• טלפן ישיר

 • צרו קשר להצעת מחיר

  • אזורי שירות

  • צור קשר

   סילברגייט © פתרונות אלומיניום
   אנו מתמחים בייצור והתקנת שערים מאלומיניום, פרגולות אלומיניום, גדרות אלומיניום, מעקות אלומיניום, חיפוי אלומיניום ושלל פתרונות אלומיניום נוספים!

   סילברגייט לוגו פתרונות אלומיניום

   המסגר 11, איזור התעשיה חצור הגלילית
   טלפון ישיר: 072-394-5824
   דוא”ל: info@silvergate.co.il

  • תגיות

   אלומיניום, גדר, גדר אלומיניום, גדרות, גדרות אלומיניום, גדרות מאלומיניום, התקנות, התקנת גדרות אלומיניום, התקנת מעקות אלומיניום, התקנת שער אלומיניום, חיפוי אלומיניום, חיפוי אלומיניום למבנים, חיפוי אלומיניום מחיר, חיפוי פח אלומיניום, חיפוי קירות חוץ אלומיניום דמוי עץ, חיפוי קירות חיצוני אלומיניום, לוחות אלומיניום דמוי עץ, מעקה, מעקה אלומיניום, מעקה בטיחות, מעקות, מעקות אלומיניום, מעקות מאלומיניום, סילברגייט, סרגלי אלומיניום דמוי עץ, פסי אלומיניום דמוי עץ מחיר, פרגולה אלומיניום להרכבה עצמית, פרגולה אלומיניום מחיר, פרגולה אלומיניום נגד מים, פרגולה מאלומיניום, פרגולות אלומיניום בצפון, פרגולות אלומיניום המלצות, פרגולות אלומיניום נפתחות, פרגולות אלומיניום סגורות, פרגולות אלומיניום תלויות, פרגולות אלומיניום תמונות, פרגולות מאלומיניום, פרט חיפוי אלומיניום, פתרונות אלומיניום, רפפות אלומיניום דמוי עץ, שער אלומיניום, שערי אלומיניום, שערי כניסה, שערי כניסה מאלומיניום, שערי כניסה מעוצבים
  • פרגולות אלומיניום סגורות

    מחפשים הצעת מחיר להתקנת פתרון אלומיניום?

    בין אם זה פרגולות אלומיניום , גדרות, חיפויים או מעקות, צרו קשר עם מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.
    השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם! או טלפנו אלינו ☎️: 072-3945-824

    פרגולות אלומיניום סגורות

    פרגולות אלומיניום סגורות סילברגייט

    דוגמאות לפרגולות…

    יש הרבה בתי קפה ומסעדות, אשר יש להן שטח אחורי או קדמי שהם רוצים לנצל אותו כדי להושיב מבקרים, אבל הם חייבים לעשות משהו כדי להקל על מזג האוויר, בין אם מדובר בשמש חזקה, רוח או גשם.

    כדי לנצל את המקום הזה בצורה יעילה, אחד הדברים שהם יכולים לעשות זה להקים פרגולות אלומיניום סגורות בבית קפה או במסעדה שלהם ולמנוע שמש או לחלופין גשם.

    אפשר לראות את זה רבות כאשר מגיע הקיץ או החורף, מיד רואים בפתחיהם של בתי קפה רבים או בחצרות, הוקמו פרגולות אלומיניום ודי בזה כדי לגרום לאורחים להתיישב מתחתן.

    לפרגולות אלומיניום יש תמיד מראה נוצץ ומבריק, בזכות הציפוי הטבעי שיש על החומר אשר מבריק בחשיפה לאור.

    פרגולה סגורה מתאימה למקומות אשר יודעים בוודאות כי הם לא יצטרכו לפתוח אותה, והם רוצים להשאיר אותה סגורה.

    פרגולה סגורה למרפסת הבית

    יש בעלי בתים שבהצבת פרגולה סגורה במרפסת שלהם, יכולים לנצל אותה הרבה יותר טוב.

