• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • מה קובע החוק לגבי פרגולות מאלומיניום?

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    מה קובע החוק לגבי פרגולות מאלומיניום?

    מה קובע החוק לגבי פרגולות מאלומיניום?

    פרגולות הן מוצר פופולרי מאוד במדינה חמה כמו ישראל. המודעות הגבוהה לנזקים שעלולה לגרום חשיפה מופרזת לשמש, וההבנה ששינויי האקלים מובילים לכך שיהיו יותר ויותר ימים לוהטים בכל קיץ ובעצם לאורך רוב חודשי השנה, גורמים לכל מי שהבית שלו כולל מרפסת רחבת ידיים, חצר או גג לחפש פרגולה מתאימה. האופציה המוצלחת ביותר היא פרגולות אלומיניום: פרגולות יפות וגם עמידות מאוד שמספקות נחת רבה לטווח ארוך.

    לקראת ההצטיידות בפתרון ההצללה הפרקטי, חשוב לדעת מה קובע החוק לגביו ובכתבה הזו תמצאו את כל המידע הרלוונטי.

    הרפורמה החשובה לגבי התקנת פרגולות

    עד לפני מספר שנים בניית פרגולה במרפסת, בחצר או על הגג התאפשרה רק לאחר קבלת היתר מפורש מטעם ועדה מקומית לתכנון ובנייה. הבירוקרטיה יצרה סחבת מיותרת, בזבוז זמן לציבור וגם לאנשי הוועדות המקומיות ובעיקר תחושת תסכול בקרב כל מי שרצה ליהנות מפרגולה ולא הבין למה נדרשת רגולציה עבור פריט בסיסי שכזה.

    בשנת 2014 נכנסה לתוקף רפורמה מקיפה שיזם והוביל שר הפנים באותם ימים, גדעון סער. התיקונים בכל הנוגע לקבלת היתר בנייה הפכו את בניית הפרגולה לפשוטה יותר וברוב המקרים כלל אין צורך בהיתר בנייה.

    באילו מקרים נדרש היתר בנייה לצורך הקמת פרגולה?

    לאחר העברת התיקונים לתקנות, ברוב המקרים כאמור אין צורך בהיתר בניה על-מנת להתקין פרגולה. יחד עם זאת ישנם מספר מצבים ספציפיים שכן נדרשת בהם קבלת היתר זה. מצב אחד הוא כששטח הפרגולה הוא 50 מטרים רבועים או יותר. עוד מצב שמחייב היתר בנייה הוא כשהפרגולה תופסת 25% מתוך השטח הפנוי לבנייה או למעלה מכך.

    חשוב להדגיש כי שני התנאים הנ”ל רלוונטיים לבניית פרגולה בחצר או על גג. דרישה נוספת מכל פרגולה היא שהמרווחים בין החלקים האטומים של הקירוי יתפסו לפחות 40% מהשטח של הקירוי כדי שזו אכן תהיה פרגולה. עוד כלל שחשוב להתייחס אליו כדי שלא להידרש להיתר בנייה הוא החומר שממנו עשוי התקן ההצללה: הפטור תקף לגבי פרגולות מחומרים קלים כמו אלומיניום או עץ.

    כשבוחרים דגם ספציפי, מומלץ להתייחס לכל הפרמטרים הנ”ל, אפילו לפני שמבררים כמה עולה פרגולה מכל סוג.

    אישור יציבות

    בין אם בחרתם פרגולה סטנדרטית ובין אם העדפתם פרגולות מיוחדות, תרצו בוודאי לדעת שהמתקן שמספק לכם צל יציב לחלוטין. מעבר לאינטרס האישי, זוהי גם דרישה של הרשויות המקומיות עבור כל פרגולה שהשטח שלה הוא 20 מטרים רבועים או יותר. אישור היציבות ניתן ע”י מהנדס בעל הסמכה מתאימה, שבוחן את התקנת הפרגולה ואת העיגון שלה לקירות או לקרקע. מומלץ להתייעץ עם מהנדס מנוסה או עם אנשי חברה לייצור והתקנת פרגולות עוד לפני הקנייה כדי לדעת מהו אופן ההתקנה הטוב ביותר במיקום הספציפי. האפשרויות הן פרגולה תלויה (שמעוגנת לקיר), פרגולה על 4 עמודים או פרגולה שמעוגנת מצד אחד לקיר ויש לה גם 2 עמודים תומכים.

    דיווח לרשות המקומית

    דרישה נוספת של החוק היא דיווח לרשות המקומית. את הדיווח ניתן לבצע גם לאחר הוספת הפרגולה למרפסת, לגג או לחצר, עד 45 יום ממועד ההתקנה. הדיווח מתבצע באמצעות טופס ספציפי שזהו הייעוד שלו, “דיווח עבודה פטורה מהיתר”. ניתן למצוא את הטופס באתר של משרד הפנים ולשלוח אותו באופן מקוון אל הוועדה המקומית לתכנון ובנייה. אם נדרש אישור יציבות, יש לצרף אותו לטופס הנ”ל, שתקף לכל סוגי הפרגולות ובפרט לכל אותן פרגולות בשילוב אלומיניום שהן כאמור האופציה המשתלמת ביותר.

    קרדיט לתמונה pexels

    1/5 - (1 vote)

    מאמרים מומלצים

    שערי אלומיניום סילברגייט

    איך מנקים מעקות אלומיניום?

    איך מנקים מעקות אלומיניום? איך מנקים מעקות אלומיניום? נראה שבימינו רוב האנשים עוברים במהירות מדבר אחד לאחר. למי יש זמן לנקות את המעקות בבית כשכולם

    פרגולות לגג – כל מה שחשוב לדעת

    מאז ומתמיד כיף להתחדש בשיפוצים בבית, ואילו הדבר הקטן ביותר יכול לגרום לשינוי אווירה. אם אתם מחפשים פתרונות הצללה המאפשרים לכם לשבת על הגג בנוח

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג