פתרונות אלומיניום ובניה קלה על הגג

לפרטים והצעת מחיר

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

להצעת מחיר בטלפון

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

הגג מהווה אופציה להרחבת דיור, תוספת שטח שימושי לבית או אפילו מקום לבניית יחידה נוספת למגורים. הבעיה היא שלא תמיד אפשר לעשות את זה בבניה רגילה מסורתית מבחינה חוקית ובטיחותית. עם זאת ברוב המקרים אפשר בכל זאת ליהנות מהגג גם בצורה אחרת. בעזרת פתרונות אלומיניום או בניה קלה ניתן לנצל את השטח בצורה הכי יעילה וגם הכי קלה לבנייה.

פרגולת אלומיניום על הגג יכולה להיות דרך מצוינת להפוך חלל פשוט וסתמי למקום נעים מושך ויפהפה. אבל לפני שתתחילו לבנות, יש כמה דברים חשובים אותם צריך לקחת בחשבון.

רק בנייה בטוחה!

הדבר הראשון שיש לוודא הוא שהגג שלכם חזק מספיק כדי לתמוך במשקל הפרגולה. רוב הבניינים המודרניים מתוכננים להתמודד עם כמות סבירה של משקל נוסף, אבל תמיד עדיף לבדוק עם מהנדס מבנים כדי להיות בטוחים בכך. אף אחד לא באמת רוצה לפגוע ביציבות המבנה ולכן כדאי תמיד להיוועץ קודם כל עם מהנדס שיבדוק ויאשר את תוספת הבנייה.

בניה קלה מתוכננת היטב

לאחר שאישרתם שהגג אכן יכול להתמודד עם המשקל המוסף, השלב הבא הוא לבחור עיצוב שמתאים למטרות כמו גם לסגנון ולצרכים שלכם. פרגולות כמו גם מבנים שונים מאלומיניום קיימים במגוון גדלים וצורות, ממבנים קטנים ופשוטים ועד גדולים ומשוכללים המכסים את כל הגג.

בעת בחירת עיצוב, חשוב לקחת בחשבון את כיוון הגג כדי לקבל בסופו של דבר עיצוב שיספק צל נאות והגנה מפני פגעי מזג האוויר, אך עדיין יאפשר זרימה של משב רוח נעים.

למה דווקא אלומיניום?

כשמדובר בחומרים, אלומיניום הוא בחירה מצוינת ממספר סיבות. האלומיניום הוא חומר קל משקל ועמיד, מה שהופך אותו קל להתקנה וגם לתחזוקה. האלומיניום נחשב עמיד בפני חלודה וקורוזיה, כלומר הוא יחזיק מעמד במשך שנים מבלי להראות שום סימני בלאי.

יתרון נוסף של האלומיניום הוא שניתן להתאים אותו בקלות לצרכים הספציפיים שלכם. אפשר להוסיף ולשדרג אותו עם תוספות ותכונות שונות, כמו תאורה, מאווררים או אפילו גג נשלף לפרגולה כדי להפוך אותה לפונקציונלית ונוחה יותר.

חיבור נכון לגג

לאחר שהתקבעתם על עיצוב וחומרים, הגיע הזמן להתחיל לבנות. אחד הדברים החשובים שיש לזכור בעת בניית מבנה אלומיניום כלשהו או פרגולת אלומיניום הוא לוודא שהיא מעוגנת כראוי לגג.

הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שתהיה קריסה של המבנה שבניתם כשמזג האוויר יצא מעט מגדרו.

לאחר שהפרגולה שלכם מעוגנת במקום, תוכלו להוסיף את הגימור. זה כולל הצמדת גופי תאורה, מערכות מיזוג אוויר, תליית צמחים או וילונות וכמובן או הוספת רהיטים כמו כיסאות ושולחנות.

עם עיצוב נכון, בחירה בחומרים והתקנה נכונים, תוכלו ליהנות מתוספת משמעותית על הגג שתיעשה במהירות ויעילות בעזרת טכניקה של בניה קלה.

כך תנצלו בצורה מושלמת את הגג שלכם.

דרג
צור קשר