פרגולות אלומיניום רפפות – יש על מי לסמוך

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

פרגולה אלומיניום רפפות – מהי בעצם?

פרגולה מסוג אלומיניום רפפות היא פתרון מאד איכותי ברמה הפונקציונלית וברמה האסתטית. היא מתאימה לכל מתחם חיצוני ואף מהווה כתחליף לסגירה מלאה. בגלל שהפרגולה עשויה מאלומיניום, קל לעצב אותה בכל סגנון של עיצוב שתרצו, וגם בהתאמה אישית כמובן.

היתרון המשמעותי ביותר בנוסף לעיצוב הוא הרפפה החשמלית. באמצעות הרפפות החשמליות תוכלו לשלוט באווירה הפסטורלית, בכמות של האור ובאוויר, ואף לשלוט באופן מלא בצל.

כשמגיע הרגע בו אתם מחליטים על עיצוב הבית, והמתחמים החיצוניים של הבית זהו רגע מרגש. רוב מעצבי הפנים והאדריכלים הנחשבים ביותר בעולם בוחרים באלומיניום כחומר הגלם בו משתמשים לעיצוב פרגולות.

יש לכך סיבות רבות, יתרונות רבים וביניהם לא רק גמישות לעיצוב אלא גם בטיחות. בחירה בעיצוב של פרגולות אלומיניום רפפות או כל סגנון אחר היא בחירה מושכלת. זהו מוצר שיחזיק מעמד לשנים ארוכות, ובתחזוקה שלא תתיש אתכם.

אם אתם כרגע בשלב העיצוב מחפשים מידע על פרגולות אלומיניום ללא ספק הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו את כל התשובות, לכל השאלות.

פרגולות אלומיניום רפפות וסוגים נוספים – כל הפרטים שאתם צריכים לדעת

אנחנו יודעים כמה אתם מתרגשים. שיפוץ הבית ורענון הבית בין אם במתחמים חיצוניים ובין אם בפנימיים זה מרגש.

התחושה הנעימה הזאת של משהו חדש שמתחיל, או תחושה של בית חדש היא מופלאה. לא חייב כיום לעבור לבית חדש כדי להרגיש את זה. כיום אפשר לבצע מגוון של שיפוצים ושדרוגים בתוך הבית הקיים ולחדש אותו. אחד הצעדים שהרבה מאד אנשים אוהבים לעשות הוא להתקין פרגולות במתחמים החיצוניים של הבית.

להתקנת פרגולות יש סיבות רלוונטיות. הצללה מפני קרני השמש הקופחת. סיוע בשינוי כיווני הרוח וגם הגנה בימים גשומים. אחרי הכל אין כמו לשבת בחצר, בגינה או בגלל אחרי יום עבודה או בשבת בבוקר וליהנות מהמתחם החיצוני של הבית.

כאשר השמש מפריעה ומסנוורת, הרוח לא נותנת לשתות קפה או הגשם מרטיב אותנו עד העצמות לא באמת נוכל ליהנות. התקנה של הצללות, פרגולות, ושאר קירויים שאפשר להוסיף בהחלט מסייעת במקרה זה. וישנם לא מעט חומרי גלם איכותיים ועמידים היכולים להחזיק מעמד לשנים ארוכות.

כשמדובר על מוצר איכותי, מדובר על פרגולה העשויה אלומיניום. ומיד גם תבינו מדוע. פרגולות מאלומיניום הן מוצר איכותי, עמיד שמחזיק מעמד לשנים ארוכות ורבות ובתחזוקה שכמעט ולא מרגישים אותה. כיום אפשר לעצב פרגולות אלומיניום בעיצובים שונים. גוונים שונים, וגם צורות רבות ומגוונות.

הן מתאימות למרפסות, לגגות, לגינות והצורך בהן תמיד קיים. זה לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי או בדירת מגורים בבניין. מתחם חיצוני בבית מצריך את הריענון והשדרוג הזה. ומצריך את חומרי הגלם הטובים ביותר.

פרגולות אלומיניום מאפשרות גם לקיים קירוי נוח ונגיש ותוך כך גם לבצע הצללה נעימה במתחם החיצוני של הבית. תוכלו לשחק עם כיווני הפרגולה, לבחון היכן כיווני הרוח והשמש ולהתאים את המתחם החיצוני של הבית אליכם.

זהו מוצר בעל עמידות מאד גבוהה, קל לתחזוקה ומאפשר עיצוב קל ונגיש של כל מקום בו הוא מותקן. מומלץ שלא להתקינו או להתאימו אליכם לבד. ועל כן יש להיוועץ באנשי המקצוע הרלוונטיים גם לגבי סוג המוצר המתאים לכם. וגם כמובן לגבי ההתקנה שאינה יכולה להתבצע ללא אישורים מתאימים מבחינת בטיחותה.

מהי פרגולה אלומיניום רפפות

פרגולה אלומיניום רפפות היא פתרון איכותי גם ברמה האסתטית וגם ברמה הפונקציונלית. היא מתאימה לחצרות, גינת, וגם למרפסות פתוחות. היא מהווה גם תחליף לסגירה רגילה, וקל לעצב אותה.

היתרון המרכזי שלה הוא האיכות העיצובית והפונקציונלית כאשר הרפפות הן חשמליות. וכך ישנה שליטה מלאה בצל, באווירה ובכמות האור והאוויר הנכנסים פנימה.

בחירה בחברה מקצועית שתבצע את ההתקנה וההתאמה של אלומיניום רפפות תאשר לכם ליהנות מכל היתרונות של המוצר.

לאחר התקנת המוצר תקבלו הדרכה לגבי התחזוקה. וכמובן גם הסברים על העמידות של הרפפות בשל היותן מאלומיניום. אלומיניום עמיד בפני גשמים חזקים, חום קיצוני ואין צורך לתחזק אותו ולצבוע אותו שוב ושוב. הוא לא מחליד ונשאר עמיד ואסתטי לשנים רבות.

פרגולות אלו מהוות פתרון הצללה איכותי ורב שימושי המתאים עצמו אל הצרכים שלכם, ואל מזג האוויר במגוון עונות השנה.

מוצרים המשלבים גם פונקציונליות וגם עיצוב הם מוצרים איכותיים שיכולים להתאים למגוון של מיקומים בבית. פרגולה אלומיניום רפפות נחשבת למוצר זה כאשר היא משתלבת בבתים מודרניים, כפריים ובעיצובים שונים.

בחירה נכונה מביאה תוצאות נכונות

כשאתם בוחרים מוצר, זה די ברור שאתם לא בוחרים רק את המוצר. גם בחירה של פרגולות אלומיניום רפפות או כל סוג אחר היא בחירה שמביאה מאחוריה גם את אנשי המקצוע.

חשוב לבצע סקר שוק מקיף ואיכותי. לבדוק את הצעות המחיר, לבדוק את אנשי המקצוע ולהסתמך כמובן על המלצות. לכך מתלוות גם ביקורות, חוות דעת. וכמובן שיחות עם לקוחות קודמים ולקוחות הווה. לכל אלו יש משמעות ומשקל בבחירה.

מובן שחשוב לשים לב גם לחיבור שיש לכם עם אנשי המקצוע ולתחושת הבטן. כאשר יש חיבור טוב עם אנשי המקצוע, כל פרויקט יהיה מושלם.

חברה מקצועית בעלת ניסיון, וותק ושירות ללא דופי תדע להעניק לכם את הליווי המקצועי הנכון ואת הליווי האישי. מהרגע שאתם מקבלים החלטה, ועד לרגע בו אתם כבר בביתכם עם הפרגולות החדשות.

מה הכי חשוב לדעת?

שיפוץ הבית תמיד מביא לתחושה טובה ומרגשת, של התחדשות. בין אם אתם משפצים רק חלק מהבית ובין אם את כולו. כיום לא חייב לעבור דירה כדי לחוות התחדשות, כל שעליכם לעשות הוא לבצע שיפוץ איכותי באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר, לקבל התאמה אישית ולהתחדש.

התקנה של פרגולות אלומיניום רפפות היא התקנה משמעותית ויש לה סיבות מאד חשובות. לרוב, מתקינים אותן בשל סיבת הצללה. השמש הקופחת מביאה לכך שאף אחד לא באמת יכול ליהנות מהמתחם החיצוני של הבית. כאשר אתם מתקינים פרגולות אלומיניום אתם משנים לחלוטין את כל הבעיה ושולטים על מזג האוויר.

ההצללה מביאה לתחושה נעימה, ואפשר לשבת במתחם החיצוני ללא הפרעות מהשמש. ללא רוחות לא נעימות וללא סנוור וחום קיצוני. אפשר להוסיף להצללה גם קירויים נוספים ואף לעצב אותה באופן ייחודי ומותאם לכם ברמה האישית.

כאשר יש בידיכם מוצר בעל איכות גבוהה כמו פרגולה שעשויה מאלומיניום המוצר מלווה אתכם לשנים רבות. תוכלו עם השנים להתאים אותו, לחזק אותו, לשדרג אותו לחדש אותו. אך הדבר החשוב ביותר הוא שהעמידות תישאר איתנה וחזקה ובסיס המוצר ישאר ללא שום תקלות או הפרעות מותקן כראוי.

למי זה מתאים?

פרגולות אלומיניום אלו מתאימות לגגות, לגינת, למרפסות, לחצרות ולכל מתחם חיצוני בו אתם שוהים. זה לא חשוב אם אתם מתגוררים בבית פרטי או בבניין, או בדירת גן.

כל מתחם חיצוני חשוב שיתבצע בו השדרוג והריענון הספציפי הזה אחת לכמה זמן. וחשוב שהשדרוג הזה יעשה באמצעות חומרי הגלם הכי טובים. ובידיים המקצועיות ביותר.

5/5
צור קשר