• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • 8 נקודות לבחירת דשא סינטטי לגינה 

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    8 נקודות לבחירת דשא סינטטי לגינה 

    8 נקודות לבחירת דשא סינטטי לגינה 

    קרדיט לתמונה ראשית: pexels

    קרדיט לתמונות: חברת דשא קבוע

    רוצים לרכוש דשא סינטטי לגינה? בוודאי נתקלתם במגוון רחב של המלצות ודגמי דשא סינטטי בשיטוט קצר ברשת. בחירת דשא סינטטי לגינה, יכולה להיות משימה קלה אם מבינים במעט את התחום. כיום המגוון הרחב וההיצע הגבוה יכולים במעט להקשות עלינו את הבחירה. זו הסיבה שהכנו, מורה נבוכים לבחירת דשא סינטטי איכותי לגינתכם.

    חברת דשא קבוע

    1. כדורגל או גינון? בוחרים לפי השימוש!

    אם בעבר דשא סינטטי לגינה היה מיוצר במפרט דומה ומספר מועט של דגמים אז כיום הענף השתנה מקצה לקצה. דשא סינטטי מיוצר בשלל רחב של דגמים המיועדים לשימוש במגרשי כדורגל, גני משחקים, בתי עסק, לצרכי גינון ואף למרפסות וגגות. לכל דגם יש את התכונות והמפרטים הייחודיים לו! הקפידו לבחור את הדשא הסינטטי, לפי הצורך והשימוש שלכם. דשא סינטטי לגינה לא יוכל לשמש אתכם לשימוש ספורט וההיפך.

    2. ארוך או קצר? מה גובה הסיבים המומלץ?

    דשא סינטטי עם סיבים ארוכים או סיבים קצרים? 40 מ”מ או 25 מ”מ? בסופו של דבר זה עניין של טעם אישי. אם אתם אוהבים דשא סינטטי עם מראה מכוסח או מחשפים דשא סינטטי שישמש כשטיח אז בחרו בדגמי דשא סינטטי קצרים באורך של 25 עד 38 מ”מ. מחשפים דשא סינטטי במראה טבעי? חשוב לכם מאוד מגע רך ונעים? בחרו בדגמי דשא סינטטי עם גובה סיב של 40 מ”מ ומעלה.

    הערה חשובה: דגמי דשא סינטטי עם סיבים נמוכים מ-20 מ”מ, לרב לא יחזיקו מעמד. הם משמשים להתקנה באזורים ללא דריכה ולתקופות קצרות. דגמי דשא סינטטי גבוהים מ-48 מ”מ, ישכבו לאחר דריכות מרובות וזו הסיבה של שדגמים מעל 50 מ”מ מיועדים לשימוש במגרשי כדורגל בלבד. בחרו תמיד בגובה סיב הנע בין 25 ועד 48 מ”מ לכל היותר.

    3. צבע ירוק בהיר או כהה? סגול או אדום?

    תעשיית הדשא הסינטטי, החלה לייצר צבעים טבעיים במיוחד במרוצת השנים. כיום ניתן למצוא דגמי דשא מלאכותי, המשלבים בתוכם מספר רחב של גוונים ירוקים, חומים ואף צהובים המדמים עשב יבש ואדמה. אם אתם אוהבים מראה ירוק עד אז בחרו בדשא סינטטי עם גוונים ירוקים עזים. רוצים דשא סינטטי במראה טבעי? בחרו בדגם המשלב מספר גוונים (מכונה בתעשייה דשא סינטטי 4 גוונים).

    לאחרונה הופיעו גם דגמי דשא סינטטי בצבעי הקשת לחדרי ילדים, בתי ספר וגני משחקים בצבעים מפתיעים ועמידות גבוהה לתנאי חוץ ומשחק.

    חברת דשא קבוע

    4. צפיפות שווה לאיכות!

    ניתן להשוות דשא סינטטי, בנושא צפיפות למוצר טקסטיל כמו כרית או מגבת. ככל שיש לו יותר משקל גבוה יותר וצפיפות סיבים גבוהה יותר כך הוא נחשב לאיכותי יותר!