    הם יכולים לשבת במרפסת לא בשעות הכי חמות והפרגולה תגן עליהם.

    הם יכולים לשבת בה, גם כאשר אין גשם וליהנות מהנוף, משום העובדה שיש פרגולה מאפשרת להתייחס למרפסת הזו כאל עוד חדר ממנו אפשר ליהנות בבית,

    לשתות קפה או ליהנות מהנוף הנשקף אליהם והפרגולה המונעת את חדירת השמש או לחלופין גשם זלעפות.

    גם אנשים שתולים כביסה במרפסת, מתקינים פרגולה סגורה כדי שהיא תמנע מהרטבת הכבסים שלהם.

    פרגולות אלומיניום סגורות מאפשרות כאמור ניצול של מרפסות הבית ומגנות על היושבים מתחתיהן.

    ומה קורה בחצר?

    מגיע הקיץ, אנשים שגרים בבית פרטי עם חצר מגלים, כי בלתי אפשרי לשבת בחצר שלהם, משום  שרוב שעות היום היא מוצפת שמש, והם לא יכולים ליהנות מהחצר, והם לא יכולים לסבול את החום ומחפשים דרכים לברוח ממנו.

    פרגולות אלומיניום סגורות הן הפתרון האולטימטיבי לכל בית, אשר בעליו רוצים בשעות מסוימות של היום לשבת בחצר, וזה יכול להיות בבוקר, בצהריים או בערב.

    העובדה שיש פרגולה מאפשרת להם לשהות בחצר ולנצל את כל היתרונות שיש בישיבה בחוץ, ליד גינה פורחת, שיחים ועצים ואין כמו הנוף הזה כדי להרגיע את הנפש.

    הבחירה של בעלי הבתים הללו תהיה בין פרגולה חשמלית שנפתחת או נסגרת, פרגולה תלויה ופרגולה קבועה שהיא תמיד סגורה.

    הם יצטרכו להבין מה הצרכים שלהם ואיזה סוג של פרגולה מתאים להם.

    למה דווקא אלומיניום?

    אלומיניום הנו המתכת הכי נפוצה אחרי פלדה בביקוש העולמי.

    חומר הגלם הזה משמש כבר שנים לצורך בניית פרופילים לחלונות, פיגומים, מחיצות ועוד, ובשנים האחרונות נוספו לו עוד שימושים רבים בגלל התכונות הטבעיות והיתרונות הברורים שיש לו כמו עמידה איתנה בכל מזג אוויר.

    משום כך הוא חדר לתחום של חיפוי חיצוני של בניינים, ייצור שערים, מעקות וגדרות וכן לייצור פרגולות אלומיניום סגורות, חשמליות ותלויות הנראות בחצרות רבות של בתים.

    בעצם מדובר ביסוד כימי בצבע כסף ששמו בוקסיט, אשר יש לו חשיבות כלכלית ברמה העולמית משום שמשתמשים בו לצורך ייצור אניות, מטוסים ועוד.

    יש לו עמידות גבוהה בכל מזג אוויר, והוא יכול לעמוד בעומס בינוני.

    התכונה שלו להוליך חום, הפכה אותו גם לחומר הגלם של כלי אוכל ומטבח בכל העולם.

    אבל השימוש הנרחב ביותר שלו הוא בשימוש חיצוני כמו בניית פרגולות, משום שהוא לעולם לא מתחמצן כמו ברזל למשל ולא מעלה קורוזיה וחסין וחזק לא פחות.

    נראית כמו עץ אבל מאלומיניום

    הפיתוח הכי חדשני וחכם המיוחד לייצור פרגולות אלומיניום סגורות, חשמליות ותלויות הוא שהן עשויות מאלומיניום אבל יש להן מראה של עץ.

