• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • פרגולות אלומיניום לחנייה

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    פרגולות אלומיניום לחנייה

    פרגולות אלומיניום לחנייה

    פרגולות אלומיניום לחנייה נועדו כדי להגן על כלי הרכב שלכם, אשר חלקם עשויים להיות יקרים.

    במצב הנוכחי של החניות בבניינים ובתים בארץ, אין חניות מקורות, להבדיל בניינים אשר יש מתחתם בחנייה מקומות למספר כלי רכב ספורים אשר לא מספיקים לכל דיירי הבניין.

    אז ירצו בעלי הרכב להתקין חנייה מקורה ועדיף מאלומיניום משום שחומר הגלם הזה מחזיק מעמד שנים רבות ולא דורש שום תחזוקה.

    כאשר מתקינים חנייה מקורה, שומרים על הרכב מפני מזג האוויר, אם זה שמש חזק מאוד בקיץ בארץ או לחות וגשם בחורף, וכן הצטברות של אבק.

    לשלשת של יונים אשר מכילה גם חומרים תוססים, עלולה לחבל ממש בציפוי של הרכב עד כדי כך שהיא יכולה לחמצן את המתכת “ולאכול” אותה ואז הרכב יזדקק לצבע חדש.

    היא אחד הגורמים המרכזיים בפגיעה בציפוי של רכב והחומצה שהיא מכילה מצליחה לפרק את ההגנה שמעניק הצבע, היא עלולה לחדור דרכו ולהרוס אותו.

    פרגולות אלומיניום לחנייה

    מזג אוויר עלול לפגוע ברכב שלכם!

    גם מזג אוויר לח רטוב או כל מי שגר בסמוך לים חייב להתקין פרגולות אלומיניום לחנייה שכן המלח והחול עפים באוויר ועלולים לשרוט את הצבע ולפגוע בו, ההמלצה היא לא רק להתקין חנייה אלא גם לשטוף את הרכב במים גם אחרי שנסעתם אתו לים.

    בנוסף לכך, חשיפה של הרכב לשמש הקופחת עלולה לגרום לדהייה של צבע ואז הרכב שלכם יאבד מצבעו המקורי וייראה מוזנח ולכן חנייה מקורה היא הפתרון לבעיה הזו.

    כאמור אין חניות מקורות אם לא מתקינים אותן, וכל אדם שמתגורר בבניין מסוים צריך להזמין אותן בעצמו לפי הגודל של הרכב שלו.

    הפרגולה הזו תגן על הרכב מפני לשלשת מסוכנת כאמור, אבק, פגיעה של חפצים אם חלילה עלולים ליפול, בעת רוח או סופה או אפילו אם משהו עלול ליפול מהחלון של השכן.

    היא תשמור על הרכב שלכם לאורך זמן וכמובן שגם על ערכו ותחסוך לכם בהוצאות שכן, רכב שהציפוי שלו נהרס זקוק לציפוי מחדש וזה עולה לא מעט כסף.

    גנבים נרתעים מפרגולות!

    נוכחותן של פרגולות אלומיניום לחנייה, מספקות הגנה לרכב וגם עשויות להסתיר אותו מעיניהם של גנבים.

    מוטב להשקיע בהתקנת פרגולה מאלומיניום משום שהגנבים גם מבינים שבעלי הרכב משקיעים בשמירה עליו ויחששו לגנוב אותו שמא אולי יש בו מערכת אזעקה ולא ימהרו לפרוץ לרכב שחונה מתחת לפרגולה, משום שהם יכולים לחשוש כאמור שהפרגולה היא לא האמצעי היחידי שמגן על הרכב ואולי יש במקום גם מצלמות נסתרות שעלולות לתעד אותן.

    השקעה בפרגולה ובעיקר מאלומיניום היא השקעה שמחזירה את עצמה. אלומיניום הוא חומר עמיד שלא צריך לתחזק ויש לו יתרונות רבים בעיקר מול מתכות אחרות בעיקר בתנאי חוץ, וזאת בדיוק הסיבה שיש מגמה עולה של הזמנת פרגולות אלומיניום לחנייה על פני חומרים אחרים כמו עץ או מתכת.

    מארגנים מחסן קטן מתחת לפרגולה

    כאשר מתקינים פרגולות אלומיניום לחנייה, יש יתרון נוסף שאפשר ליצור בהקמה של מחסן קטן מתחת לחנייה, בו מאחסנים כלי ניקוי או תיקונים קטנים של הרכב, ועוד אביזרים שאתם זקוקים להם ליד הרכב.

    בנוסף רכב שנמצא מתחת לחנייה מגיע למצב שהוא רותח ושלבעליו קשה מאוד להיכנס אליו, לכן כאשר יש מעליו חנייה מקורה זה לא יקרה.

    פרגולה מאלומיניום מצטיינת בעמידות גבוהה בכל מזג אוויר בחורף וגם בקיץ, האלומיניום לא מתחמצן ולא מחליד, הוא לא ניזוק בשום צורה לא מחום ולא מקור ולכן הוא החומר האידיאלי היום להתקנת פרגולה מעל לחנייה.

    זאת הסיבה שיש היום שימוש רחב מאוד בעולם בחומר האלומיניום גם לפרגולות, שערי בתים, מעקים, גדרות, רהיטי גן, חיפוי חיצוני של קירות בניינים ועוד.

    זהו מוצר שגם יחסית לחומרים אחרים הוא הכי זול.

    גם יוצרת צל וגם בולמת גשם!

    בשנים האחרונות יש מגמה מתרחבת לניצול חומר האלומיניום למטרות בנייה עיצוב ואדריכלות. הסיבה בגללה אנשים רבים בוחרים פרגולות אלומיניום לחנייה היא משום שכאמור זהו חומר מתאים לתנאי חוץ באוויר הפתוח.

    האלומיניום הוא יסוד כימי ששמו הכימי הוא חמרן – בוקסיט אבל בני האדם משתמשים בו רק לאחר שמערבבים אותו עם אבץ ומגנזיום אשר מקשיחים אותו משום שביסודו הוא חומר מאוד רך וקל משקל המשמש משום כך בדרך כלל בתעשיית המדע, התעופה, בניית מטוסים אניות ועוד.

    זוהי מתכת בצבע כסף אשר נמצאת גם כ-8% במעטפת כדור הארץ ומאוד שמיש היום ברמה העולמית לצרכים שונים.

    כאמור כל פרגולה אחרת דורשת טיפול אם מדובר בפרגולה מעץ  או מברזל כבר אחרי חורף או קיץ אחד אפשר לראות בעץ סדקים או ריקבון וטרמיטים וגם פרגולה מברזל מגולוון עלולה להחליד אחרי כמה חורפים מה שלא קורה לפרגולה מאלומיניום.

    לפרגולה מאלומיניום יש גם צד מעניין של עיצוב, מתכת זו תמיד מבריקה בגלל הציפוי הטבעי שעליה הנקרא “אלומינה” אשר נוצץ בחשיפה לשמש.

    5/5 - (1 vote)

    מאמרים מומלצים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר. הבתים צמודי הקרקע

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג