים. ישנן פרגולות המחייבות גם אישור של מהנדס בנייה. פרגולות על בסיס אלומיניום הן פרגולות מאד מבוקשות, בעיקר בשל היתרונות המצויינים כאן. אך לא רק, אלא גם מהבחינה הפונקציונלית וכמובן מהבחינה האסתטית והדקורטיבית.

איך לעצב עם פרגולות אלומיניום?

לא מעט אנשים בוחרים התקנה של פרגולה מרחפת בעיקר בגלל החזות האסתטית והנעימה של הפרגולה. אפשר להתקין לה גם חיפוי עליון בגדלים משתנים וכך הנוף לא מוסתר. אפשר לשלב אותה במגוון של עיצובים, בין אם עיצוב מודרני ובין אם עיצוב אלגנטי או כפרי.

פרגולה מרחפת מאפשרת גם עיצוב בהתאמה אישית. אפשר לעצב אותה בצורות, צבעים וטקסטורות במגוון של אופציות. אחת האופציות המבוקשות ביותר היא אופציה של אלומיניום דמוי עץ. פרגולה מרחפת המתאימה באופן מדויק לחזית הבית ולסגנון העיצוב היא מאד פופולרית. כמו כן, אפשר תמיד לעצב גם בסגנונות קלאסיים, ים תיכוניים ועוד.

איך בוחרים את אנשי המקצוע המתאימים להתקנת הפרגולה?

בחירת אנשי המקצוע מחוייבת להגיע אך ורק על בסיס המלצות, חוות דעת וביקורות. בקשו המלצות וחוות דעת מאנשים עליהם אתם סומכים. במידה ואין בנמצא, תוכלו תמיד לגשת אל פלטפורמות דיגיטליות לשם כך. שם ישנן חוות דעת וביקורות, ואף ווידוא של אותנטיות הביקורות.

שיחה עם לקוחות קודמים או לקוחות הווה תעניק לכם אינדיקציה מלאה ותמונה איכותית על אנשי המקצוע. כמו גם, הקשבה עמוקה לתחושת הבטן שלכם. כאשר יש לכם כימיה וחיבור עם אנשי המקצוע כל פרויקט פשוט יעבוד טוב יותר.

חברה מקצועית, מוסמכת המתמחה בתחום של התקנת פרגולה מרחפת בפרט ופרגולות בכלל תדע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. לצד מקצועיות ברמה גבוהה ואיכותית.

כך שבסופו של דבר, תוכלו לשבת בבית במתחם החיצוני. ליהנות מקירוי איכותי, ובמהלך כל עונות השנה להשמיש את החצר, הגג או המרפסת. השמש לא תסנוור מדי ותהיה הצללה נעימה. הרוחות לא תהיינה חזקות מדי, והגשם לא יפגע ויזיק. זוהי איכות חיים לכל דבר ועניין.

5/5
צור קשר