    בדרך כלל הסגנון ששולט בחצרות הבתים מבחינת ריהוט גן ועיצוב הוא העיצוב הכפרי, עץ גושני או אחר אשר משתלב עם כל גינה טבע מסביב.

    לכן יש מי שהמראה הנוצץ של אלומיניום, שהוא תמיד מבריק בצבע כסוף לא מדבר אליו כאשר מדובר בפרגולה ולכן יש המזמינים פרגולה מאלומיניום שנראית כמו עץ, אבל בגשם מתנהגת כמו אלומיניום וטוב שכך, משום שאלומיניום וגשם מסתדרים מצוין אבל עץ וגשם לא מסתדרים בכלל.

    אנשים שהתקינו פרגולה מעץ בחצר, יודעים לספר כי אכן המראה הכפרי הוא האידיאלי ביותר לחצר אבל הם נדרשים כל שנה לתחזק את הפרגולה ולצבוע אותה, או למרוח אותה בלכה והרבה פעמים למרוח עליה חומר שמרחיק טפילי עץ.

    בקיצור פרגולה מעץ היא באמת מוצר יפה אבל דורש תחזוקה וטיפול רבים.

    אלומיניום- כוכב הסגנון המינימליסטי!

    אלומיניום הוא חומר מאוד שמיש בסגנון העיצוב המינימליסטי או ההייטק.

    היום הוא מתחבר לסגנון העיצוב המודרני ששולט בבתים בישראל בשנת 2020.

    תגידו שלום לסגנון הקלאסי, החום והכבד. עם הקישוטים והפומפוזיות ותגידו ברוך הבא לסגנון המודרני, אלומיניום ברהיטים, במטבח, בחדרים הרטובים.

    אלומיניום ועץ שמשתלבים יחד. קווים ישרים נקיים. כל כך מתאים לאלומיניום וכל כך מתאים שבבתים מודרניים כאלה יהיו פרגולות אלומיניום סגורות שיעשו צל על שולחן הזכוכית עם רגלי האלומיניום והכיסאות שלצדו.

    ליעוץ ופרטים נוספים פנה אל סילברגייט בנושא פרגולת אלומיניום תלויה, שערים חשמליים מאלומיניוםחיפוי אלומיניוםמעקות מאלומיניום, גדרות אלומיניוםשערי אלומיניום, פרגולת אלומיניום לגינה או ניתן להשאיר את פרטיכם בדף צור קשר או להתקשר אלינו ישירות: 0723945824

    שאלות ותשובות

    למי נועד פרגולות אלומיניום סגורות?

    לבעלי גינות, מרפסות ולכל אחד שרוצה הגנה מפני השמש על מנת להינות מבילוי עם משפחה או חברים באווירת צל נעימה.

    מה היתרונות של פרגולות אלומיניום סגורות?

    לפרגולות מאלומיניום יתרונות רבים, שלושת העיקריים הם: 1. אלומיניום אינו מתכלה, 2. אינו צובר קורוזיה או בלאי ובכך שורד תנאי מזג אויר קשים, 3. אינו דורש תחזוקה רבה או ניקיון.

    כמה עולה פרגולות אלומיניום סגורות?

    פרגולה מאלומיניום מחושבת לפי מטר רבוע. המחיר החל מ 700 למטר רבוע, תלוי בדגם ובעיצוב. מרכיב נוסף שעלול להשפיע על המחיר הוא רמת הגימור או אביזרים נלווים.

    5/5 - (3 votes)

    מאמרים מומלצים

    שערי כניסה לבתים פרטיים מאלומיניום

    שערי כניסה מאלומיניום לבתים פרטיים

    בשני העשורים האחרונים התווספו במדינת ישראל מאות אלפי יחידות דיור בישובים כפריים חדשים שנבנו כמו מכבים, רעות, מודיעין, פרדס חנה ובת חפר. הבתים צמודי הקרקע

    צור קשר
    צור קשר

    התקשרו אלינו:
    0723945824

    צור קשר | בלוג