    אם אתם מתקינים דשא סינטטי באזור משחק, בית עסק או גינה עם דריכה מרובה אז בחרו בדשא סינטטי צפוף, עבה וחזק. צרכים דשא סינטטי לאזור נוי או גינה ביתית עם דריכות מועטות? ניתן לבחור גם בדגמים בסיסיים יותר.

    5. אילו תקנים יש לדשא סינטטי?

    נכון לכתיבת שורות אלו, אין תקן מחייב לדשא סינטטי בישראל. יש יצרנים ויבואנים רציניים, המקפידים על שלושה תקנים חשובים שעליכם לבדוק לפני הרכישה.

    התקן הראשון הוא מעכבי בעירה, המאפשר לנו למנוע אסון בעת מפגש עם אש. דשא סינטטי עם מעכבי בעירה תקניים, לא יבער ובכך ימנע התלקחות בעת מפגש עם גחל, סיגריה או אש גלויה.

    התקן השני הוא אי רעילות המבטיח כי בדשא הסינטטי לא מצויים מתכות כבדות ממש כמו בתקני בטיחות צעצועים.

    התקן השלישי הוא אישור UV דרגה 7 המבטיח כי הדשא הסינטטי עמיד בתנאיי חוץ ונזקי האקלים הישראלי. ליבואן אין את התקנים הללו? רכשו במקום אחר.

    6. אחריות על מה ולמה?

    היבואנים המוביל מעניקים אחריות יצרן של 5 שנים בממוצע על הדגמים האיכותיים שלהם. שימו לב, שאחריות יצרן ארוכה מ-5 שנים לרב תהיה אחריות מדורגת ולא אחריות מקיפה. ההבדל משמעותי מכיוון שאחריות מדורגת נותנת לכם אחריות חלקית בלבד על הרכישה שלכם. בחרו תמיד באחריות יצרן מקיפה גם אם מדובר באחריות קצרה יותר.

    7. כמה זה עולה לנו?

    מחיר דשא סינטטי משתנה לפי כל הנתונים שפירטנו כאן. בסופו של דבר, אם אתם מחפשים מוצר שיחזיק לכם לאורך שנים, אז בחרו בדשא סינטטי עם תקני איכות, אחריות יצרן ארוכה וצפיפות סיבים גבוהה.

    דשא סינטטי איכותי יעלה לרב 60 ₪ למ”ר ויכול להגיע גם ל-100 ₪ ויותר. דגמי דשא סינטטי בסיסיים יעלו 50 ₪ וירדו גם למחירים זולים במיוחד סביב ה-20 ₪ למ”ר.

    ההמלצה שלנו היא תמיד לפנות ליבואנים הגדולים והמנוסים ולא לרכוש אצל משווקים מיד שנייה או שלישית. בפנייה ישירה ליבואנים, תוכלו לקנות מוצר איכותי במחיר ישיר ולחסוך את פערי התיווך.

    חברת דשא קבוע

    8. התקנה לבד או בעזרת איש מקצוע?

    מתקינים מקצועיים, יוכלו בוודאי לתת לכם מוצר מוגמר והתקנה איכותית יותר. ההמלצה שלנו היא תמיד להשתמש באנשי מקצוע מנוסים, העומדת מאחוריהם חברת דשא סינטטי רצינית וגדולה שיכולה לתת לכם שירות לאורך שנים.

    אם תרצו לחסוך את עלות ההתקנה או שאתם אנשים בעלי ידי זהב, הנהנים מעבודת כפיים. חפשו חברת דשא סינטטי, היכולה לספק לכם פתרון כולל להתקנה עצמית.

    חברות מקצועיות, יוכלו לספק לכם אביזרי התקנה, דשא סינטטי, חומרים והובלה ואף להדריך אתכם כיצד לבצע התקנה מקצועית כחלק מהשירות ללקוח.

    4.5/5 - (2 votes)

    מאמרים מומלצים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר. הבתים צמודי הקרקע

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג