למה לבחור בשער כניסה לבית מאלומיניום

כשתחליטו על סוג השער שתתקינו בחניה או בכניסה לחצר הבית שלכם תוכלו לבחור ממגוון אינסופי של אפשרויות שונות. ישנם כמה סוגי שערים שונים שתצטרכו להכריע ביניהם וכמה כיווני עיצוב וסגנון שיגדירו את המראה האסתטי של שער כניסה לבית מאלומיניום.

למה לבחור דווקא בשערי אלומיניום? ובכן, קשת רחבה של יתרונות הופכת אותם לאפשרות הנוחה והאטרקטיבית ביותר עבורכם. הם מציעים חוזק מרשים ועמידות גבוהה בשילוב עם חופש עיצובי ונוחות שימוש.

הם דורשים תחזוקה קלה וישמשו אתכם בנאמנות לאורך תקופה ארוכה ביותר. שערי אלומינים יעניקו לכם הגנה מירבית, יעזרו ליצור תחושה של הגנה ופרטיות, וימנעו מזרים לחדור אל ביתכם.

תוכלו לבחור מכמה סוגים שונים של שער כניסה לבית מאלומיניום – שערי הזזה הנגררים על מסילה, שערי אלומיניום חד כנפי או דו כנפי הנפתח פנימה או החוצה ושערי הרמה, כמובן שאפשר להתקין מנגנון חשמלי לפתיחה וסגירה אוטומטית.

אלומיניום הוא חומר קל משקל ונוח לעיבוד ולכן ניתן להרכיב שערי אלומיניום בהתאמה אישית במגוון גדלים, עיצובים, סגנונות ומידות. הם יכולים להשתלב בגדרות הקיימים שלכם מאבן או עץ וניתן להוסיף להם אלמנטים וחיפויים שונים שיתאימו לחזות ומראה הבית הפרטי שלכם.

כל אחד יוכל למצוא שער מאלומיניום שיתאים לשטח הקיים, לסגנון של הבית, ולטעם האישי שלו. שער הכניסה הוא הדבר הראשון שאורחים ואנשים מבחוץ נתקלים בו ולכן הוא מהווה מעיון כרטיס ביקור של הבית שלכם וחשוב להבטיח שהוא יהיה בעל מראה איכותי, מושך ומושקע. בחירה חשובה במיוחד היא לגבי מידת ההתאמה האישית של שער כניסה לבית מאלומיניום.

בהתאם לסגנון ולמראה שאתם מעוניינים לקבל, אתם יכולים ללכת על עיצוב מקורי, ייחודי ויוצא דופן שיבליט את הבית או העסק שלכם, או אולי להחליט על משהו עדין יותר ופחות נועז ובולט.

שער הכניסה הקדמי שלכם יכול להגיע עם כמה שדרוגים אפשריים, תוספות מיוחדות ואביזרים כמו מנעולים מיוחדים שלא ניתנים לפתיחה על ידי ילדים קטנים, שלט רחוק לסגירת ופתיחת השער, ומנגנונים מתוחכמים ומתקדמים אחרים.

כשזה מגיע לתוספת מגע אישי ועיצוב ייחודי ומקורי שיותאם בדיוק לטעמכם, לאלומינים אין מתחרים מהבחינה הזאת והוא יכול להציע מגוון רחב במיוחד של אפשרויות שונות.

תוכלו להוסיף לשער הכניסה חריטה בולטת עם שם המשפחה שלכם. תוכלו גם להוסיף את הסמל, הצבעים והלוגו המזוהים עם העסק או החברה שלכם או יתאימו לסגנון העיצוב של הבית הפרטי שלכם. אפשר אפילו להוסיף תבליטים מרשימים עם חפצים או אירועים בעלי משמעות מיוחדת ועמוקה עבורכם.  במילים אחרות, תוכלו להחליט על כל עיצוב שקרוב לליבכם.

שער כניסה לבית מאלומיניום

למה לבחור בעיצוב מקורי בהתאמה אישית?

במקום לבחור שער אלומיניום משעמם, שגרתי ואחיד שתוכלו לראות בכל בית שני, תוכלו לעצב אותו על פי החזון, הטעם והדרישות שלכם.

התאמה אישית של שער וגדרות אלומיניום שאתם מתקינים בביתכם הפרטי יכולה להועיל לכם בכמה דרכים. קודם כל, אם תעצבו את חזית הבית שלכם ואת כל החלקים החיצוניים בחצר באותו סגנון, זה יבטיח אחידות ועקביות עיצובית, ויבטיח ששום מרכיב לא ייראה חריג, בולט ולא מתאים.

שער אלומיניום שישתלב בצורה מושלמת בעיצוב של הבית ישדרג את המראה של הנכס שלכם ויהפוך אותו להרבה יותר מושך, נעים ומזמין.

שער כניסה לבית מאלומיניום ולחצר שלכם שדרכו עוברים כל האורחים שמבקרים בביתכם. תוודאו שהשער יהיה כמה שיותר חם, מהודר ויפה. זה יעניק רושם ראשוני מושלם שידהים כל אורח. הוא ירגיש רצוי ומוערך ויחוש בנוח בביתכם.

שער בעיצוב אישי הוא כמו קבלת פנים לבבית ומרגיעה שתמיס את ליבו של כל אורח ותגרום לו לחוש בנוח בביתכם. שער אלומיניום עם קסם ייחודי ואישיות מיוחדת משלו שמשתלבת היטב עם האמירה העיצובית והאופי של הבית שלכם יעביר מסר אישי לכל מי שייכנס למרחב הפרטי שלכם הרבה יותר משער רגיל, חדגוני וחסר עניין.

אם מדובר בשער מאלומיניום לעסק שלכם, אז מעבר להזדמנות לפרסם את המותג שלכם ביחד עם הסמל העסקי והלוגו שמזוהה עם החברה שלכם, מדובר במרכיב אבטחה חשוב שיעזור להגן על העסק שלכם .הוא לא רק יעצור כל מסיג גבול, אלא גם יזכיר לכל עובר אורח את מהות הבניין שמאחוריו.

למה להימנע מעיצוב מקורי בהתאמה אישית?

בעוד שנראה שעיצוב אישי מקורי שלא תמצאו אצל אף אחד אחר הוא פיתרון מושלם וחסר פגמים, חשוב שתהיו מודעים לכמה שיקולים והיבטים מסוימים שחייבים לקחת בחשבון לפני שאתם קופצים על האפשרות הזאת. קודם כל, חשוב ששער החנייה או הכניסה שלכם יתאים לחיפוי ולחזות של הבית שלכם. אם יש לכם גדר רעועה ומיושנת מעץ בלוי ומתקלף, היא עלולה לבלוט עוד יותר ליד שער כניסה לבית מאלומיניום הנוצץ והמבריק בעיצוב ייחודי ובהתאמה אישית.

חוסר האחידות ביניהם יקפוץ ישר לעין ויפגע במראה החיצוני של הבית והחצר שלכם. לעומת זאת, אם יש לכם גדר מאלומיניום או שאתם מתכוונים להתקין אחת כזאת, היא תיראה הרבה יותר מרשימה עם שער אלומיניום מיוחד ונאה בעיצוב מקורי ויצירתי. הוא ישתלב באופן מושלם עם הגדר ויחמיא לה.

חשוב גם להתחשב בטווח הזמן שאתם מתכוונים להשתמש בשער החדש וליהנות ממנו. אם אתם מתכוונים לעבור מהנכס בעתיד הקרוב, אז אין שום טעם להתקין שער מאלומיניום בעיצוב ייחודי בהתאמה אישית.

כמובן, ששער איכותי ומרשים יכול לשדרג את מראה הנכס שלכם, להקפיץ את המחיר שלו ולמשוך המון רוכשים פוטנציאליים, אבל הוא יכול לעבוד גם בדרך ההפוכה.

אם תבחרו בעיצוב מוזר, לא שגרתי ונועז מדי שמדבר רק אליכם, זה עלול להרחיק קונים פוטנציאליים שלא יתחברו אליו. במקרה שהשער החדש ישמש אתכם רק לזמן קצר, אין כל טעם להוסיף לוגו, סמל מסחרי של העסק שלכם או את שם משפחתכם.

אם אתם מתכוונים למכור את הנכס בעתיד הנראה לעין, עדיף להימנע מכך. רצוי לבחור בעיצוב שיקלע לטעם רחב יותר וידבר לכמה שיותר אנשים. אם תבחרו במשהו מוגזם ובולט מדי, זה עלול רק להרתיע רוכשים פוטנציאלים ולהקשות עליכם למכור את הנכס.

לסיכום

עיצוב מקורי בהתאמה אישית של שער אלומיניום לחנייה או הכניסה לבית הפרטי שלכם יכול להבדיל ולהבליט אתכם מכל שאר הבתים בשכונה. זאת דרך מצוינת לבטא את האישיות, האופי והערכים שלכם בכניסה לביתכם. במקום לבחור בברירת מחדל משעממת, תוכלו לאותת לכולם על הדיירים שמתגוררים בבית, להפגין את עולמכם הפנימי ולהפוך את הכניסה לבית שלכם להרבה יותר מרשימה, מקורית ונעימה.

שערי כניסה מאלומיניום – שאלות ותשובות

כמה עולה שער אלומיניום?

שערים וגדרות מאלומיניום בדרך כלל מחושבים לפי מטר מרובע. המחיר נע בין 800-1500 שח למטר רבוע, תלוי בדגם והעיצוב. מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר הם עובי החומר, צורות החיבור (ניטים או ריתוך) ורמת הגימור. בנוסף, יש לקחת בחשבון אביזרים נלווים שעשוים אף הם להשפיע על המחיר הסופי.

מתי מתקינים את השער?

התקנת השער מגיעה לרוב בסוף שלב גמר הבניה, אך מומלץ לתכנן את הפרטים הקטנים עוד בשלב השלד.

מהו תהליך ההזמנה?

לרוב התהליך יהיה מדידה, תכנון הנדסי ועיצובי, ייצור, צביעה ולבסוף התקנת השער.

שער הברזל או שער האלומיניום מה עדיף?

בניגוד לאלומיניום, ברזל הוא כבד יותר ולכן גם חזק יותר. עם זאת, הודות והאלומיניום קל יותר, הוא נוח לעבודה, גמיש וניתן לעיצוב מרהיב.

איזה סוג שער עדיף תמורת המחיר?

שערי אלומיניום נחשבים ליוקרתיים יותר משום שהם מעניקים תחושת ביטחון ועמידים לאורך זמן רב. למחפשים שערים זולים מומלץ שערי מתכת, עץ או פלסטיק.

האם נדרשת תחזוקה מיוחדת?

בניגוד לברזל, האלומיניום חסין מפני תהליכי חימצון. עובדה זו מעניקה לשערי אלומיניום סטטוס אמיד במיוחד לאורך שנים ללא תחזוקה מיוחדת.

צור קשר