בניית פרגולה מאלומיניום – איכות חיים אחרת

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

הרגע הנהדר הזה שבו אנחנו מסתכלים על הבית ומחליטים לבצע בו שינוי והתחדשות, הוא רגע שאין לו תחליף. כיום, לא חייב לעבור דירה כדי לשנות את אווירת סביבת המגורים.

ישנן לא מעט אופציות לשיפוץ, לשיפור ולשדרוג הבית בין אם אנחנו מדברים על בניית פרגולה מאלומיניום ובין אם אנחנו מדברים על החלפת דלתות, שינוי צבעי הקירות או הדבקת פרקט לרצפה.

דירות שיש בהן גינה או מרפסת בהחלט מתאבזרות בציוד נלווה ואיכותי שמעניק אווירת בית אחרת. פסטורלית יותר, יוקרתית ואצילה יותר. ובכלל, כשמדובר בגינה, אנחנו הרי יודעים שזמן האיכות הוא בעיקר בבוקר עם הקפה, אחר הצהריים או שעות הערב. ובימי הקיץ המהבילים גם שעות הלילה הופכות להיות שעות בילוי במרפסת.

אם החלטתם על שדרוג ושינוי פרגולה מאלומיניום יש לנו בשבילכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על התהליך.

בניה של פרגולה מאלומיניום – כך תעשו זאת נכון

פרגולה העשויה מאלומיניום היא מוצר מאד קלאסי ואיכותי שאפשר לגוון בו במגוון של עיצובים, צבעים וסגנונות. לפרגולה יש מראה מודרני ו'הייטקי' והיא בהחלט מתאימה לכל גינה וגם לכל חצר, או גג.

האלומיניום בכלל הוא חומר קל, לא צריך להשקיע בתחזוקה רבה שלו, יש לו עמידות רבה. וקל לעצב אותו במגוון של סגנונות ועיצובים. זהו חומר חזק, ובעל אורח חיים לשנים רבות.

בניית פרגולה מאלומיניום מעניקה לכם למעשה מוצר חזק שאין בו חלודה, קל, בעל צבע איכותי עם יכולת לשינוי בצבעים. אפשר ליהנות מהצללה נהדרת עם פרגולת אלומיניום ולכן, פרגולת האלומיניום נכנסת לקטגוריה איכותית של פתרונות הצללה ביתיים.

איך לתכנן בניה של פרגולה מאלומיניום?

תכנון של פרגולת אלומיניום מחוייב להיות איכותי, ועל ידי אנשי המקצוע הטובים בתחום. היות ויש לא מעט אלמנטים בטיחותיים כאן, חשוב שתקחו בחשבון שאין להקל ראש בבנייה זו.

ביצוע של תכנון מוקדם לא רק יהפוך את התהליך לקצר יותר אלא פשוט יחסוך לכם עגמת נפש שעלולה להתפתח עם הזמן.

חברה מקצועית ואיכותית תדאג לכך שיגיע איש מקצוע לבחון היטב את כיווני הרוח, כיווני השמש, ואת השטח באופן כללי על מנת שבניית הפרגולה תהיה הכי בטיחותית שאפשר.

בתכנון מוקדם תוכלו לבחור את החומרים כראוי, לבצע השוואות, לבדוק עם אנשי המקצוע את הסגנונות המדויקים שאתם מעוניינים בהם. ובכלל, לעשות תכנית עבודה מסודרת ללא שום לחץ וללא שום בעיות עתידיות שעלולות לצוץ.

בניית פרגולה מאלומיניום יכולה להתבצע בשתי אופציות:

פרגולה תלויה

הפרגולה התלויה היא למעשה דגם למרפסת המחובר אל קיר חיצוני ומורכבת משני עמודים. זוהי פרגולה שזקוקה לחיזוק ולחיבור ראויים ומתאימים לכבוד ולגודל שלה.

