8 נקודות לבחירת דשא סינטטי לגינה 

לפרטים והצעת מחיר

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

להצעת מחיר בטלפון

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

קרדיט לתמונות: חברת דשא קבוע

רוצים לרכוש דשא סינטטי לגינה? בוודאי נתקלתם במגוון רחב של המלצות ודגמי דשא סינטטי בשיטוט קצר ברשת. בחירת דשא סינטטי לגינה, יכולה להיות משימה קלה אם מבינים במעט את התחום. כיום המגוון הרחב וההיצע הגבוה יכולים במעט להקשות עלינו את הבחירה. זו הסיבה שהכנו, מורה נבוכים לבחירת דשא סינטטי איכותי לגינתכם.

חברת דשא קבוע

1. כדורגל או גינון? בוחרים לפי השימוש!

אם בעבר דשא סינטטי לגינה היה מיוצר במפרט דומה ומספר מועט של דגמים אז כיום הענף השתנה מקצה לקצה. דשא סינטטי מיוצר בשלל רחב של דגמים המיועדים לשימוש במגרשי כדורגל, גני משחקים, בתי עסק, לצרכי גינון ואף למרפסות וגגות. לכל דגם יש את התכונות והמפרטים הייחודיים לו! הקפידו לבחור את הדשא הסינטטי, לפי הצורך והשימוש שלכם. דשא סינטטי לגינה לא יוכל לשמש אתכם לשימוש ספורט וההיפך.

2. ארוך או קצר? מה גובה הסיבים המומלץ?

דשא סינטטי עם סיבים ארוכים או סיבים קצרים? 40 מ"מ או 25 מ"מ? בסופו של דבר זה עניין של טעם אישי. אם אתם אוהבים דשא סינטטי עם מראה מכוסח או מחשפים דשא סינטטי שישמש כשטיח אז בחרו בדגמי דשא סינטטי קצרים באורך של 25 עד 38 מ"מ. מחשפים דשא סינטטי במראה טבעי? חשוב לכם מאוד מגע רך ונעים? בחרו בדגמי דשא סינטטי עם גובה סיב של 40 מ"מ ומעלה.

הערה חשובה: דגמי דשא סינטטי עם סיבים נמוכים מ-20 מ"מ, לרב לא יחזיקו מעמד. הם משמשים להתקנה באזורים ללא דריכה ולתקופות קצרות. דגמי דשא סינטטי גבוהים מ-48 מ"מ, ישכבו לאחר דריכות מרובות וזו הסיבה של שדגמים מעל 50 מ"מ מיועדים לשימוש במגרשי כדורגל בלבד. בחרו תמיד בגובה סיב הנע בין 25 ועד 48 מ"מ לכל היותר.

3. צבע ירוק בהיר או כהה? סגול או אדום?

תעשיית הדשא הסינטטי, החלה לייצר צבעים טבעיים במיוחד במרוצת השנים. כיום ניתן למצוא דגמי דשא מלאכותי, המשלבים בתוכם מספר רחב של גוונים ירוקים, חומים ואף צהובים המדמים עשב יבש ואדמה. אם אתם אוהבים מראה ירוק עד אז בחרו בדשא סינטטי עם גוונים ירוקים עזים. רוצים דשא סינטטי במראה טבעי? בחרו בדגם המשלב מספר גוונים (מכונה בתעשייה דשא סינטטי 4 גוונים).

לאחרונה הופיעו גם דגמי דשא סינטטי בצבעי הקשת לחדרי ילדים, בתי ספר וגני משחקים בצבעים מפתיעים ועמידות גבוהה לתנאי חוץ ומשחק.

חברת דשא קבוע

4. צפיפות שווה לאיכות!

ניתן להשוות דשא סינטטי, בנושא צפיפות למוצר טקסטיל כמו כרית או מגבת. ככל שיש לו יותר משקל גבוה יותר וצפיפות סיבים גבוהה יותר כך הוא נחשב לאיכותי יותר!

