תהליך התקנת פרגולות

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

אחד הדברים החשובים ביותר שיאפשרו לנו לשבות וליהנות במרפסת שלנו הוא התקנה של פרגולה שתגן עלינו מפני הגשם והשמש. למעשה, עם כל הכבוד ליתרונות של המרפסת, אם היא לא מקורה ומוצלת באמצעות פרגולה, חלק גדול מהשנה היא תהיה פשוט לא שמישה. לכן, כל מי שרוצה מרפסת שיהיה אפשר להשתמש בה כמעט בכל השנה חייב להתקין פרגולה. כיום, אין ספק שהפרגולות המשתלמות והנוחות ביותר הן פרגולות אלומיניום, שאינן דורשות כמעט תחזוקה ומאפשרות פתיחה וסגירה נוחה לפי הצורך. בזכות התקדמות הטכנולוגיה פרגולות אלומיניום הן לא רק פתרון פונקציונלי אלא מהוות גם שדרוג של ממש למראה של המרפסת שלכם, וניתן לשלב צבעים וליצור סגנונות מיוחדים כמו פרגולות אלומיניום דמוי עץ בשביל ליצור מראה כפרי ועתיק, או פרגולות שיעניקו דווקא מראה חדשני ועדכני למרפסת שלכם.

כיצד מתקינים פרגולה למרפסת?

התקנה של פרגולה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים בכדי לבצע את העבודה כמו שצריך ולדאוג שהפרגולה תהיה מותקנת בצורה בטוחה ונכונה. השלב הראשון בהתקנת הפרגולה הוא הזמנת אנשי מקצוע הללו בכדי שיראו את השטח שבו אתם רוצים להתקין את הפרגולה ובכדי שיוכלו לתת לכם הצעת מחיר עבור ההתקנה, בהתאם לאפשרויות השונות שאותם הם יציגו בפניכם. חשוב לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של כל סוג של פרגולה, בכדי להיות בטוחים שאתם עושים את ההחלטה הנכונה. בסופו של דבר חשוב לזכור שמדובר על משהו שעושים פעם אחת והוא נשאר איתנו לאורך שנים רבות ולא משהו שמתחלף אחת לכמה שנים כמו רהיט ממוצע בבית.

שלב ההתקנה בהתקנת פרגולות אלומיניום למרפסת שלכם:

לאחר שמסתיים שלב התכנון ואתם מאשרים את הצעת המחיר שקיבלתם יבואו אנשי המקצוע אליכם הביתה במועד שקבעתם ויבצעו את מלאכת ההתקנה אצלכם במרפסת או בחצר. תהליך ההתקנה נמשך בדרך כלל כמה שעות אשר במהלכם אנשי המקצוע יתקינו את כל מה שצריך ויוודאו שהכול פועל כהלכה. לאחר מכן התהליך מסתיים ותוכלו להנות ממרפסת מקורה ומוצלת בה ניתן לשבת גם כאשר בחוץ יש שמש. למעשה, סגירת חורף למרפסת באמצעות אלומיניום היא הפתרון המשתלם ביותר המאפשר לכם לפתוח ולסגור את הפרגולה בדיוק במידת ההצללה שאתם רוצים ובכך לקבל את אפקט ההצללה המדויק ביותר.

אל מי פונים עבור התקנת פרגולה?

ישנן חברות שונות המתמחות בהתקנה של פרגולה למרפסת או לחצר, אך חשוב מאוד לשים לב באיזה חברה אתם בוחרים. חשוב מאוד לבחור דווקא בחברה מקצועית ואמינה בתחום אשר תשלח אליכם אנשי מקצוע בעלי ניסיון שיעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר, תוך שימוש עם החומרים האיכותיים ביותר לצורך ביצוע העבודה. כמו בכל דבר אחר בחיים – גם בפרגולות אם תנסו לחסוך ותפנו דווקא לחברה הזולה ביותר, תגלו שגם העבודה שלהם שווה בהתאם, ובסופו של דבר תצרכו להוציא בעתיד כסף על תחזוקה עבור פרגולה לא איכותית. 

סילברגייט פתרונות אלומיניום – הכתובת לכל עבודות האלומיניום

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואמינה עבור ביצוע של התקנת פרגולות אלומיניום או כל עבודה אחרת באלומיניום – חברת סילברגייט היא הכתובת עבורכם. אנו בסילברגייט פתרונות אלומיניום שמים לפני בראש ובראשונה את השירות ללקוח, ומקפידים להעניק לכל לקוח ולקוח יחס אישי ומקצועי בכדי שיקבל את הפתרון המתאים ביותר עבור המרפסת או החצר שלו. בין אם צריכים גגון כניסה לבית, גדרות אלומיניום, או כל עבודה אחרת – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם עם מיטב אנשי המקצוע, ולתת לכם את המחירים המשתלמת ביותר.

דרג
צור קשר