ראו: פרגולות תלויות מאלומיניום

פרגולה עומדת

פרגולה עומדת היא פרגולה מאלומיניום שנשענת על ארבעה עמודים יציבים וחזקים. הפרגולה עצמה הינה פחות יציבה מפרגולה הנתמכת בקירות חיצוניים ועל כן חשוב להשקיע ביסוד ובחיזוק לפני התקנתה.

למה חשוב שיהיה מהנדס בתהליך?

יש לערב מהנדס

בבניה של פרגולה מאלומיניום זאת אולי נראית לכם פעולה קלילה, אבל מדובר בפעולה שיש לתת עליה דגש בטיחותי. ועל כן, מומלץ ביותר לערב מהנדס. זוהי פעולה הדורשת ריתוך, פרופילים, תמיכה מלאה של קירות חיצוניים וגם התאמה של חומרים.

מתקין הוא לא מהנדס

חשוב שתדעו שכאשר אתם שוכרים מתקין לפרגולה, הוא לא מהנדס. ויש לשכור מהנדס בנפרד. כן חשוב לוודא שהמתקין מכיר ומבין את כל התקנות החמורים שיש לקחת בחשבון בהתקנת פרגולה, וכמובן את העובדה שהמהנדס חייב להיות בתמונה.

ליווי לאורך כל התהליך

חשוב שתדעו שמהנדס הוא לא רק לייעוץ. על המהנדס להיראות במהלך התהליך יותר מפעם אחת במהלך כל התהליך. פעם אחת בתחילת התהליך לבחינת המקום, באמצע התהליך לבחינת העבודה. ובסוף התהליך להוצאת הסיכום. נכון שלשכור מהנדס זה עלול לייקר את התהליך, אבל זה כן ישמור על הביטחון שלכם ושל בני הבית ותוכלו ליהנות ממוצר איכותי לשנים רבות.

3 דברים שחשוב לדעת רגע לפני שמתחילים את ההתקנה

אנחנו מתארים לעצמנו שאתם כבר בשיא האופוריה, ובצדק. לבנות ולחדש את הבית זה שיא הכיף. אבל עדיין, לפני שאתם מתחילים את התהליך שימו לב לשלושה דברים מהותיים שכדאי לקחת בחשבון. כיסויים, לצורך מעבר עונות. תקציב, כדי שלא תחרגו ותכנסו לחבויות מיותרות, ובחירת אנשי מקצוע איכותיים כדי שתוכלו ליהנות מהפרגולה שאתם בונים:

כיסויים לפרגולה

התקנה של פרגולה יכולה להספיק עבור עונות מסוימות, אבל בזמן חילוף עונות, גשמים או קיץ חם וקיצוני מומלץ כן לבצע קירוי באמצעות כיסויים לפרגולה. אלו יכולים להגיע מפלסטיק, מבמבוק, מכיסוי פח, מברזנט ועוד.

תקציב מוכן מראש

בכל סיטואציה שבה אנחנו מתחילים בנייה או שיפוץ בבית מומלץ להכין תקציב מראש כדי לדעת לקראת מה אנחנו הולכים. המחירים יכולים להתחיל מ500 ₪ עבור מ"ר ולהגיע גם למעל 2000 ₪ למ"ר. הכל עניין של כמויות ותקציב.

בחירת אנשי המקצוע בקפידה

כמו בכל שירות או מוצר שאנחנו רוכשים, או שוכרים, חשוב שנדע שאכן אנשי המקצוע הטובים ביותר הם אלו שמנפקים לנו את השירות או את המוצר. לכן מומלץ באמת לבחור את אנשי המקצוע המתמחים בתחומים אלו. ועליהם אתם מקבלים את ההמלצות הטובות ביותר, וחוות דעת הטובות ביותר.

פרגולה איכותית מאלומיניום עמיד וחזק, עם קירוי מתאים תאפשר לכם ליהנות מכל מזג אוויר אפשרי.

צור קשר