פרגולה תלויה מאלומיניום

פרגולה תלויה מאלומיניום

אל רשימת הפרגולות המבוקשות חדרה באלגנטיות רבה גם פרגולה תלויה מאלומיניום. בחירה בפרגולה כזו מחייבת הבנה של שוק הפרגולות.

איזה סוגים יש. האם כדאי לרכוש תלויה או על עמודים? מה מתאים לתקציב שלכם, מה הכי קל לתחזק.

הנה אנחנו בשיאו של הקיץ וכבר עכשיו יש הרבה מאוד בעלי בתים ששוקלים איזו פרגולה לבחור לחצר ביתם.

מאמר זה מכיל מידע על כל סוגי הפרגולות וגם איך בוחרים אחת כזו שמתאימה לחצר שלכם.

כדי שתוכלו לשבת בשקט ובנחת בחצר הבית שלהם, ולהתענג על תחושת החופש, אתם זקוקים לפרגולה. זו לא דורשת שום אישורי בנייה מזמינים, מתקינים ושלום.

פרגולה תלויה מאלומיניום

פרגולת ברזל- מה ואיך?

פרגולת ברזל יוצקים בדרך כלל מברזל שעובר גלוון כדי לשרוד את פגעי מזג האוויר. היא יכולה להיות מגושמת אבל היא חזקה מאוד ויש המזמינים אותה עשויה עם פיתוחים שונים ואף עם חלונות זכוכית.

פרגולה זו מול פרגולה תלויה מאלומיניום הרבה יותר קשה לעיבוד מכיוון שהיא מחייבת ריתוך בין כל חלקיה. היא גם יקרה.

יש גם תחזוקה שצריך לעשות לה מדי עונה כמו תחזוקה נגד חלודה ועוד כאשר מדובר בפרגולה שעשויה מברזל מגולוון היא לא דורשת טיפול נגד חלודה משום שהגלוון שומר על הברזל.

התקנה של פרגולה חייב להיעשות ע”י בעלי מקצוע כי היא כבדה מאוד ויש להתקין אותה בצורה בטוחה. יש שני סוגי מתכות מהם אפשר לעשות פרגולה כזו.

מתכת מגולוונת ומתכת שחורה. למרות היתרונות של הפרגולה הזו היא נדירה ו-98% מהפרגולות בארץ עשויות מאלומיניום או  מעץ.

פרגולה כפרית מעץ- תחזוקה רבה

אין כמו מראה של פרגולה מעץ שזהו בעצם החומר הטבעי שמתאים לכל חצר בית וגינה אבל והאבל הזה הוא גדול מאוד, בשקלול כל היתרונות והחסרונות שוב אנו חוזרים להמלצה על פרגולה תלויה מאלומיניום.

ישנם כמה סוגי עץ מהם נהוג לבנות פרגולה והם שונים הן במחיר והן באיכותם. העץ הכי פשוט וזול הוא עץ אורן. הוא יחסית עמיד וגם קל לעיבוד.

אחריו יש את העץ הגושני המאסיבי והיפה, בעל המראה הכפרי. ויש גם עץ איפאה שהוא גם חזק ויפה אך נמצא בשימוש בעיקר עבור דקים ולא פרגולות.

יש עץ דו או רב שכבתי שיש לו מראה יוקרתי ורמת גימור גבוהה ויש לו מסה יותר גדולה של עץ.

אבל אם החלטתם ללכת על פרגולה מעץ. כדאי שתדעו במה מדובר. ראשית מומלץ שהעץ ממנו תזמינו פרגולה יהיה עץ שעבר חיטוי מפני מזיקים כדי שלא יירקב בזמן הקרוב.

פרגולת עץ דורשת המון תחזוקה וזה גם קשור למידת החשיפה שלה ללחות ולשמש ולמיקום שלה. פעם אחת בשנה יש לשייף את העץ ולשמן או לצבוע אותו מחדש.

הצבע של העץ תמיד דוהה ולכן יש לעשות זאת. מלבד זאת פרגולה מעץ דורשת חיפוי מעל הפרגולה ויש המסבירים כי זה עניין בטיחותי.

אם לא יהיה לה חיפוי, היא עלולה חלילה לקרוס משום שהחשיפה שלה בחורף לגשם, גורמים למים להירקב ולהיסדק במשך הזמן.

גם החלום על פרגולה מעץ עם צמחים מטפסים מתגלה לא אחת כמכשול גדול משום שהצמחים עלולים לסתום את מעברי המים וכך עלול העץ לספוג אותם יותר וצמחים גם מזמינים חרקים.

הבחירה שלנו- פרגולת אלומיניום

אלומיניום הוא היום החומר האולטימטיבי של פרגולות. יש שני סוגי הקמה לפרגולות אלומיניום על עמודים ופרגולה תלויה.

אם הפרגולה היא בבית חד קומתי ורוצים אותה על עמודים, זה מחייב התקנה מאוד מקצועית והיסודות שלה לתוך האדמה חייבים לכלול ברזל מגולוון.

בפרגולה על עמודים נעזרים בכבלים איכותיים וחזקים. מכיוון שאין הסמכה או תקן למתקיני פרגולות רצוי מאוד ליצור קשר עם חברה מקצועית שיש לה חוות דעת חיובית או מפה לאוזן או באתר שלה ברשת.

פרגולה תלויה מאלומיניום מחזיקה מעמד הרבה מאוד שנים בלי שום תחזוקה. היא פחות יקרה מברזל ולעתים גם מעץ אבל היציבות והחוסן שלה למרות שמדובר בחומר גלם קל, גדולים מאוד.

היא גם מיישרת קו היום עם סגנון העיצוב המודרני שהוא הסגנון המוביל היום בעיצוב הבית והחצר.

מה סגנון העיצוב שלכם?

עד לפני כמה שנים שלט ביד רמה סגנון העיצוב הקלאסי וגם בחצרות הבתים. זהו סגנון העיצוב המחקה רהיטים ופריטים מלכותיים.

רהיטים כבדים עם פיתוחים, ראשי אריות וצבעי זהב. וילונות כבדים מקטיפה וגובלנים ענקיים על הקירות.

אבל הסגנון הזה כבר מזמן נדחק ע”י הסגנון המודרני אליו בעצם שייכת פרגולה תלויה מאלומיניום. אלומיניום הוא חומר ששייך לסגנון עיצוב הייטק מינימליסטי או לסגנון עיצוב מודרני.

הוא ההפך הגמור מהסגנון הקלאסי משום שהוא מציג את המתכת החשופה ובכוונה. אפשר למצוא את האלומיניום הזה גם ברגלי רהיטים או ברהיטי גן בחצר הבית.

עכשיו הוא גם משמש ליצירת פרגולות ובצדק. הן נראות מאוד אלגנטיות, צבען אינו דוהה. הן נוצצות מול קרני השמש אבל מגינות על היושבים בחצר מפניה. זוהי בחירה נכונה.

ליעוץ ופרטים נוספים פנה אל סילברגייט בנושא פרגולת אלומיניום תלויה, שערים חשמליים מאלומיניוםחיפוי אלומיניוםמעקות מאלומיניום, גדרות אלומיניוםשערי אלומיניום, פרגולת אלומיניום לגינה או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

צור קשר
צור קשר

התקשרו אלינו:
0723945824

צור קשר | בלוג