פרגולות אלומיניום בבאר שבע – איכות חיים ברמה גבוהה

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

את הרגע הזה שבו אתם יושבים בניחותא בגינה. בחצר או על הגג או במרפסת אתם בטח מכירים. גם את הרגע הזה שבו השמש מסנוורת אתכם ללא היכר, גם אתם בטוח מכירים. זה בדיוק הזמן שבו אתם מרגישים שאתם צריכים לעשות שינוי. ולנסות לשפר ולשדרג את איכות החיים שלכם.

איך לשפר את איכות החיים עם פרגולות אלומיניום

כשאתם חושבים על שינוי ושיפור איכות החיים אתם חושבים על התקנה של הצללה איכותית שתעניק לכם את האקלים האידיאלי לזמן הרגיעה שלכם במרפסת, בגלל, בחצר, בגינה או בגלל.

התקנה של פרגולות אלומיניום בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ היא צעד חכם. פעולה זו תהפוך את המתחם החיצוני של הבית, המקום בו אתם מבקשים להירגע באקלים נעים לאיכותי, נוח לשהייה בו בכל מזג אוויר ועם אופציות שדרוג ושכלול נוספות בהתאם לשינויי מזג האוויר.

פרגולה מאלומיניום היא רהיט איכותי, משודרג שמעניק גם עיצוב הייטקי מודרני לכל מתחם חיצוני בבית. מדובר על פתרון ההצללה הכי איכותי שתמצאו כאשר הוא מיוצר מחומרי גלם איכותיים שקל לעבוד איתם.

אלומיניום הוא חומר גלם איכותי שכיף לעבוד איתו, קל לעצב אותו. הוא לא מצריך תחזוקה גבוהה מדי ובכלל מאפשר כפתרון נוח ומאד איכותי כהצללה לכל דבר.

איפה רוכשים פרגולות אלומיניום?

פרגולות אלומיניום בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ אפשר לרכוש אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כמובן שגם ההתקנה נעשית אצל אותם אנשי המקצוע, בדרך כלל. אל אם כן אלו עובדים עם מקורות חיצוניים המתקינים עבורם, וגם אז, לשים לב למקצועיות וכדאי שזו תהיה ברמה מאד גבוהה.

היות והאלומיניום הוא חומר גלם מאד איכותי שלא מצריך תחזוקה מאסיבית ולא צובר חלודה קל להפוך אותו לחלק מהבית. האלומיניום הוא בעל כל התקנים המהותיים והוא מתאים בצורה נהדרת לריהוט גן, חצר, גגות, מרפסות שמש ועוד. חשוב לשים לב לכמה פרמטרים מהותיים, גם אם הם אלו הקטנים ביותר לדעתכם.

כמו כן, תכנון מוקדם בעיצוב פרגולת אלומיניום לכל מתחם חיצוני בבית יעניק לכם תהליך עבודה חלק וגם אפשרות לבחירת חומרי הגלם מראש, העיצוב, ובדיקת השטח בהתאמה אישית ומלאה לבניית הפרגולות כך שיתאימו לעיצוב הבית בצורה מושלמת.

אלו סוגי פרגולה קיימים?

  • הפרגולה העומדת

זוהי פרגולה הנשענת על ארבעה עמודים. היא נחשבת לפחות יציבה מפרגולה הנתמכת בקירות חיצוניים ועל כן יש להשקיע ביסוד יציב וחזק.

  • הפרגולה התלויה

פרגולה תלויה היא פרגולה שמחוברת אל קיר חיצוני או נתמכת במבנה קיים. היא מורכבת משני עמודים ובנויה כך שישנה קורת גשר וקורות המחברות בין הגשר, לבין הקיר גם. אלו יוצרים את הפרגולה שצורתה היא ח'. זו פרגולה יותר יוקרתית מהאחרות והיא מתאימה למקומות קטנים מהרגיל.

מה הכי חשוב לדעת בבניית פרגולה?

בבניית פרגולה מאלומיניום יש לשים לב לכמה דברים מהותיים, וכמובן גם על תקני בטיחות בעלי רגישות גבוהה במיוחד:

  • שלבו מהנדס בבנייה

נכון שמתקין פרגולה הוא לא מהנדס, וחשוב שתדעו את זה. ולכן, חשוב כן לשלב מהנדס בתהליך הזה של בניית הפרגולה. מדובר בצעד מאד חשוב שיש לעשות אותו עוד בשלב התכנון. המהנדס ישים לב לפרופילים, לאיטום, לחיבורים, לריתוכים וכמובן לתמיכה וליציבות שהפרגולה מקבלת בכל רגע נתון.

  • מתקינים מקצועיים

גם אם אתם משלבים מהנדס. הרי שמהנדסים הם לא המתקינים המקצועיים ותפקידם הוא למעשה לפקח ולוודא שהדברים נעשים כמו שצריך ברמה הבטיחותית ועל פי התקנים. המתקינים המקצועיים מתקינים בפועל את הפרגולות ומוודאים שאכן הכל נעשה כמו שצריך ברמה הפרקטית. בעוד שהמהנדס מפקח ברמה התקנית והבטיחותית. ועל כן, חשוב לשלב בין השניים.

  • יש לוודא שהמהנדס מגיע מספר פעמים לאתר הבניה

לשכור מהנדס זה חשוב. אך גם חשוב לשים לב שהוא מגיע בתחילת העבודה, תוך כדי העבודה עצמה וגם בסיום הבניה על מנת לוודא שהכל נעשה כראוי. כמו כן, על המהנדס לתת לכם בסיום העבודה הצהרת מהנדס.

האם להתקין פרגולה ידנית או פרגולה חשמלית?

היתרון האדיר של העידן הזה הוא שבכל יום מחדש החדשנות מקבלת פנים חדשות והופכת להיות טובה יותר ויותר.

פרגולה נוחה ונגישה היא לאו דווקא ידנית אלא גם כזו שאפשר לתפעל אותה ברמה החשמלית. חשוב לשלב עבודת חשמלאי איכותי מקצועי ומומלץ בבניית הפרגולה. וזאת על מנת להתקין גג מתכוונן וברמה מקצועית גבוהה. אפשר לצור פרגולה עם כוונון שלט, רפפות נעות ועוד אופציות.

לחוששים מהחדשנות אין ספק שפרגולה ידנית יכולה להיות פתרון נוח ונגיש. אך יש לקיים התקשרות גם במקרה זה עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. מומלץ לעשות זאת על מנת שזו תהיה מותקנת באופן הכי בטוח.

לליווי המקצועי יש חשיבות גבוהה מאד. לאו דווקא בעולם הבניה, אלא גם בכל תחום אחר. בחירת אנשי מקצוע בין אם זה עבור פרגולות אלומיניום בבאר שבע ובין אם עבור בכל מקום אחר בארץ חייבת להיעשות בקפידה ובדיוק מופתי.

וודאו שאתם מקבלים את ההמלצות הטובות ביותר, אחרי הכל אתם מפקידים כאן את הביטחון שלכם בידיהם של אנשי המקצוע. שוחחו עם לקוחות עבר, שוחחו עם לקוחות הווה וקבלו אינדיקציה מלאה על המקצועיות. על יחסי האנוש, ובכלל על כל ההתנהלות של אנשי המקצוע בתחילת הפרויקט, ובסיומו גם.

פרגולות אלומיניום בבאר שבע – שאלות ותשובות

מה המחיר של פרגולות מאלומיניום?

פרגולות מאלומיניום בדרך כלל מחושבים לפי מטר מרובע. המחיר נע בין 800-1500 שח למטר רבוע, תלוי בדגם והעיצוב. מרכיבים נוספים המשפיעים על המחיר הם עובי החומר, צורות החיבור (ניטים או ריתוך) ורמת הגימור. בנוסף, יש לקחת בחשבון אביזרים נלווים שעשוים אף הם להשפיע על המחיר הסופי.

מתי מתקינים את הפרגולות?

התקנת פרגולה מגיעה לרוב בסוף שלב גמר הבניה, אך מומלץ לתכנן את הפרטים הקטנים עוד בשלב השלד.

מהו תהליך ההזמנה?

לרוב התהליך יהיה מדידה, תכנון הנדסי ועיצובי, ייצור, צביעה ולבסוף התקנת הפרגולה.

פרגולה מברזל או מעקות אלומיניום מה עדיף?

בניגוד לאלומיניום, ברזל הוא כבד יותר ולכן גם חזק יותר. עם זאת, הודות והאלומיניום קל יותר, הוא נוח לעבודה, גמיש וניתן לעיצוב מרהיב.

איזה סוג פרגולה עדיף תמורת המחיר?

פרגולת אלומיניום נחשב ליוקרתי יותר משום שהיא מעניקה תחושת ביטחון ועמידות לאורך זמן רב. למחפשים פרגולות זולות מומלץ פרגולת מתכת, עץ או פלסטיק.

האם נדרשת תחזוקה מיוחדת?

בניגוד לברזל, האלומיניום חסין מפני תהליכי חימצון. עובדה זו מעניקה לפרגולת אלומיניום סטטוס אמיד במיוחד לאורך שנים ללא תחזוקה מיוחדת.

דרג
צור קשר