כיצד נקבע המחיר של פרגולת אלומיניום?

מומחי האלומיניום של סילברגייט – מתקינים מובילים של פתרונות אלומיניום לבית ולעסק.

ביקורות מלקוחות​

מחיר החל מ- 850 ש"ח למ"ר

0723945824

פרויקטים לדוגמה

התקשרו להצעת מחיר

0723945824

אם אתם מחפשים להתקין פרגולת אלומיניום, ידוע שכל התקנה עוברת קודם כל דרך הכיס וכל שיקול עובר דרך שם גם כן.

אם כך, כמה עולה התקנת פרגולת אלומיניום וכיצד המחיר להתקנה נקבע? הנה המדריך המזורז לכל מי שמחפשים פתרון הצללה מאלומיניום.

אמנם פתרונות הצללה לא מאוד זולים, אבל בשמש הישראלית שלנו פרגולות הן כמעט מצרך חובה בכל בית פרטי, משרד או מרפסת. המחירים יכולים להגיע לאלפי שקלים ומעלה, ככה שחשוב לבדוק כמה בדיוק התענוג יעלה בכיס. באופן כללי, ישנם כמה משתנים שונים שבאים לידי ביטוי כאשר מתקין פרגולות מומלץ מגיע אליכם הביתה וקובע את מחיר השירות שלו.

אלו הם הפרמטרים העיקריים לקביעת עלות פרגולה אלומיניום למטר, אותם כדאי להכיר:

  • גודל הפרגולה
  • סוג העיצוב של הפרגולה
  • מיקום ההתקנה (פרגולה תלויה או עומדת)
  • ניסיון, מוניטין ותמחור המתקינים
  • גובה ההתקנה (במקרה של פרגולה צמודה לקיר\תלויה)

ניסיון המתקין ועלות פרגולה אלומיניום למטר

כאשר מדובר על עלות פרגולה אלומיניום למטר, הניסיון של המתקין הוא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון.

בסופו של דבר, פרגולות מאלומיניום בדרך כלל מותקנות צמוד לקיר, מה שאומר שהן יהיו תלויות באוויר (בעזרת חיזוקים וחיבורים ייעודיים שונים).

בשל העובדה שפרגולות אלו מותקנות בצורה הנ"ל, חשוב במיוחד שלמתקין יהיה ידע וניסיון רב עם הסגנון והמבנה הספציפיים של הפרגולה שאתם מעוניינים להתקין.

אחרת, התקנה לא מקצועית יכולה חלילה להסתיים באסון של קריסת הפרגולה מהקיר. באופן טבעי, מתקינים מנוסים יהיו לעיתים יקרים יותר, אבל זה שווה את התוספת במחיר.

כמה עולה פרגולת אלומיניום?

בעוד כי פרגולות מעץ מתומחרות לפי סוגי העצים המשמשים בבניית הפרגולה, התקנת פרגולה מאלומיניום עובדת בצורה שונה.

באופן כללי, המחירים של ההתקנה יכולים לנוע בין מאות שקלים למטר רבוע. באופן פרטני יותר, פרגולת אלומיניום חשמלית יכולה לעלות בין כ-1,600 ₪ – 3,000 ₪ למ"ר.

אם מעוניינים להתקין פרגולה רגילה (לא חשמלית), המחירים יכולים לנוע בין כ-500 ₪ ל-1,100 ₪ למטר רבוע.

המחיר הזה מתייחס לפרגולה עצמה, לשלד שלה ולכל החיבורי הנדרשים להתקנה מקצועית ושלמה. במידה שההתקנה הרצויה היא באזור החניה, המחירים ינועו בין כ-350 ₪ – 800 ₪ למ"ר.

להוזיל עלויות התקנת פתרונות הצללה מאלומיניום

כדי להוזיל עלויות התקנת פתרונות הצללה מאלומיניום, ההמלצה הכי חשובה היא לערוך חקר שוק תוך כמה דקות באונליין. אפשר לקבל כמה הצעות מחיר, להשוות ביניהן ולהגיע להחלטה מושכלת מה הכי עדיף לכם להתקין.

אם אתם מעוניינים לחסוך כמה מאות שקלים בכיס, מומלץ לערוך כעת השוואת מחירים בין מתקיני פרגולות מומלצים, אותם תוכלו למצוא בכל עיר ברחבי הארץ. לא נדיר לחסוך בין כ-15% – 35% על ההתקנה בשיטה הנ"ל, נצלו זאת.

דרג
צור קשר