אם אתם מתקינים דשא סינטטי באזור משחק, בית עסק או גינה עם דריכה מרובה אז בחרו בדשא סינטטי צפוף, עבה וחזק. צרכים דשא סינטטי לאזור נוי או גינה ביתית עם דריכות מועטות? ניתן לבחור גם בדגמים בסיסיים יותר.

5. אילו תקנים יש לדשא סינטטי?

נכון לכתיבת שורות אלו, אין תקן מחייב לדשא סינטטי בישראל. יש יצרנים ויבואנים רציניים, המקפידים על שלושה תקנים חשובים שעליכם לבדוק לפני הרכישה.

התקן הראשון הוא מעכבי בעירה, המאפשר לנו למנוע אסון בעת מפגש עם אש. דשא סינטטי עם מעכבי בעירה תקניים, לא יבער ובכך ימנע התלקחות בעת מפגש עם גחל, סיגריה או אש גלויה.

התקן השני הוא אי רעילות המבטיח כי בדשא הסינטטי לא מצויים מתכות כבדות ממש כמו בתקני בטיחות צעצועים.

התקן השלישי הוא אישור UV דרגה 7 המבטיח כי הדשא הסינטטי עמיד בתנאיי חוץ ונזקי האקלים הישראלי. ליבואן אין את התקנים הללו? רכשו במקום אחר.

6. אחריות על מה ולמה?

היבואנים המוביל מעניקים אחריות יצרן של 5 שנים בממוצע על הדגמים האיכותיים שלהם. שימו לב, שאחריות יצרן ארוכה מ-5 שנים לרב תהיה אחריות מדורגת ולא אחריות מקיפה. ההבדל משמעותי מכיוון שאחריות מדורגת נותנת לכם אחריות חלקית בלבד על הרכישה שלכם. בחרו תמיד באחריות יצרן מקיפה גם אם מדובר באחריות קצרה יותר.

7. כמה זה עולה לנו?

מחיר דשא סינטטי משתנה לפי כל הנתונים שפירטנו כאן. בסופו של דבר, אם אתם מחפשים מוצר שיחזיק לכם לאורך שנים, אז בחרו בדשא סינטטי עם תקני איכות, אחריות יצרן ארוכה וצפיפות סיבים גבוהה.

דשא סינטטי איכותי יעלה לרב 60 ₪ למ"ר ויכול להגיע גם ל-100 ₪ ויותר. דגמי דשא סינטטי בסיסיים יעלו 50 ₪ וירדו גם למחירים זולים במיוחד סביב ה-20 ₪ למ"ר.

ההמלצה שלנו היא תמיד לפנות ליבואנים הגדולים והמנוסים ולא לרכוש אצל משווקים מיד שנייה או שלישית. בפנייה ישירה ליבואנים, תוכלו לקנות מוצר איכותי במחיר ישיר ולחסוך את פערי התיווך.

חברת דשא קבוע

8. התקנה לבד או בעזרת איש מקצוע?

מתקינים מקצועיים, יוכלו בוודאי לתת לכם מוצר מוגמר והתקנה איכותית יותר. ההמלצה שלנו היא תמיד להשתמש באנשי מקצוע מנוסים, העומדת מאחוריהם חברת דשא סינטטי רצינית וגדולה שיכולה לתת לכם שירות לאורך שנים.

אם תרצו לחסוך את עלות ההתקנה או שאתם אנשים בעלי ידי זהב, הנהנים מעבודת כפיים. חפשו חברת דשא סינטטי, היכולה לספק לכם פתרון כולל להתקנה עצמית.

חברות מקצועיות, יוכלו לספק לכם אביזרי התקנה, דשא סינטטי, חומרים והובלה ואף להדריך אתכם כיצד לבצע התקנה מקצועית כחלק מהשירות ללקוח.

קרדיט לתמונה ראשית: pexels

4.5/5
צור קשר